کد خبر: 32337
تاریخ: 25مهر1394
کد خبرنگار: 225

جزئیات حادثه تیراندازی در صفی‌آباد دزفول

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: تیم‌های مجرب فرماندهی انتظامی خوزستان برای بررسی حادثه تیراندازی به هیئت عزاداری در صفی آباد دزفول اعزام شده‌اند و به نظر می‌رسد عوامل این حادثه به زودی شناسایی و دستگیر می‌شوند.

سید رحمان موسوی در پی حادثه تیراندازی شب گذشته در دزفول که به کشته و مجروح شدن 4 تن از هموطنانمان همراه شد ۴۲۴۲ در اهواز اظهار داشت: شب گذشته حدود ساعت 22:30 چند نفر افراد ناشناس سوار بر یک دستگاه خودروی پژوپارس در شهرک صفی آباد دزفول اقدام به تیراندازی کردند.

وی افزود: این افراد با حضور در حوالی تکیه قمر بنی هاشم واقع در شهرک صفی آباد دزفول در حالی که سر و صورت خود را پوشانده بودند به تعدادی از مردمی که بیرون از تکیه عزاداری حضور داشتند شلیک کردند.

معاون اجتماعی ناجا گفت: متاسفانه در این تیراندازی دو نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند و دو نفر نیز مجروح شدند که بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند و حال عمومی آنها در حال حاضر مناسب ارزیابی شده است.

وی افزود: اسامی دو نفر کشته شده این حادثه حسین کریمی یگانه با 28 سال سن و بهمن رضایی 25 ساله پس از انتقال به بیمارستان جان باختند و آقایان امین جدیدالاسلام و کاظم بختیاری نیز از ناحیه زانو مورد اصابت گلوله ضاربان قرار گرفته و در بیمارستان دزفول در حال مداوا هستند.

موسوی تاکید کرد در حال حاضر هیچ‌گونه نظری نمی توان درباره انگیزه ضاربان و عاملان حادثه اعلام کرد و تیم های مجرب و متبحر فرماندهی انتظامی خوزستان برای پیگیری و بررسی حادثه در محل حادثه حضور یافته‌اند و با توجه به اقدامات اولیه به نظر می‌رسد عاملان این حادثه به زودی شناسایی دستگیر می‌شوند.

وی باردیگر از مردم خواست به برخی شایعات مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی و سایت های نامعتبر بی توجه باشند و موضوعات را از طریق رسانه‌های معتبر دنبال کنند.