به گزارش وکیل ملت ، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت الاسلام علی مظفری در دومین جلسه اجرای طرح "قاضی مدرسه" كه در هنرستان كوثر برگزار شد، بیان داشت: در راستای آشناسازی دانش آموزان با مسائل حقوقی و قضایی و همچنین آسیب های اجتماعی ، نشست های پرسش و پاسخ با حضور مسئولین دادگستری در تعدادی از مدارس شهرستان بوئین زهرا تحت عنوان "طرح قاضی مدرسه" برگزار می شود.

وی ادامه داد: امروز با توجه به شرایط جامعه این طرح را اجرا می كنیم تا دانش‌آموزان ما با آشنایی و آگاهی بیشتری در جامعه حضور داشته باشند و به نوعی در راستای پیشگیری هم می توان به ظرفیت های دانش آموزان افزود.

رئیس دادگستری شهرستان بوئین زهرا اضافه كرد: با توجه به آسیب های موجود در جامعه، توصیه می كنیم تا مراقبت ویژه در حوزه روابط اجتماعی، فعالیت در فضای مجازی داشته باشید همچنین در تصمیم گیری های عاقلانه با اتکا به مشورت والدین و افراد آگاه حركت كنید.

در ادامه مدیر آموزش و پرورش بوئین زهرا اظهارداشت: با توجه به ضرورت جلوگیری از شیوع آسیب های اجتماعی و بالابردن آگاهی دانش آموزان نسبت به مسائل حقوقی ، طرح قاضی مدرسه با همکاری دادگستری اجرا می شود.

محمدحسن قهرمانی عنوان كرد: از نظر ما با عنایت به نقش ویژه مدرسه در جریان های فرهنگ و تربیت جامعه، می توان در مسیر افزایش آگاهی و رشد اجتماعی دانش آموزان و خانواده ها از مدارس استفاده كرد

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top