دستورالعمل اجرایی برگزاری اولین مراسم گرامیداشت دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد

وکیل ملت: دکتر طه هاشمی در بخشنامه‌ای دستورالعمل اجرایی برگزاری اولین مراسم گرامی‌داشت دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.

تاریخ انتشار: 4اسفند1394|23:39

دستورالعمل اجرایی برگزاری اولین مراسم گرامیداشت دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد
| کد خبر: 107424

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در بخشنامه‌ای دستورالعمل اجرایی برگزاری اولین مراسم گرامیداشت دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد. مسئولیت اجرای مفاد آئین‌نامه و این دستورالعمل اجرایی بر عهده دبیران هیات امنای استانی است.

در این بخشنامه اعلام شده است: با توجه به مدت زمان باقی‌مانده برای برگزاری مراسم، انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه واحدهای دانشگاهی فقط در سال تحصیلی جاری، زمان برگزاری مراسم گرامیداشت در سطح واحدهای دانشگاهی به نیمه اول اردیبهشت 95 و زمان برگزاری مراسم انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه استانی به 31 اردیبهشت 95، همزمان با سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی تغییر پیدا می‌کند.

دکتر سید طه هاشمی در این بخشنامه از کلیه واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی خواست از طریق نصب فراخوان جشنواره در همه تابلوهای اعلانات، درج در وبگاه واحد دانشگاهی، سیستم ثبت‌نام دانشجویان و... اطلاع رسانی کامل را انجام دهند. همچنین باید فرم‌های انتخاب دانشجویان نمونه در وبگاه رسمی واحد، سیستم سیدا 4 و در صورت نیاز به صورت دستی در اختیار دانشجویان قرار داده شود.

در این بخشنامه اعلام شد: فرم‌های اطلاعاتی تکمیل شده توسط دانشجویان متقاضی باید حداکثر تا 15 اسفند سال جاری جمع‌آوری شوند. اعضای کمیته داوری در واحد دانشگاهی، تشکیل جلسه و سپس امتیازبندی فرم‌های ارزشیابی و انتخاب دانشجویان برگزیده توسط کمیته داوری واحد دانشگاهی (با نظارت رئیس کمیته) حداکثر تا پایان اسفند سال جاری مشخص شوند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه این بخشنامه اظهار کرد: «کارشناس واحد به عنوان مسئول پیگیری به کمیته داوری استان و ارسال مستندات و فرم‌های مربوط به هر یک از برگزیدگان واحد به همراه صورتجلسه کمیته داوران به دبیرخانه هیات امنای استان باید حداکثر تا 20 فروردین 95 معرفی شوند.»

اعضای کمیته داوری استان از سوی کمیته داوران استانی و تشکیل جلسه برای بررسی و جمع‌بندی کلیه پرونده‌های ارسالی برگزیدگان واحدهای دانشگاهی و انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه استانی (یک نفر در هر 7 گروه آموزشی بر اساس آئین‌نامه) باید حداکثر تا پایان فروردین 95 تعیین شود.

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top