تاریخ انتشار: 8اسفند1394|09:05

| کد خبر: 108818

آخرین نتایج شمارش آراء دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان‌ها +جدول

وکیل ملت: رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح دیروز(7 اسفند) به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23 ادامه داشت.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات 54 میلیون و 915 هزار و 24 نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات 290 نماینده خود را از 207 حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان 4 هزار و 844 کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود 207 حوزه اصلی و 855 حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************
آخرین نتایج تا ساعت 05:30 بامداد شنبه 8 اسفند

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

استان آذربایجان شرقی

تعداد واجدین رأی دادن:

2/900/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اهر و هریس

 

 

 

 

2

بستان آباد

محمد وحدتی‌هلان

 

مستقل

-

3

بناب

ضیاء‌الله اعزازی

 

اصولگرا

-

4

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

سراب و مهربان

 

 

 

 

6

شبستر

 

 

 

 

7

كلیبر، خداآفرین و هوراند

 

 

 

 

8

مراغه و عجبشیر

 

 

 

 

9

مرند و جلفا

 

 

 

 

10

ملکان

 

 

 

 

11

میانه

 

 

 

 

 

 

 

 

12

ورزقان

 

 

 

 

13

هشترود و چاراویماق

سیدحمزه امینی

15034

 

 

 

استان آذربایجان غربی

تعداد واجدین رأی دادن:
2/296/591 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ارومیه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

بوکان

 

 

 

 

3

پیرانشهر و سردشت

 

 

 

 

4

خوی و چایپاره

 

 

 

 

5

سلماس

 

 

 

 

6

ماکو – چالدران – پلدشت و شوط

 

 

 

 

7

مهاباد

 

 

 

 

8

میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب

 

 

 

 

 

 

 

 

9

نقده و اشنویه

 

 

 

 

 

استان اردبیل

تعداد واجدین رأی دادن:
998/499 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردبیل، نمین، نیر و سرعین

 

 

 

 

 

 

 

 

2

پارس آباد و بیله سوار

 

 

 

 

3

خلخال و کوثر

 

 

 

 

4

گرمی

 

 

 

 

5

مشگین شهر

 

 

 

 

 

استان اصفهان

تعداد واجدین رأی دادن:
3/500/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردستان

سیدصادق طباطبائی نژاد

16033

اصولگرا

-

2

اصفهان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

خمینی شهر

 

 

 

 

4

سمیرم

 

 

 

 

5

شاهین شهر،میمه و برخوار

 

 

 

 

6

شهرضا و سمیرم سفلی

 

 

 

 

7

فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت

 

 

 

 

8

فلاورجان

 

 

 

 

9

کاشان و آران و بید گل

سید جواد ساداتی‌نژاد

68000

اصولگرا

-

10

گلپایگان و خوانسار

 

 

 

 

11

لنجان

 

 

 

 

12

مبارکه

 

 

 

 

13

نائین، خور و بیابانک

 

 

 

 

14

نطنز و قمصر

 

 

 

 

15

نجف آباد وتیران وکرون

 

 

 

 

 

اقلیت های دینی

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

زرتشتیان

 

 

 

 

2

کلیمیان

 

 

 

 

3

مسیحیان آشوری و کلدانی

 

 

 

 

4

مسیحیان ارمنی جنوب ایران

 

 

 

 

5

مسیحیان ارمنی شمال ایران

 

 

 

 

 

استان البرز

تعداد واجدین رأی دادن:
1/480/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

 

 

 

 

2

کرج، اشتهارد و فردیس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان ایلام

تعداد واجدین رأی دادن:
434/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به
 

دور دوم

1

دهلران ، دره شهر و آبدانان

 

 

 

 

2

ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان بوشهر

تعداد واجدین رأی دادن:
691/456 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بوشهر، گناوه و دیلم

 

 

 

 

2

دشتستان

 

 

 

 

3

دشتی و تنگستان

 

 

 

 

4

کنگان، دیر، جم و عسلویه

 

 

 

 

 

استان تهران

تعداد واجدین رأی دادن:
8/500/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه‌یافتگان به دور دوم

1

پاکدشت

 

 

 

 

2

تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

دماوند و فیروزکوه

 

 

 

 

4

رباط کریم و بهارستان

 

 

 

 

5

شهریار، ملارد و قدس

 

 

 

 

6

ورامین، پیشوا و قرچک

 

 

 

 

 

استان چهارمحال و بختیاری

تعداد واجدین رأی دادن:
702/623 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد

 

 

 

 

2

بروجن

 

 

 

 

3

شهرکرد

 

 

 

 

4

لردگان

محمدخالدی سردشتی

 

 

-

 

استان خراسان جنوبی

تعداد واجدین رأی دادن:
598/205 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بيرجند و درميان و خوسف

 

 

 

 

2

قاین و زیرکوه

فرهاد فلاحتی

 

اصولگرا

-

3

نهبندان و سربيشه

نظر افضلی

 

