احضارنیمار به دادگاه/ چرا کروز و جت شخصی داری

وکیل ملت: ستاره برزیلی تیم فوتبال بارسلونا باید به خاطر داشتن جت خصوصی و کشتی مسافرتی اختصاصی خود به اداره مالیات برزیل توضیح بدهد.

تاریخ انتشار: 27بهمن1394|11:28

احضارنیمار به دادگاه/ چرا کروز و جت شخصی داری
| کد خبر: 103045

نیمار ستاره برزیلی تیم فوتبال بارسلونا از سوی دولت برزیل متهم به فرار مالیاتی شده و در دو فقره خرید هواپیمای جت خصوصی و کروز باید پاسخگوی عدم پرداخت مالیات باشد. وی این دو خرید را از دو شرکت بین المللی که در ریو ده ژانیرو هم شعبه داشته‌اند خریداری کرده و گفته می‌شود در جریان خرید کشتی مسافرتی لوکس و جت خصوصی خود، با چند فاکتور مختلف به ادارات گوناگون توضیح مالی داده است.

نیمار و پدرش هنوز هم درگیر چندین و چند دادگاه حقوقی با شاکیان متفاوت هستند. باشگاه بارسلونا در خصوص درج نامش در شکایت اداره مالیات برزیل واکنش نشان داده و معتقد است هیچ نقشی در خریدهای نیمار نداشته و نخواهد داشت.

بر همین اساس دادگاه فدرال برزیل نیز دستور توقیف بخش قابل توجهی از اموال نیمار را صادر کرده است، گفته می‌شود ارزش این اموال تا مرز 43 میلیون یورو می‌رسد.

نیمار در صفحه اختصاصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و کشتی لوکس، جت خصوصی و چند واحد مسکونی به نام خود را کاملا قانونی دانسته و نوشته است: مالکیت بر این موارد با قراردادهای قانونی صورت گرفته است.

دسته بندی ورزش , اخبار داغ , تلگرام + ,
منبع خبر فارس
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top