کد خبر: 196618
تاریخ: 12مهر1395
کد خبرنگار: 235

عکس استثنایی از یک شوی لباس زنانه

قربانی اسیدپاشی در هند به درخواست یک طراح مد به عنوان مدل در هفته مد نیویورک شرکت کرد و دقایق طولانی تشویق شد.

«بانورشما» که اهل بمبئی است دوسال قبل زمانی که همراه خواهرش به یک آموزشگاه می‌رفتند هدف اسیدپاشی دامادشان قرارگرفته است. البته وی گفته درخیابان ناگهان بادیدن داماد عصبانی‌شان ودیدن ظرف اسید دردست وی وبرای دفاع ازخواهرش مقابل شوهرخواهرش ایستاده است. دخترجوان گفت که پس ازاسیدپاشی زندگی‌اش بشدت تغییر کرده بود. چراکه بینایی خود را نیزازدست داده و بشدت افسرده شده بود. به همین خاطر اعتماد به نفسش را از دست داده و هیچ اراده‌ای برای انجام کارهایش را تا مدتها نداشت. اما با گذشت دو سال از این جنایت هولناک وپس از انجام چند عمل جراحی شرایط زندگی‌اش تغییرکرده است. او به تازگی به درخواست یک طراح مد به عنوان مدل در هفته مد نیویورک شرکت کرد و به عنوان یک قربانی اسید پاشی در کنار دیگر مدل‌ها حضور یافت و دقایق طولانی تشویق شد. کار در مدلینگ نیویورک می‌تواند بزرگترین انگیزه و تحول زندگی‌اش باشد و مسیر زندگی وی را تغییر دهد.
وی اضافه می‌کند: تاکنون 9 عمل جراحی داشته و کارکردن در مد همواره برایش آرزویی بزرگ و دست نیافتنی بوده که با این حادثه و چهره کنونی‌اش حتی تصورش را نمی‌کرده تا به هفته مد دعوت شود.
وی می‌گوید امیدوار است تا حضورش درهفته مد نیویورک اعتماد به نفس قربانیانی همچون او را بالا برده و فرصتی باشد برای افرادی که همانند وی دچار چنین مشکلات وحشتناکی هستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.