اصولگرا

-

4

فردوس،طبس،بشرويه و سرايان

محمدرضا امیرحسنخانی

35738

اصولگرا

-

 

استان خراسان رضوی

تعداد واجدین رأی دادن:
4/260/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گناباد و بجستان

 

 

 

 

2

قوچان و فاروج

 

 

 

 

3

فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه

 

 

 

 

4

سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

 

 

 

 

 

 

 

 

5

درگز

 

 

 

 

6

خواف و رشتخوار

 

 

 

 

7

چناران و بینالود

 

 

 

 

8

تربت‌جام،تایباد و باخرز

 

 

 

 

9

نیشابور و فیروزه

 

 

 

 

 

 

 

 

10

کاشمر، بردسكن و خلیل آباد

 

 

 

 

11

مشهد و کلات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

تربت حیدریه و مه ولات وزاوه

 

 

 

 

 

استان خراسان شمالی

تعداد واجدین رأی دادن:
624/300 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

شیروان

       

2

بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلان

       
       

3

اسفراین

       

 

استان خوزستان

تعداد واجدین رأی دادن:
3/430/258 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

مسجد سلیمان، لالی و هفتگل

 

 

 

 

2

اندیمشک

 

 

 

 

3

رامهرمز و رامشیر

 

 

 

 

4

دزفول

 

 

 

 

5

دشت آزادگان

 

 

 

 

6

شوش

 

 

 

 

7

شوشتر و گتوند

 

 

 

 

8

ایذه و باغملک

 

 

 

 

9

آبادان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

اهواز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان

 

 

 

 

12

بهبهان

 

 

 

 

13

شادگان

 

 

 

 

14

خرمشهر

 

 

 

 

 

استان زنجان

تعداد واجدین رأی دادن:
775/820 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی

 

 

 

 

2

زنجان و طارم

 

 

 

 

 

 

 

 

3

خدابنده

 

 

 

 

4

ابهر و خرمدره

 

 

 

 

 

استان سمنان

تعداد واجدین رأی دادن:
494/710 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب

23688

مستقل
 

-

2

شاهرود،میامی و بسطام

سید حسن حسینی شاهرودی

 

اصولگرا

-

3

سمنان ،مهدي شهر، سرخه و شهمیرزاد

 

 

 

 

4

دامغان

اسماعیل حسن بیگی

 

اصولگرا

-

 

استان سیستان و بلوچستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/685/760 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران

عبدالناصر درخشان

 

اصلاح طلب

-

2

چابهار، نیكشهر، کنارک و قصر قند

عبدالغفور ایران‌نژاد

 

اصولگرا

-

3

خاش، میرجاوه، بخشهاي نصرت آباد و کورین

علی کرد

 

اصولگرا

-

4

زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون

حبیب‌الله دهمرده

 

اصولگرا

-

احمد‌علی کیخا

 

اعتدالی

-

5

زاهدان

علیم یارمحمدی

 

اصلاح طلب

-

غلامرضا عزیزیان

 

اصلاح طلب

-

6

سراوان ،سیب ، سوران و مهرستان

محمدباسط درازهی

 

 

-

 

استان فارس

تعداد واجدین رأی دادن:
3/374/243 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

آباده و بوانات و خرم بید

 

 

 

 

2

استهبان و نی ریز

 

 

 

 

3

جهرم

 

 

 

 

4

داراب و زرین دشت

 

 

 

 

5

سروستان، خرامه و كوار

 

 

 

 

6

اقلید

 

 

 

 

7

سپیدان

 

 

 

 

8

شیراز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

فسا

 

 

 

 

10

فیروز آباد، قیر، كارزین، فراشبند

 

 

 

 

11

كازرون

 

 

 

 

12

لارستان و خنج و گراش

 

 

 

 

13

لامرد و مهر

 

 

 

 

14

مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد

 

 

 

 

15

ممسنی

 

 

 

 

 

استان قزوین

تعداد واجدین رأی دادن:
887/165 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بوئین زهرا و آوج

 

 

 

 

2

تاکستان

 

 

 

 

3

قزوین، آبیک و البرز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان قم

تعداد واجدین رأی دادن:
768/730 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

قم

       
       
       

 

استان کردستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/161/536 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان
 

به دور دوم

1

بیجار

 

 

 

 

2

سقز و بانه

 

 

 

 

3

سنندج، دیواندره، كامیاران

 

 

 

 

 

 

 

 

4

قروه و دهگلان

 

 

 

 

5

مریوان و سرو آباد

 

 

 

 

 

استان کرمان

تعداد واجدین رأی دادن:
2/038/878 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بافت، رابر و ارزوئیه

 

 

 

 

2

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

 

 

 

 

3

جیرفت و عنبر آباد

 

 

 

 

4

رفسنجان و انار

 

 

 

 

5

زرند و كوهبنان

حسین امیری‌خانمکانی

 

