حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر)

وکیل ملت: موج گسترده حمايت هنرمندان صاحب نام كشور از مهدي افضلي كانديداي دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي از حوزه انتخابیه نطنز، بادرورد و قمصر آغاز شد.

تاریخ انتشار: 5اسفند1394|15:23

حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر)
| کد خبر: 107790

مهدی افضلی کاندیدای حوزه انتخابیه نطنز، بادرود و قمصر که مورد حمایت گسترده هنرمندان قرار گرفته است به نحویکه تعدادی زیادی از هنرمندان شاخص و بنام در جهت حمایت از ایشان دست به کار شده اند و با نوشتن متن های از ایشان حمایت جانانه کرده اند.

 اين حركت گسترده خودجوش طي دو روز گذشته پس از اطلاع آنان از كانديداتوري مهدي افضلي آغاز شده و تا اين لحظه بیش از ٣٠ تن از هنرمندان بنام كشور از اين مدير فرهنگي با دست نوشته هاي اعلام حمایت کرده اند. در اين فهرست نامهايي آشنای همچون: داريوش ارجمند، مرضيه برومند، دكتر محمود عزيزي، اسماعیل آذر، عزت الله مهراوران، جلیل فرهاد،  نصرالله قادری، اردشیر صالح پور، قطب الدين صادقي، سیروس همتی، اسماعیل خلج، کوروش زارعی، سونیا پور یامین، پيام دهكردي و غیره به چشم مي خورد. بخشی از نوشته هاي اين هنرمندان زیر می باشد.
 

حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر) حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر) حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر) حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر) حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر) حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر) حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر) حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر) حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر) حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر)
حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر) حمایت گسترده هنرمندان از یک کاندیدا (تصویر)

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top