ابوترابی‌فرد هم به ناکارامدی دولت احمدی نژاد صحه گذاشت/اموال سازمان تامین اجتماعی در دولت گذشته حیف و میل شد

وکیل ملت: اصولگرایان که روزی درقدیس سازی از احمدی نژاد مسابقه گذاشته بودند و او را معجزه قرن می دانستند،حالا تازه به عمق مخالفت های منتقدان رییس دولت های نهم و دهم پی برده اند. در جدیدترین موضع گیری این بار نایب رییس اصولگری مجلس به انتقاد از برخی اقدامات دولت احمدی نژاد پرداخت.او گفت: همانطور که بانک مرکزی نباید به جیبی برای دولت تبدیل شود در مقابل اموال سازمان تامین اجتماعی نیز نباید بصورتی که در زمان مدیران دولت گذشته مشاهده کردیم حیف و میل شود.

تاریخ انتشار: 25بهمن1394|21:44

ابوترابی‌فرد هم به ناکارامدی دولت احمدی نژاد صحه گذاشت/اموال سازمان تامین اجتماعی در دولت گذشته حیف و میل شد
| کد خبر: 102130

نایب رئیس مجلس با اشاره به اینکه تمام حرکت ما باید در مسیر اقتصاد مقاومتی باشد گفت: امروز به دلایلی مدقن هدف نخست کشور خلق اقتصادی پویا با بالا‌ترین درجه امنیت برای کارگران و کارفرمایان است.

«سید محمد حسن ابوترابی‌فرد» که به عنوان سخنران در پنجمین مجلس کارگری حضور داشت، افزود: تنها یک راه پیش روی ماست و آن خلق اقتصادی مولد، مردمی و دانش‌بنیان است.

وی با اشاره به محتوای مطالبی که امروز توسط اعضای مجلس کارگری پنجم ارائه شد، افزود: به نظر می‌رسد که اعضای حاضر در پنجمین مجلس کارگری توجه زیادی پیام اقتصاد مقاومتی دارند.

ابوترابی ‌فرد افزود: بصورت قطع از این رهگذر می‌توان دولت را متناسب با وضعیت حاکمیتی‌اش کوچک کنیم و هزینه‌های اداره مملکت و هزینه‌های تولید را کاهش دهیم.

وی با تاکید بر نقش تامین اجتماعی در یک اقتصاد مولد و پویا تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی سازمانی است متعلق به همه کارگران است و باید با همفکری و همکاری کارگران هدایت شود.

وی افزود: همانطور که بانک مرکزی نباید به جیبی برای دولت تبدیل شود در مقابل اموال سازمان تامین اجتماعی نیز نباید بصورتی که در زمان مدیران دولت گذشته مشاهده کردیم حیف و میل شود.

نائیب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش امنیت در ثبات اقتصادی کشور افزود: کشور ما در کوتاه زمانی به موفقیت‌های زیاد در عرصه امنیت دست یافته و در منطقه‌ای ناامن به یکی از بزرگ‌ترین فرصت‌ها تبدیل شده است.

وی در پایان افزود: امروز دانش نه در دانشگاه‌ها که در تکنولوژی هسته‌ای نانو و لیزر است.
  منبع: ایلنا

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top