کسی به فکر کپرنشینان بشاگرد نیست

مصائب خدیجه /دختری چهارساله ام بی آب و برق و حقوق اولیه برای زیستن +عکس

وکیل ملت: اینجا روستای «سرزه چارکان»، یکی از ده‌ها روستای قحطی‌زده و خشک بشاگرد. یکی از همان‌ها که سالهاست فراموش شده. جایی دور، انتهای بیابان. تبعید در نیستی.

تاریخ انتشار: 24بهمن1394|15:16

مصائب خدیجه /دختری چهارساله ام بی آب و برق و حقوق اولیه برای زیستن +عکس
| کد خبر: 101252

مردم اینجا آب ندارند. برق ندارند. گاز ندارند. محرومند از ساده‌ترین حقوق زیستن و یک جایی در این محرومیت و نیستی خدیجه زندگی می‌کند. دختری چهارساله که با خانواده‌ای هشت نفره و «بی‌سواد» در روستای سرزه روزگار می‌گذراند.

چهار سال خاموش، بی نور و رنگ. خدیجه و برادرش «دیستروفی قرینه» دارند، این یعنی چیزی نزدیک به نابینایی مطلق. دردی اضافه بر بقیه نداشتن‌ها و محرومیت‌ها.

زندگی خدیجه در جایی می‌گذرد که بقیه خانوارهایش هم اوضاع چندان خوبی ندارند، در «سرزه چارکان»، دور و بی آب و علف، که گویی تابحال گذر هیچ فرد و مسوول و سازمانی آنجا نیافتاده است.   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده   عکس: مصائب خدیجه و روستای فراموش شده

منبع خبر ایسنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top