لیست اصولگرایان تغییر کرد / 5 نفر اضافه شدند / تندروهای لیست جان بیشتری گرفتند!

وکیل ملت: با نزديك شدن به روز جمعه و برگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري، جريان اصولگرا كه پيش از اين با نام ائتلاف بزرگ اصولگرايان و سخنگويي حدادعادل و با شعار معيشت ، امنيت و پيشرفت ليستي ٣٠ نفره را براي تهران ارائه داده بود ظاهرا آرايش جديدي به خود گرفته است.

تاریخ انتشار: 5اسفند1394|10:40

لیست اصولگرایان تغییر کرد / 5 نفر اضافه شدند / تندروهای لیست جان بیشتری گرفتند!
| کد خبر: 107613

  به گزارش وکیل ملت ، پس از معرفي فهرست ٣٠ نفره ائتلاف اصولگرايان انتقادها به نوع بسته شدن اين ليست از سوي چهره ها و تشكيلات اين جريان بالا گرفت و بسياري از افرادي كه گمان مي كردند نامشان در ليست قرار خواهد گرفت از اين مهم جا مانده و تصميم گرفتند تا به صورت مستقل و يا قرار گرفتن در ليست هاي ديگر در رقابت هاي انتخاباتي حضور داشته باشند.   اما ظاهرا ائتلاف بزرگ اصولگرايان در لحظات پاياني به اين نقطه ضعف مهم پي برده و براي پيروز شدن در انتخابات قصد كرده تا ليست نهايي خود را اصلاح كند.   بدين منظور از ساعاتي پيش ائتلاف بزرگ اصولگرايان با شعار خود، ليستي با عنوان "٣٠ + ٥" را منتشر و در سطح شهر تهران به صورت گسترده توزيع كرده است.   لیست حداد تغییر کرد / 5 نفر اضافه شدند / تندروهای لیست جان بیشتری گرفتند!   تكثير ناگهاني اين فهرست و توزيع آن كه گفته مي شود توسط عوامل اين تشكيلات در شهرداري تهران صورت گرفته كاملا در سكوت خبري و به صورت چراغ خاموش عملياتي شده است.   عدم استقبال از همايش ها، انتقادات فراوان به ضعف در ليست ائتلاف و ترس از شكست از جمله عواملي است كه منجر شده تا ائتلاف اصولگرايان با انتشار فهرست ٣٠ + ٥ از هواداران خود بخواهد از ميان اين ٣٥ نفر به ٣٠ نفر راي داده و ليست خود را تكميل كنند.   لیست حداد تغییر کرد / 5 نفر اضافه شدند / تندروهای لیست جان بیشتری گرفتند!   سيد شهاب الدين صدر، سيد مهدي هاشمي، حسين طلا، حسن بيادي و مهدي كوچك زاده پنج مفري هستند كه به ليست سابق ائتلاف اضافه شده اند.   با اين تفاسير بايد روز جمعه منتظر بود تا طرفداران اصولگرايان، براي تكميل ليست خود، از ميان اين ٣٥ چهره ، ٣٠ نفر را برگزينند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 3

شريف
|
5اسفند ماه 1394
0
2
عده ای از حاميان دولت قبلي در رویای بازگشت دوران رانت خواری به سر می برند ، سال ها ادعا کردند که اسامی مفسدان اقتصادی در جیبشان است درحالیکه خود بزرگترین فاسدان اقتصادی از آب درامدند!
شريف
|
6اسفند ماه 1394
0
1
برخی مخالفان دولت ، بیکاری و رکود اقتصادی را در بوق و کرنا می کنند درحالیکه این اوضاع نتیجه‌ی عملکرد همفکران آنها در دولت قبل بوده است.
shahab
|
6اسفند ماه 1394
0
1
برخی از نمایندگان امروز به انتقاد از دولت برخواسته و خود را غمخوار مردم می دانند، ، چرا کشور را به اینجا رساندید، چرا وقتی دولت قبل دروغ می گفت جلویش نمی ایستادید؟

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top