واکنش جماران به نقل از یکی از نزدیکان بیت امام به دروغ پردازی سایت زاکانی

التماس یادگار امام از آیت الله یزدى کذب محض است

وکیل ملت: در پی ادعای سایت جهان نیوز و یک کانال تلگرامی در مورد جزییات دیدار یادگار گرامی امام راحل و آیت الله حاج شیخ محمد یزدی رئیس مجلس خبرگان رهبری، یکی از نزدیکان بیت امام این مطلب را خلاف واقع و از ریشه دروغ دانست.

تاریخ انتشار: 25بهمن1394|16:15

التماس یادگار امام از آیت الله یزدى کذب محض است
| کد خبر: 101978

به گزارش وکیل ملت، یکى از نزدیکان به بیت امام به جماران گفت: سایت جهان نیوز که چند روز پیش خبر از تیر خلاص به یادگار و بیت امام داده بود، در خبرى کاملا دروغ از محتواى جلسه محرمانه آیت الله یزدى و یادگار امام خبر داد.
وی افزود: این سایت در حالى مدعی درخواست و التماس یادگار امام و سخنان حضرت آیت الله یزدى شد، که هیچ کس در آن جلسه حضور نداشته است. اینکه منبع این سایت چه بوده باید در جاى خود مورد بررسى قرار گیرد ولى لازم است در اینجا به اطلاع مردم شریف ایران برسانیم مضمون خود ساخته این خبر از ریشه دروغ است و کم نیست دروغ ها و تهمت هایی که در این ایام مدعیان دروغین و برخی افراد و سایت ها به خاطر منافع و مطامع خود و ایجاد مانع بین مردم که همان صاحبان اصلی انقلابند و فرزندان معنوی و فکری اندیشه معمار بزرگ انقلاب منتشر نموده اند. اگر لازم باشد و حضرت آیت الله یزدى مصلحت بدانند محتواى آن جلسه و آنچه پس از آن واقع شده مى تواند بسیارى از نقاط ابهام موجود در پرونده بررسى صلاحیت علمى یادگار امام را بگشاید.   عکس آرشیوی و متعلق به روز 13/12/91 و حضور جمعی از بزرگان حوزه علمیه قم در منزل حضرت امام خمینی(س) می باشد.

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top