برجام پوچ و بی معنی یا یک سند معتبر بین المللی

مهدی مرزبان کارشناس ارشد روابط بین الملل

ماترک تهران

محمد حسین غیاثی

شهرمردم نهاد

امين فلاح

افسانهٔ مدیرانی در هوای باز

دکتر مسعود میری روزنامه نگار

سمفونی هویت

دکتر رحیم خستو منتخب مردم کرج در پنجمین دوره شورای اسلامی شهرکرج

"روبین علیه ایران"

دکتر محمد حبیبی مجنده، حقوقدان بین الملل
ادامه...

کنایه به وکیل الدوله های احمدی نژادی

وکیل ملت: روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: با نزدیک شدن به روز برگزاری انتخابات مجلس دهم، تبلیغات به شکل بی‌سابقه‌ای از هدف اصلی خود فاصله گرفته است و بجای معرفی برنامه‌ها و سیاست‌ها، سمت و سوی تخریب کلیت و موجودیت رقیب را تعقیب می‌نماید.

تاریخ انتشار: 3اسفند1394|11:51

کنایه به وکیل الدوله های احمدی نژادی
| کد خبر: 106475

بویژه جریانی که انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را واگذار کرده است به رغم اینکه اکثر چهره‌های موثر در رقابت انتخاباتی منصفانه را از میدان خارج ساخته ولی گویا خطر از دست دادن اکثریت کرسی‌های مجلس را هنوز جدی ارزیابی می‌نماید و به همین دلیل با استفاده از رسانه‌ها و ابزار پیام رسانی گسترده‌تر از کوچک‌ترین اقدام جریان مخالف خود آن چنان هیاهویی به راه می‌اندازد که گوش فلک را کر می‌کند و طبق معمول در لابه لای اخبار خارجی جستجو کرده تا بتواند کلمه یا جمله‌ای هم سوی مواضع رقیب را بیرون بکشد و با عجله و شتاب تمام و بدون هیچگونه تحقیق منصفانه این کشف بزرگ را از بلند گوهای انحصاری و قدرتمند خود به اطلاع مردم برساند که چه نشسته‌اید! این‌ها با استکبار جهانی و صهیونیست‌ها هم صدا هستند و دشمن شناسی را به آنها با این ترفندها آموزش می‌دهند!

در این میان دولت یازدهم را که سعی دارد با استفاده هوشمندانه از فرصت‌های طلایی‌اش در عرصه‌های بین‌المللی، در ساماندهی اوضاع کشور بخصوص در حوزه اقتصاد و معیشت مردم (آنچه در سال‌های گذشته به شدت تخریب و پایمال شده بود) فعالیت نماید، در گردونه رقابت‌های انتخاباتی زیر سئوال ببرند و هر روز دروغ و تحلیل غلط تازه‌ای از عملکرد آن را در پوشش میز گردها و مناظره‌ها خدشه‌دار کنند و این سیاست دستاویزی شده که جناح رقیب آنان که رویکردها خود را هم سویی با دولت اعلام کرده به شکل غیر مستقیم زیر سئوال برود ودر این میان ظاهرا تضعیف دولت برای کسی اهمیتی ندارد و مرجعی نیست تا بر سر این جریانات فریاد زند: به معرفی خود و برنامه‌هایتان بپردازید به دولت چه کار دارید؟ و چرا این نهاد مردمی را آماج تیرهای تهمت ودروغ خود قرار داده‌اید؟

این همه برنامه سازی و استفاده از آمارهای دروغین و عوام فریبانه در اثبات ناتوانی دولت در خدمت به مردم و انتساب تمامی کاستی‌ها و آسیب‌های ناشی از عملکرد دولت‌های نهم و دهم - که دیگر بر همه اهل فن ثابت شده است- بطور ناجوانمردانه و در کمال بی‌انصافی به عملکرد دولت نوپای آقای روحانی، آیا همه درسی است که این افراد و برنامه نویسان پشت پرده از اسلام و انقلاب و سیره امام و رهبری آموخته‌اند؟!

جای این سئوال روشن باقی است که در سال های84 تا92 این حضرات آقایان کجا تشریف داشتند که چشم و گوش بر همه کج روی‌های آن دوران که تا مرز ساختار شکنی نیز پیش رفت بسته بودند؟ چگونه برای آن دولت مجلس هماهنگ و هم سو را می‌پسندیدند و تبلیغ می‌کردند ولی امروز دم از مجلس مستقل (بخوانید در مقابل دولت) می‌زنند؟!

و در نهایت باید تکرار کرد دوره تاریخ مصرف این گونه ترفندهای خلاف اخلاق تمام شده است و برای طراحان نتیجه‌ای کاملا متفاوت رادر پی دارد بخصوص اگر مردم شاهد باشند که ابزار و امکانات بیت‌المال در این راه آشکارا مورد بهره‌برداری و دست اندازی قرار گرفته است.

منبع خبر برترین ها
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top