اصلاح طلب

-

6

سیرجان و بردسیر

 

 

 

 

7

شهر بابک

 

 

 

 

8

كرمان و راور

 

 

 

 

 

 

 

 

9

کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

 

 

 

 

 

استان کرمانشاه

تعداد واجدین رأی دادن:
1/507/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اسلام آباد غرب و دالاهو

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

 

اصولگرا

-

2

پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهاي سر قلعه و جیگران

شهاب نادری

 

اصولگرا

-

3

سنقر

سید جواد حسینی‌کیا

 

اصولگرا

-

4

قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب

فرهاد تجری

 

اصولگرا

-

5

کرمانشاه

عبدالرضا مصری

 

اصولگرا

محمد کرمی‌راد (اصولگرا)

سید قاسم جاسمی

 

اصولگرا

سید سعید حیدری‌طیب (اصولگرا)
 

 

 

 

 

6

كنگاور، صحنه، هرسین

حسن سلیمانی

 

مستقل
 

-

 

استان کهگیلویه و بویراحمد

تعداد واجدین رأی دادن:
517/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده

 

 

 

 

2

گچساران و باشت

 

 

 

 

3

بویراحمد و دنا

 

 

 

 

 

استان گلستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/288/536 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گرگان وآق قلا

 

 

 

 

 

 

 

 

2

گنبدکاووس

قرجه‌طیار

 

اصلاح طلب

-

3

رامیان و آزادشهر

 

 

 

 

4

علی آبادکتول

 

 

 

 

5

مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه

 

 

 

 

6

کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان

 

 

 

 

 

استان گیلان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/861/370 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

رشت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

آستارا

ولی داداشی

 

اصولگرا

-

3

آستانه‌اشرفیه

 

 

 

 

4

بندر انزلی

 

 

 

 

5

رودبار

 

 

 

 

6

رودسر و املش

اسدالله عباسی

40047

اصولگرا
 

-

7

صومعه‌سرا

 

 

 

 

8

تالش، رضوانشهر و ماسال

 

 

 

 

9

فومن و شفت

 

 

 

 

10

لاهیجان و سیاهکل

 

 

 

 

11

لنگرود

 

 

 

 

 

استان لرستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/409/036 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

خرم آباد و دوره

 

 

 

 

 

 

 

 

2

بروجرد

 

 

 

 

 

 

 

 

3

سلسله و دلفان

 

 

 

 

4

پلدختر

 

 

 

 

5

کوهدشت و رومشکان

 

 

 

 

6

دورود و ازنا

 

 

 

 

7

الیگودرز

 

 

 

 

 

استان مازندران

تعداد واجدین رأی دادن:
2/235/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

آمل

 

 

 

 

2

بابل

 

 

 

 

 

 

 

 

3

بابلسر و فریدونکنار

 

 

 

 

4

بهشهر، نکا و گلوگاه

 

 

 

 

5

ساری و میاندورود

 

 

 

 

 

 

 

 

6

قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی

 

 

 

 

7

نور و محمود آباد

 

 

 

 

8

نوشهر و چالوس

 

 

 

 

9

تنکابن، رامسر و عباس آباد

 

 

 

 

 

استان مرکزی

تعداد واجدین رأی دادن:
1/047/670 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان

به دور دوم

1

اراک، کمیجان و خنداب

 

 

 

 

 

 

 

 

2

تفرش، آشتیان و فراهان

 

 

 

 

3

خمین

 

 

 

 

4

ساوه و زرندیه

 

 

 

 

5

شازند

 

 

 

 

6

محلات و دلیجان

 

 

 

 

 

استان هرمزگان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/119/093 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

بندر لنگه و بستك و پارسیان

 

 

 

 

3

میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد

 

 

 

 

 

استان همدان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/441/976 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده ‌منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اسدآباد

 

 

 

 

2

بهار و کبودرآهنگ

 

 

 

 

3

تویسرکان

 

 

 

 

4

رزن

 

 

 

 

5

ملایر

 

 

 

 

 

 

 

 

6

نهاوند

 

 

 

 

7

همدان و فامنین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان یزد

تعداد واجدین رأی دادن:
665/504 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان
 

به دور دوم

1

اردکان

 

 

 

 

2

بافق، مهریز، ابرکوه،
 

خاتم و بهاباد

 

 

 

 

3

تفت و میبد

کمال دهقانی

 

اصلاح طلب

-

4

یزد ،اشکذر، ندوشن و
 

سورک

 

 

 

 

 

رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح امروز(7 اسفند) به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23 ادامه داشت.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات 54 میلیون و 915 هزار و 24 نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات 290 نماینده خود را از 207 حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان 4 هزار و 844 کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود 207 حوزه اصلی و 855 حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************
آخرین نتایج تا ساعت 05:30 بامداد شنبه 8 اسفند

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

استان آذربایجان شرقی

تعداد واجدین رأی دادن:

