دانشجوی 80 ساله از پایان نامه خود در واحد علوم و تحقیقات دفاع کرد/ قصد ادامه تحصیل دارم

وکیل ملت: فیروز اقدمی فر دانشجوی 80 ساله کارشناسی ارشد مترجمی زبان فرانسه واحد علوم و تحقیقات از پایان نامه خود با عنوان " تجزیه و ترجمه خطا –اولین رمان ژان دانیل" دفاع کرد.

تاریخ انتشار: 28بهمن1394|14:38

دانشجوی 80 ساله از پایان نامه خود در واحد علوم و تحقیقات دفاع کرد/ قصد ادامه تحصیل دارم
| کد خبر: 103824

به گزارش وکیل ملت فیروز اقدمی فر دانشجوی 80   ساله کارشناسی ارشد مترجمی زبان فرانسه در مراسم دفاع خود در رابطه با انگیزه ادامه تحصیلش گفت: انگیزه اصلی من از ادامه تحصیل در این سن، یادگیری ترجمه ها و تکنیک های فنی کشورهای پیشرفته است تا بتوانم به کمک ترجمه متون به اساتید داخل و خارج کشور کمک کنم.
وی ادامه داد: من به جای گذران دوران بازنشستگی در پارک ها ، تصمیم گرفتم که از زمان موجود بهره کافی را ببرم . به این تصمیم خود جامه عمل پوشاندم و اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد واحد علوم و تحقیقات هستم.
اقدمی فر با اشاره به اشتیاق خود جهت ادامه تحصیل تصریح کرد: ادامه تحصیل در مقطع دکتری را به عنوان مهمترین هدف آتی خود می دانم .
وی به عنوان پایان نامه خود تحت عنوان " تجزیه و ترجمه خطا –اولین رمان ژان دانیل" اشاره کرد و افزود: این رمان شرح زندگی جوان تهیدستی است که به رغم استعدادهای فراوان نزد صاحب کاری نابه کار، به فعالیت گماشته می شود ولی او امید خود را از دست نداده و به طرفداری از کسانی برمی خیزد که مورد اهانت دشمن قرار گرفته اند.
اقدمی فر گفت: در این رمان به پرسش هایی که در جهان سیاست غالبا مدعی و دربرگیرنده همه مشکلات و راه حل آن هاست ولی مورد اعتنا قرار نمی گیرد پرداخته شده است.
این دانشجوی 80 ساله درباره نقش واحد علوم و تحقیقات در ارتقاء سطح تحصیلات تکمیلی کشور اظهار کرد: واحد علوم و تحقیقات یکی از بهترین واحدهای کشور است و من چشم اندازی عالی را برای آن پیش بینی میکنم و مطمئنم این واحد در آینده یکی از بهترین دانشگاه های کشور حتی برتر از دانشگاه های دولتی خواهد بود.
وی در پایان گفت: توصیه من به مردم و به خصوص جونان این است که اگر در هر سنی اراده کنند و تصمیم بگیرند می توانند ادامه تحصیل دهند و هیچ گاه برای این کار دیر نیست لذا از این امر مهم غافل نشوید.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top