با موافقت شرکت ملی نفت ایران

بالاخره بخشی ازدارایی زنجانی به مزایده گذاشته شد

وکیل ملت: با موافقت دادستان انقلاب اسلامی و شرکت ملی نفت ایران، برخی دارایی های بابک زنجانی برای تسویه بخشی از بدهی های وی به شرکت ملی نفت ایران، به مزایده گذاشته شد.

تاریخ انتشار: 5اسفند1394|15:54

بالاخره بخشی ازدارایی زنجانی به مزایده گذاشته شد
| کد خبر: 107818

پیرو تقاضای بابک زنجانی مبنی بر واگذاری دارایی های وی در داخل ایران برای تسویه بخشی از بدهی هایش به شرکت ملی نفت ایران، دادستان انقلاب اسلامی و شرکت ملی نفت ایران با این تقاضا موافقت کردند.
بر اساس این گزارش، در یک سال گذشته، حدود ١٨٠ نفر از کارشناسان دادگستری که از طرف متهم و شرکت ملی نفت ایران و مرضی الطرفین دادستان محترم انقلاب تعیین شده بودند، دارایی های متهم را ارزیابی و به نماینده امین شرکت ملی نفت ایران منتقل کردند.
با توجه به این که دارایی های موجود ارتباطی با ماموریت های شرکت ملی نفت ایران ندارد، دستور فروش این دارایی ها طبق ضوابط قانونی از سوی هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران صادر و آگهی مزایده دارایی های شرکت ملی نفت ایران از سوی امین این شرکت (توسعه پایدار آسمان کیش) منتشر شده است.
بر پایه این گزارش، دارایی های وی از جمله شرکت هواپیمایی قشم ایر، شرکت فراز نمونه قشم (کترینگ)، شرکت آرایشی و بهداشتی سورینت و همچنین شرکت تجار کیش (پروژه دهکده ساحلی کیش) به مزایده گذاشته شده است و باقی دارایی ها نیز به ترتیب به مزایده می رود و وجوه حاصل از بدهی متهم کسر خواهد شد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top