2/900/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اهر و هریس

 

 

 

 

2

بستان آباد

محمد وحدتی‌هلان

 

مستقل

-

3

بناب

ضیاء‌الله اعزازی

 

اصولگرا

-

4

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

سراب و مهربان

 

 

 

 

6

شبستر

 

 

 

 

7

كلیبر، خداآفرین و هوراند

 

 

 

 

8

مراغه و عجبشیر

 

 

 

 

9

مرند و جلفا

 

 

 

 

10

ملکان

 

 

 

 

11

میانه

 

 

 

 

 

 

 

 

12

ورزقان

 

 

 

 

13

هشترود و چاراویماق

سیدحمزه امینی

15034

 

 

 

استان آذربایجان غربی

تعداد واجدین رأی دادن:
2/296/591 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ارومیه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

بوکان

 

 

 

 

3

پیرانشهر و سردشت

 

 

 

 

4

خوی و چایپاره

 

 

 

 

5

سلماس

 

 

 

 

6

ماکو – چالدران – پلدشت و شوط

 

 

 

 

7

مهاباد

 

 

 

 

8

میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب

 

 

 

 

 

 

 

 

9

نقده و اشنویه

 

 

 

 

 

استان اردبیل

تعداد واجدین رأی دادن:
998/499 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردبیل، نمین، نیر و سرعین

 

 

 

 

 

 

 

 

2

پارس آباد و بیله سوار

 

 

 

 

3

خلخال و کوثر

 

 

 

 

4

گرمی

 

 

 

 

5

مشگین شهر

 

 

 

 

 

استان اصفهان

تعداد واجدین رأی دادن:
3/500/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردستان

سیدصادق طباطبائی نژاد

16033

اصولگرا

-

2

اصفهان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

خمینی شهر

 

 

 

 

4

سمیرم

 

 

 

 

5

شاهین شهر،میمه و برخوار

 

 

 

 

6

شهرضا و سمیرم سفلی

 

 

 

 

7

فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت

 

 

 

 

8

فلاورجان

 

 

 

 

9

کاشان و آران و بید گل

سید جواد ساداتی‌نژاد

68000

اصولگرا

-

10

گلپایگان و خوانسار

 

 

 

 

11

لنجان

 

 

 

 

12

مبارکه

 

 

 

 

13

نائین، خور و بیابانک

 

 

 

 

14

نطنز و قمصر

 

 

 

 

15

نجف آباد وتیران وکرون

 

 

 

 

 

اقلیت های دینی

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

زرتشتیان

 

 

 

 

2

کلیمیان

 

 

 

 

3

مسیحیان آشوری و کلدانی

 

 

 

 

4

مسیحیان ارمنی جنوب ایران

 

 

 

 

5

مسیحیان ارمنی شمال ایران

 

 

 

 

 

استان البرز

تعداد واجدین رأی دادن:
1/480/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

 

 

 

 

2

کرج، اشتهارد و فردیس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان ایلام

تعداد واجدین رأی دادن:
434/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به
 

دور دوم

1

دهلران ، دره شهر و آبدانان

 

 

 

 

2

ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان بوشهر

تعداد واجدین رأی دادن:
691/456 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بوشهر، گناوه و دیلم

 

 

 

 

2

دشتستان

 

 

 

 

3

دشتی و تنگستان

 

 

 

 

4

کنگان، دیر، جم و عسلویه

 

 

 

 

 

استان تهران

تعداد واجدین رأی دادن:
8/500/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه‌یافتگان به دور دوم

1

پاکدشت

 

 

 

 

2

تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

دماوند و فیروزکوه

 

 

 

 

4

رباط کریم و بهارستان

 

 

 

 

5

شهریار، ملارد و قدس

 

 

 

 

6

ورامین، پیشوا و قرچک

 

 

 

 

 

استان چهارمحال و بختیاری

تعداد واجدین رأی دادن:
702/623 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد

 

 

 

 

2

بروجن

 

 

 

 

3

شهرکرد

 

 

 

 

4

لردگان

محمدخالدی سردشتی

 

 

-

 

استان خراسان جنوبی

تعداد واجدین رأی دادن:
598/205 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بيرجند و درميان و خوسف

 

 

 

 

2

قاین و زیرکوه

فرهاد فلاحتی

 

اصولگرا

-

3

نهبندان و سربيشه

نظر افضلی

 

اصولگرا

-

4

فردوس،طبس،بشرويه و سرايان

محمدرضا امیرحسنخانی

35738

اصولگرا

-

 

استان خراسان رضوی

تعداد واجدین رأی دادن:
4/260/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گناباد و بجستان

 

 

 

 

2

قوچان و فاروج

 

 

 

 

3

فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه

 

 

 

 

4

سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

 

 

 

 

 

 

 

 

5

درگز

 

 

 

 

6

خواف و رشتخوار

 

 

 

 

7

چناران و بینالود

 

 

 

 

