کد خبر: 52215
تاریخ: 25آبان1394
کد خبرنگار: 225

شایعه بازداشت یک مسئول به خاطر فیتیله

مدیر سابق گروه کودک و نوجوان شبکه دو در واکنش به حاشیه های بوجود آمده و اینکه گفته شده برای پاسخگویی درباره مساله «فیتیله» در بازداشت به سر برده است، عنوان کرد: من بازداشت نشدم و اکنون هم در حال گفتگو با شما هستم. ترجیح می دهم تا زمانی که التهاب ها از سازمان صداوسیما دور نشده است گفتگویی نداشته باشم.

علی زارعان مدیر سابق گروه کودک و نوجوان شبکه دو با اشاره به حواشی که این روزها پیرامون او وجود دارد بیان کرد ترجیح می‌دهد فعلا سکوت کند.

وی در واکنش به حاشیه های بوجود آمده و اینکه گفته شده برای پاسخگویی درباره مساله «فیتیله» در بازداشت به سر برده است، عنوان کرد: من بازداشت نشدم و اکنون هم در حال گفتگو با شما هستم. ترجیح می دهم تا زمانی که التهاب ها از سازمان صداوسیما دور نشده است گفتگویی نداشته باشم.

مدیر سابق گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما در پاسخ به این سوال که در حال حاضر چه برنامه هایی دارد، گفت: من شاعر و نویسنده هستم، آخرین کتابی هم که داشتم «ایستادن به روایت کلمه» بود که به تازگی چاپ شده است و از آن استقبال هم صورت گرفت و در همین حوزه به سایر فعالیت هایم ادامه خواهم داد.

علی زارعان ۲۲ سال است که در گروه کودک مشغول به کار است. وی از تاریخ ۲۵ آبان سال ۸۴ در مقام مدیر گروه کودک و نوجوان فعالیت کرد و برنامه هایی چون «نیمرخ»، «کبوتر دات کام»، «رنگین کمان»، «بچه های دیروز» و در این سال ها مجموعه «کلاه قرمزی» و همچنین «محله گل و بلبل» با حمایت های وی روی آنتن رفته است.

خبرآنلاین