کد خبر: 195411
تاریخ: 7مهر1395
کد خبرنگار: 235

اولین تمرین برانکو پس از بازگشت به ایران

بعد از بازگشت مربیان (غیر از مارکو) و گلر کروات دیروز تمرین پرسپولیس از ساعت 16:30 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد. در این تمرین بازیکنان ابتدا زیر نظر کریم باقری به دویدن نرم پرداختند سپس حرکات کششی و کار با توپ که در این قسمت برانکو و دستیارانش کار بازیکنان را زیر نظر داشتند.

محمد امین آرام طبع که در تمرین دوشنبه غایب بود در تمرین دیروز حاضر شد. همچنین احسان علوان‌زاده و محسن مسلمان که دوشنبه مصدوم شده بودند بدون مشکل تمرین کردند.
دیروز خبری از گولچ نشد ضمن اینکه الکسی مدافع اوکراینی پرسپولیس مثل روز دوشنبه به علت مصدومیت تمرینات خود را در داخل سالن وزنه زیر نظر پزشک پیگیری می‌کرد . قبل از شروع تمرین ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بانان با خبرنگاران خوش و بش کرد. برانکو هم چند دقیقه‌ای با امید عالیشاه، احمد نوراللهی و کمال کامیابی‌نیا صحبت کرد.
دیروز دروازه‌بان‌ها در ضلع جنوبی ورزشگاه به تمرینات شوتگیری و شیرجه‌های سریع پرداختند که رادوشوویچ بسیار شاداب در تمرینات حاضر بود. گفتنی است در غیاب مارکو مربی بدنساز، چوک دستیار برانکو بدنساز تیم شده بود.
در ورزشگاه کاظمی هم تغییراتی ایجاد شده و بعد از اینکه قسمت ورودی ورزشگاه آسفالت شده، تعدادی نرده جهت ورود و خروج هواداران نصب شده بود.