8

تربت‌جام،تایباد و باخرز

 

 

 

 

9

نیشابور و فیروزه

 

 

 

 

 

 

 

 

10

کاشمر، بردسكن و خلیل آباد

 

 

 

 

11

مشهد و کلات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

تربت حیدریه و مه ولات وزاوه

 

 

 

 

 

استان خراسان شمالی

تعداد واجدین رأی دادن:
624/300 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

شیروان

       

2

بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلان

       
       

3

اسفراین

       

 

استان خوزستان

تعداد واجدین رأی دادن:
3/430/258 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

مسجد سلیمان، لالی و هفتگل

 

 

 

 

2

اندیمشک

 

 

 

 

3

رامهرمز و رامشیر

 

 

 

 

4

دزفول

 

 

 

 

5

دشت آزادگان

 

 

 

 

6

شوش

 

 

 

 

7

شوشتر و گتوند

 

 

 

 

8

ایذه و باغملک

 

 

 

 

9

آبادان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

اهواز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان

 

 

 

 

12

بهبهان

 

 

 

 

13

شادگان

 

 

 

 

14

خرمشهر

 

 

 

 

 

استان زنجان

تعداد واجدین رأی دادن:
775/820 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی

 

 

 

 

2

زنجان و طارم

 

 

 

 

 

 

 

 

3

خدابنده

 

 

 

 

4

ابهر و خرمدره

 

 

 

 

 

استان سمنان

تعداد واجدین رأی دادن:
494/710 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب

23688

مستقل
 

-

2

شاهرود،میامی و بسطام

سید حسن حسینی شاهرودی

 

اصولگرا

-

3

سمنان ،مهدي شهر، سرخه و شهمیرزاد

 

 

 

 

4

دامغان

اسماعیل حسن بیگی

 

اصولگرا

-

 

استان سیستان و بلوچستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/685/760 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران

عبدالناصر درخشان

 

اصلاح طلب

-

2

چابهار، نیكشهر، کنارک و قصر قند

عبدالغفور ایران‌نژاد

 

اصولگرا

-

3

خاش، میرجاوه، بخشهاي نصرت آباد و کورین

علی کرد

 

اصولگرا

-

4

زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون

حبیب‌الله دهمرده

 

اصولگرا

-

احمد‌علی کیخا

 

اعتدالی

-

5

زاهدان

علیم یارمحمدی

 

اصلاح طلب

-

غلامرضا عزیزیان

 

اصلاح طلب

-

6

سراوان ،سیب ، سوران و مهرستان

محمدباسط درازهی

 

 

-

 

استان فارس

تعداد واجدین رأی دادن:
3/374/243 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

آباده و بوانات و خرم بید

 

 

 

 

2

استهبان و نی ریز

 

 

 

 

3

جهرم

 

 

 

 

4

داراب و زرین دشت

 

 

 

 

5

سروستان، خرامه و كوار

 

 

 

 

6

اقلید

 

 

 

 

7

سپیدان

 

 

 

 

8

شیراز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

فسا

 

 

 

 

10

فیروز آباد، قیر، كارزین، فراشبند

 

 

 

 

11

كازرون

 

 

 

 

12

لارستان و خنج و گراش

 

 

 

 

13

لامرد و مهر

 

 

 

 

14

مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد

 

 

 

 

15

ممسنی

 

 

 

 

 

استان قزوین

تعداد واجدین رأی دادن:
887/165 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بوئین زهرا و آوج

 

 

 

 

2

تاکستان

 

 

 

 

3

قزوین، آبیک و البرز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان قم

تعداد واجدین رأی دادن:
768/730 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

قم

       
       
       

 

استان کردستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/161/536 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان
 

به دور دوم

1

بیجار

 

 

 

 

2

سقز و بانه

 

 

 

 

3

سنندج، دیواندره، كامیاران

 

 

 

 

 

 

 

 

4

قروه و دهگلان

 

 

 

 

5

مریوان و سرو آباد

 

 

 

 

 

استان کرمان

تعداد واجدین رأی دادن:
2/038/878 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بافت، رابر و ارزوئیه

 

 

 

 

2

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

 

 

 

 

3

جیرفت و عنبر آباد

 

 

 

 

4

رفسنجان و انار

 

 

 

 

5

زرند و كوهبنان

حسین امیری‌خانمکانی

 

اصلاح طلب

-

6

سیرجان و بردسیر

 

 

 

 

7

شهر بابک

 

 

 

 

8

كرمان و راور

 

 

 

 

 

 

 

 

9

کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

 

 

 

 

 

استان کرمانشاه

تعداد واجدین رأی دادن:
1/507/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اسلام آباد غرب و دالاهو

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

 

اصولگرا

-

2

پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهاي سر قلعه و جیگران

شهاب نادری

 

اصولگرا

-

3

سنقر

سید جواد حسینی‌کیا

 

اصولگرا

-

4

قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب

فرهاد تجری

 

