رییس ستاد انتخاباتی اعتدال و توسعه در گفت و گو با تابناک:

اعتدال و توسعه آماده همکاری با اعتدالیون هر دو جناح را دارد

وکیل ملت: رییس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه گفت:«تخریب دوستان اصولگرایی که در لیست اصلاح طلبان هستند، بداخلاقی سیاسی است، البته ازهرطرفی که انجام شود، فرقی ندارد. افراد می توانند براساس شرایط و موقعیت های مختلف در ائتلاف هایی که شکل گرفته، شرکت کنند و منعی در این زمینه وجود ندارد.»

تاریخ انتشار: 5اسفند1394|10:50

اعتدال و توسعه آماده همکاری با اعتدالیون هر دو جناح را دارد
| کد خبر: 107627

اسماعیل شجاعی در ادامه گفت: حزب اعتدال و توسعه اصولا یک چارچوب منطقی برای همکاری اعتدالیون هر دو جناح را دارد و این مساله عجیبی نیست که اصلاح طلبان معتدل و اصولگرایان معتدل در لیستمان حضور داشته باشند و مشکلی با این مساله نداریم وشعار ما این است که با اعتدالیون هر دو گروه می توانیم کار کنیم.
  این عضو حزب اعتدال و توسعه افزود: آقای روحانی رییس جمهور محترم زمانی که در مجلس بود، رهبریت جمعی را برعهده داشتند به نام عقلای قوم که از اعتدالیون هر دو طرف در این جمع حضور داشتند و این روش ما نشان می دهد که برای موفقیت و پیروزی و دستیابی به توسعه اعتدال بهترین مشی است.

وی بیان کرد: تخریب دوستان اصولگرایی که در لیست اصلاح طلبان هستند، بداخلاقی سیاسی است، البته از هر طرفی که انجام شود فرقی ندارد. افراد می توانند براساس شرایط و موقعیت های مختلف در ائتلاف هایی که هست شرکت کنند و منعی در این زمینه وجود ندارد.

شجاعی در ادامه اظهار داشت: این که ما افراد را به این دلیل تخریب کنیم و یا تهمت بزنیم و یا سعی کنیم برای از میدان به در کردن این از منطق و اخلاق سیاسی به دور است؛ مهم نیست که شخصی در انتخابات پیروز شود یا نه، بلکه مساله این است که در میدان اخلاقی سیاسی نمره قابل قبولی داشته باشد.اعتدال و توسعه هم اکنون خود را پیروز می داند چرا که در میدان اخلاق سیاسی پیروز است. 

رییس ستاد حزب اعتدال و توسعه در پایان تاکید کرد: همه شواهد و قرائن نشان می دهد با دشواری های زیادی که در طول چند سال قبل از دولت آقای روحانی از نظر سیاسی و اقتصادی وجود داشت، مردم ما در سال 92 به دکتر روحانی رای دادند و ائتلاف سیاسی که انتخابات یازدهم در حمایت از آقای روحانی شکل گرفت مورد اقبال عموم مردم قرار گرفت و این ائتلاف بر قوت خود باقی ست و ما در چارچوب همان ائتلاف ما نمایندگانی را به مردم معرفی می کنیم و با توجه به دستاوردهای درخشانی که آقای روحانی با مشی اعتدال گراداشته، می توانیم به جرات بگوییم که مجلس دهم نیز در اختیار اعتدال گراها خواهد بود.

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top