کد خبر: 75769
تاریخ: 7دي1394
کد خبرنگار: 225
حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم‌پور خبر داد

آخرین جزئیات مرگ دختر هنرستانی در رباط کریم

دادستان رباط کریم در ارتباط با آخرین وضعیت مرگ دختر هنرستانی در رباط کریم گفت: پرونده در یکی از شعبه‌های بازپرسی تهران مطرح است و بازپرس دستور تحقیقات بیشتر درباره مشخص شدن علت اصلی مرگ را صادر کرده است.

محمدحسین قاسم پور» در گفت‌وگو با  میزان، با انتقاد از انتشار خبری در رسانه‌ها مبنی بر مرگ یک دختر هنرستانی به دلیل تنبیه مدیر این هنرستان اظهار کرد: با شکایت خانواده متوفی پرونده در یکی از شعبه‌های بازپرسی تهران مطرح است و بازپرس دستور تحقیقات بیشتر درباره مشخص شدن علت اصلی مرگ را صادر کرده است.

وی ادامه داد: در رسانه‌ها عنوان شده که علت فوت این دختر هنرستانی تنبیه مدیر مدرسه به دلیل همراه داشتن تلفن همراه بوده، این در حالی است که  آوردن تلفن همراه به مدرسه غیرقانونی است و از طرفی علت فوت در دست بررسی است.

حجت الاسلام قاسم پور تصریح کرد: هنوز علت فوت مشخص نشده اما حسب اطلاعات واصله علت مرگ مصرف قرص بوده است.

وی در پایان گفت: رسانه‌ها در انتشار اخبار دقت کافی را داشته باشند و پیشداوری نکنند؛ چرا که انتشار این اخبار می‌تواند اشاعه اکاذیب محسوب شده و موجب تشویش اذهان عمومی شود.

گفتنی است: در برخی رسانه‌ها بیان شده که یک دختر دبیرستانی پس از این‌که از سوی مدیر مدرسه‌اش تنبیه شد، به طرز مرموزی در خانه خود جان باخت. این دختر پیش از مرگش به خاطر داشتن تلفن‌همراه در مدرسه، از سوی مدیرش تنبیه سختی شده بود.