اصولگرا

-

5

کرمانشاه

عبدالرضا مصری

 

اصولگرا

محمد کرمی‌راد (اصولگرا)

سید قاسم جاسمی

 

اصولگرا

سید سعید حیدری‌طیب (اصولگرا)
 

 

 

 

 

6

كنگاور، صحنه، هرسین

حسن سلیمانی

 

مستقل
 

-

 

استان کهگیلویه و بویراحمد

تعداد واجدین رأی دادن:
517/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده

 

 

 

 

2

گچساران و باشت

 

 

 

 

3

بویراحمد و دنا

 

 

 

 

 

استان گلستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/288/536 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گرگان وآق قلا

 

 

 

 

 

 

 

 

2

گنبدکاووس

قرجه‌طیار

 

اصلاح طلب

-

3

رامیان و آزادشهر

 

 

 

 

4

علی آبادکتول

 

 

 

 

5

مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه

 

 

 

 

6

کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان

 

 

 

 

 

استان گیلان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/861/370 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

رشت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

آستارا

ولی داداشی

 

اصولگرا

-

3

آستانه‌اشرفیه

 

 

 

 

4

بندر انزلی

 

 

 

 

5

رودبار

 

 

 

 

6

رودسر و املش

اسدالله عباسی

40047

اصولگرا
 

-

7

صومعه‌سرا

 

 

 

 

8

تالش، رضوانشهر و ماسال

 

 

 

 

9

فومن و شفت

 

 

 

 

10

لاهیجان و سیاهکل

 

 

 

 

11

لنگرود

 

 

 

 

 

استان لرستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/409/036 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

خرم آباد و دوره

 

 

 

 

 

 

 

 

2

بروجرد

 

 

 

 

 

 

 

 

3

سلسله و دلفان

 

 

 

 

4

پلدختر

 

 

 

 

5

کوهدشت و رومشکان

 

 

 

 

6

دورود و ازنا

 

 

 

 

7

الیگودرز

 

 

 

 

 

استان مازندران

تعداد واجدین رأی دادن:
2/235/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

آمل

 

 

 

 

2

بابل

 

 

 

 

 

 

 

 

3

بابلسر و فریدونکنار

 

 

 

 

4

بهشهر، نکا و گلوگاه

 

 

 

 

5

ساری و میاندورود

 

 

 

 

 

 

 

 

6

قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی

 

 

 

 

7

نور و محمود آباد

 

 

 

 

8

نوشهر و چالوس

 

 

 

 

9

تنکابن، رامسر و عباس آباد

 

 

 

 

 

استان مرکزی

تعداد واجدین رأی دادن:
1/047/670 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان

به دور دوم

1

اراک، کمیجان و خنداب

 

 

 

 

 

 

 

 

2

تفرش، آشتیان و فراهان

 

 

 

 

3

خمین

 

 

 

 

4

ساوه و زرندیه

 

 

 

 

5

شازند

 

 

 

 

6

محلات و دلیجان

 

 

 

 

 

استان هرمزگان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/119/093 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

بندر لنگه و بستك و پارسیان

 

 

 

 

3

میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد

 

 

 

 

 

استان همدان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/441/976 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده ‌منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اسدآباد

 

 

 

 

2

بهار و کبودرآهنگ

 

 

 

 

3

تویسرکان

 

 

 

 

4

رزن

 

 

 

 

5

ملایر

 

 

 

 

 

 

 

 

6

نهاوند

 

 

 

 

7

همدان و فامنین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان یزد

تعداد واجدین رأی دادن:
665/504 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان
 

به دور دوم

1

اردکان

 

 

 

 

2

بافق، مهریز، ابرکوه،
 

خاتم و بهاباد

 

 

 

 

3

تفت و میبد

کمال دهقانی

 

اصلاح طلب

-

4

یزد ،اشکذر، ندوشن و
 

سورک

 

 

 

 

 

 

رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح جمعه 7 اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23:45 ادامه داشت.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات 54 میلیون و 915 هزار و 24 نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات 290 نماینده خود را از 207 حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان 4 هزار و 844 کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود 207 حوزه اصلی و 855 حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************

آخرین نتایج تا ساعت 09:00 بامداد شنبه 8 اسفند

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

استان آذربایجان شرقی

تعداد واجدین رأی دادن:

2/900/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اهر و هریس

-

-

-

بیت‌الله عبداللهی
(اصلاح طلب)

مهدی حسینیان

(اصولگرا)

2

بستان آباد

محمد وحدتی‌هلان

 

مستقل

-

3

بناب

ضیاء‌الله اعزازی

 

اصولگرا

-

4

تبریز، آذرشهر و اسکو

       
       
       
       
       
       

5

سراب و مهربان

-

-

-

یوسف داوودی (مستقل)

مجید نصیرپور (اصلاح طلب)

6

شبستر

       

7

كلیبر، خداآفرین و هوراند

قلی الله‌قلی زاده

36936

اصولگرا

-

8

مراغه و عجبشیر

       

