خبر یاران احمدی نژاد از بازگشت حتمی او به قدرت/ وحید یامین پور: هیچ کس نمی تواند راه بازگشت احمدی نژاد به عرصه خدمت را سد کند

وکیل ملت: وحید یامین پور از فعالان سیاسی نزدیک به رییس جمهور سابق با بیان اینکه از نظر من در عین اینکه دکتر احمدی نژاد مرتکب خطاهایی نیز شده است، گفت: دشمنان احمدی نژاد از سر کینه توزی و حسادت به برجستگی ها و محبوبیت او، به بهانه همین خطاها در پی دنبال نابود کردن رئیس جمهور سابق و حذف او از تاریخ انقلاب هستند که البته غیر ممکن است.

تاریخ انتشار: 24بهمن1394|00:12

خبر یاران احمدی نژاد از بازگشت حتمی او به قدرت/ وحید یامین پور: هیچ کس نمی تواند راه بازگشت احمدی نژاد به عرصه خدمت را سد کند
| کد خبر: 100871

وحید یامین پور در گفت و گو با خبرنگار دولت بهار درقم با بیان اینکه نیروی های انقلاب اسلامی از اختلاف لطمه دیده اند، گفت: در حال حاضر دشمنان بزرگی داریم و فرصتی برای طرح اختلافات وجود ندارد، بلکه باید یکدیگر را تقویت کنیم.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه قم، با اشاره به اینکه عده ای برای نابود کردن احمدی نژاد، زمین بازی تعریف کردند، اظهار کرد: دکتر احمدی نژاد، ذخیره نظام و انقلاب است و بنده ایشان را سرباز ولایت می دانم.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه از نظر من در عین حال دکتر احمدی نژاد مرتکب خطاهایی نیز شده است، گفت: دشمنان احمدی نژاد از سر کینه توزی و حسادت به برجستگی ها و محبوبیت او، به بهانه همین خطاها در پی دنبال نابود کردن رئیس جمهور سابق و حذف او از تاریخ انقلاب هستند که البته غیر ممکن است.

دکتر وحید یامین پور با تاکید بر اینکه هیچ کس نمی تواند راه بازگشت احمدی نژاد به صحنه خدمت را سد کند، خاطرنشان کرد: بر اساس نظرسنجی های مخالفان دولت های نهم و دهم، محمود احمدی نژاد همین امروز نیز محبوب ترین شخصیت سیاسی ایران است.

وی در پاسخ به سوالی درباره اظهار نظر اخیر غلامعلی خداد عادل مبنی بر اینکه فتنه و انحراف خط قرمز ائتلاف اصولگرایان است، گفت: بنده به صورت مستقل کاندیدا شده ام. خط قرمز بنده نیز فتنه و انحراف است اما باید معلوم کرد مصادیق فتنه و انحراف چیست؟ اگر منظور آقای حداد عادل از انحراف، دکتر احمدی نژاد است، باید از ایشان استنطاق کرد.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه قم با بیان اینکه احمدی نژاد هر گاه همگام با شاخص ها قدم بردارد، مالک اشتر است و پرچم در دست اوست، اظهار کرد: امروز کسانی که روزگاری هاشمی رفسنجانی را عالیجناب سرخپوش لقب دادند به او سجده می کنند و در باطل خود متحدند، در چنین شرایطی نیروهای انقلاب نمی توانند متفرق باشند.
 

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top