رضا جاودانی مجری و وکیل دادگستری :وکلای متخصص در حوزه رسانه و ورزش وجود ندارد

وکیل ملت: رضا جاودانی از کاندیداهای دوره بیست و نهم هیأت مدیره وکلای دادگستری و مجری و گزارشگر صدا و سیما در نشست تخصصی وکلای دادگستری در دانشگاه تهران گفت: متأسفانه در رسانه و ورزش همانند بسیاری دیگر از حوزه ها، وکلای متخصص آن حوزه وجود ندارد. اگر فعالیتی هم صورت گرفته بر حسب علاقه بوده است.

تاریخ انتشار: 5اسفند1394|00:44

رضا جاودانی مجری و وکیل دادگستری :وکلای متخصص در حوزه  رسانه و ورزش وجود ندارد
| کد خبر: 107439

رضا جاودانی از دیگر کاندیداهای دوره بیست و نهم هیأت مدیره وکلای دادگستری و مجری و گزارشگر صدا و سیما در نشست تخصصی وکلای دادگستری در دانشگاه تهران  گفت: متأسفانه در رسانه و ورزش همانند بسیاری دیگر از حوزه ها، وکلای متخصص آن حوزه وجود ندارد. اگر فعالیتی هم صورت گرفته بر حسب علاقه بوده است.

وی با بیان اینکه یکی از مشخصه های ویترین رسانه، مجری و گزارشگرها هستند، تصریح کرد: طبیعتا کسانی که از علومی مثل حقوق بهره می برند و در آن تحصیل کرده اند به مراتب در امر مجری گری و گزارش گری موفق تر عمل خواهند کرد. همچنین اگر این افراد دست به قلم باشند می توانند در ارتقاء رسانه کمک شایانی کنند.

جاودانی بابیان اینکه متأسفانه خط قرمزی که برای حوزه وکالت در ساخت فیلم و سریال وجود دارد کمتر از سایر اصناف و مشاغل است افزود: یکی از مواردی که در رسانه ها بخصوص در ساخت فیلم و سریال با آن روبرو هستیم ارائه ی چهره ای منفی از وکلاست که معتقدم به دلیل عدم آگاهی دست اندرکاران تهیه و ساخت فیلم و سریال هاست.

وی افزود: توجه ویژه به بحث تخصص گرایی و آموزش های تخصصی در وکالت می تواند علاوه بر کاهش مشکلات و دعاوی حقوقی می تواند کیفیت خدمات ارائه شده از سوی وکلا را افزایش دهد. دوران کنونی دورانی است که در آن شرکتها و افراد نیازمند وکلای متخصص در حوزه خودشان هستند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top