9

مرند و جلفا

       

10

ملکان

سلمان خدادادی

     

11

میانه

       
       

12

ورزقان

رضا علیزاده

 

اصولگرا

-

13

هشترود و چاراویماق

سیدحمزه امینی

15034

مستقل

 

 

استان آذربایجان غربی

تعداد واجدین رأی دادن:
2/296/591 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ارومیه

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

2

بوکان

 

 

 

 

3

پیرانشهر و سردشت

 

 

 

 

4

خوی و چایپاره

 

 

 

 

5

سلماس

 

 

 

 

6

ماکو – چالدران – پلدشت و شوط

 

 

 

 

7

مهاباد

 

 

 

 

8

میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب

 

 

 

 

 

   

 

9

نقده و اشنویه

 

 

 

 

 

استان اردبیل

تعداد واجدین رأی دادن:
998/499 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردبیل، نمین، نیر و سرعین

رضا کریمی

 

اصلاح‌طلب

 

صدیف بدری

 

اصولگرا

 

2

پارس آباد و بیله سوار

 

 

 

شکور پورحسین

ایرج بیگدلو

3

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

 

اصولگرا

 

4

گرمی

میرحمایت میرزاده

 

اصلاح‌طلب

 

5

مشگین شهر

ولی ملکی

 

اصلاح‌طلب

 

 

استان اصفهان

تعداد واجدین رأی دادن:
3/500/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردستان

سیدصادق طباطبائی نژاد

16033

اصولگرا

-

2

اصفهان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

خمینی شهر

 

 

 

 

4

سمیرم

 

 

 

 

5

شاهین شهر،میمه و برخوار

حسینعلی حاجی دلیگانی

 

اصولگرا

-

6

شهرضا و سمیرم سفلی

 

 

 

 

7

فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت

اکبر ترکی

 

اصولگرا

-

8

فلاورجان

سیدناصر موسوی لارگانی

 

اصولگرا

-

9

کاشان و آران و بید گل

سید جواد ساداتی‌نژاد

68000

اصولگرا

-

10

گلپایگان و خوانسار

علی بختیار

 

اصلاح طلب

-

11

لنجان

محسن کوهکن

 

اصولگرا

-

12

مبارکه

 

 

 

 

13

نائین، خور و بیابانک

 

 

 

 

14

نطنز و قمصر

مرتضی صفاری نطنزی

 

اصولگرا

 

15

نجف آباد وتیران وکرون

ابوالفضل ابوترابی

 

اصولگرا

-

 

اقلیت های دینی

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

زرتشتیان

 

 

 

 

2

کلیمیان

مره‌صدق

 

 

 

3

مسیحیان آشوری و کلدانی

یوناتن بن کلیا

 

 

 

4

مسیحیان ارمنی جنوب ایران

 

 

 

 

5

مسیحیان ارمنی شمال ایران

کارن خانلری

 

 

 

 

استان البرز

تعداد واجدین رأی دادن:
1/480/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

 

 

 

 

2

کرج، اشتهارد و فردیس

 

 

   

 

     

 

 

استان ایلام

تعداد واجدین رأی دادن:
434/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به
 

دور دوم

1

دهلران ، دره شهر و آبدانان

 

 

 

 

2

ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران

 

 

   
       

 

استان بوشهر

تعداد واجدین رأی دادن:
691/456 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری

 

اصلاح طلب

-

2

دشتستان

محمدباقر سعادت

-

اعتدالی

-

3

دشتی و تنگستان

سید کمال الدین شهریاری

 

 

-

4

کنگان، دیر، جم و عسلویه

سکینه الماسی

41000

اصلاح طلب

-

 

استان تهران

تعداد واجدین رأی دادن:
8/500/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه‌یافتگان به دور دوم

1

پاکدشت

 

 

 

 

2

تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

دماوند و فیروزکوه

 

 

 

 

4

رباط کریم و بهارستان

 

 

 

 

5

شهریار، ملارد و قدس

 

 

 

 

6

ورامین، پیشوا و قرچک

سید حسین نقوی حسینی

 

اصولگرا

 

 

استان چهارمحال و بختیاری

تعداد واجدین رأی دادن:
702/623 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد

 

 

 

 

2

بروجن

 

 

 

 

3

شهرکرد

 

 

 

 

4

لردگان

محمدخالدی سردشتی

 

 

-

 

استان خراسان جنوبی

تعداد واجدین رأی دادن:
598/205 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بيرجند و درميان و خوسف

سید محمد باقر عبادی

59459

اصولگرا

-

2

قاین و زیرکوه

فرهاد فلاحتی

 

اصولگرا

-

3

نهبندان و سربيشه

نظر افضلی

 

اصولگرا

-

4

فردوس،طبس،بشرويه و سرايان

محمدرضا امیرحسنخانی

35738

اصولگرا

-

 

استان خراسان رضوی

تعداد واجدین رأی دادن:
4/260/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گناباد و بجستان

 

 

 

 

2

قوچان و فاروج

 

 

 

 

3

فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه

 

 

 

 

4

سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

 

 

 

 

 

     

5

درگز

 

 

 

 

6

خواف و رشتخوار

 

 

 

 

7

چناران و بینالود

 

 

 

 

8

تربت‌جام،تایباد و باخرز

 

 

 

 

9

نیشابور و فیروزه

 

 

   

 

 

 

 

10

کاشمر، بردسكن و خلیل آباد

 

 

   

11

مشهد و کلات

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

12

تربت حیدریه و مه ولات وزاوه

 

 

 

 

 

استان خراسان شمالی

تعداد واجدین رأی دادن:
624/300 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

شیروان

عبدالرضا عزیزی

 

مستقل

 

2

بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلان

علی اکبری

 

اصلاح طلب

-

علی قربانی

 

اصلاح طلب

-

3

اسفراین

هادی قوامی

 

اصولگرا

 

 

استان خوزستان

تعداد واجدین رأی دادن:
3/430/258 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

مسجد سلیمان، لالی و هفتگل

 

 

 

 

2

اندیمشک

فریدون حسنوند

 

اصولگرا

-

3

رامهرمز و رامشیر

 

 

 

 

4

دزفول

عباس پاپی زاده

 

اصولگرا

-

5

دشت آزادگان

 

 

 

 

6

شوش

 

 

 

 

7

شوشتر و گتوند

سهراب گیلانی

 

اصولگرا

-

8

ایذه و باغملک

 

 

 

 

9

آبادان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

اهواز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان

حبیب آغاجری

 

اصولگرا

-

12

بهبهان

 

 

 

 

13

شادگان

مجید ناصری نژاد

 

اصولگرا

-

14

خرمشهر

عبدالله سامری

 

مستقل

-

 

استان زنجان

تعداد واجدین رأی دادن:
775/820 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی

 

 

 

 

2

زنجان و طارم

 

 

 

 

 

 

 

 

3

خدابنده

 

 

 

 

4

ابهر و خرمدره

 

 

 

 

 

استان سمنان

تعداد واجدین رأی دادن:
494/710 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب

23688

مستقل
 

-

2

شاهرود،میامی و بسطام

سید حسن حسینی شاهرودی

 

اصولگرا

-

3

سمنان ،مهدي شهر، سرخه و شهمیرزاد

 

 

 

 

4

دامغان

اسماعیل حسن بیگی

 

اصولگرا

-

 

استان سیستان و بلوچستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/685/760 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران

عبدالناصر درخشان

 

اصلاح طلب

-

2

چابهار، نیكشهر، کنارک و قصر قند

عبدالغفور ایران‌نژاد

 

اصولگرا

-

3

خاش، میرجاوه، بخشهاي نصرت آباد و کورین

علی کرد

 

اصولگرا

-

4

زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون

حبیب‌الله دهمرده

 

اصولگرا

-

احمد‌علی کیخا

 

اعتدالی

-

5

زاهدان

علیم یارمحمدی

 

اصلاح طلب

-

غلامرضا عزیزیان

 

اصلاح طلب

-

6

سراوان ،سیب ، سوران و مهرستان

محمدباسط درازهی

 

 

-

 

استان فارس

تعداد واجدین رأی دادن:
3/374/243 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

آباده و بوانات و خرم بید

 

 

 

 

2

استهبان و نی ریز

 

 

 

 

3

جهرم

 

 

 

 

4

داراب و زرین دشت

 

 

 

 

5

سروستان، خرامه و كوار

 

 

 

 

6

اقلید

سید حسین افضلی

 

مستقل

 

7

سپیدان

 

 

 

 

8

شیراز

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

     

9

فسا

 

 

 

 

10

فیروز آباد، قیر، كارزین، فراشبند

 

 

 

 

11

كازرون

 

 

 

 

12

لارستان و خنج و گراش

 

 

 

 

13

لامرد و مهر

 

 

 

 

14

مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد

 

 

 

 

15

ممسنی

 

 

 

 

 

استان قزوین

تعداد واجدین رأی دادن:
887/165 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بوئین زهرا و آوج

 

 

 

 

2

تاکستان

 

 

 

 

3

قزوین، آبیک و البرز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان قم

تعداد واجدین رأی دادن:
768/730 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

قم

احمد امیرآبادی

 

اصولگرا

-

علی لاریجانی

 

اصولگرا

-

مجتبی ذوالنوری

 

اصولگرا

-

 

استان کردستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/161/536 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان
 

به دور دوم

1

بیجار

 

 

 

 

2

سقز و بانه

 

 

 

 

3

سنندج، دیواندره، كامیاران

 

 

 

 

 

 

 

 

4

قروه و دهگلان

 

 

 

 

5

مریوان و سرو آباد

 

 

 

 

 

استان کرمان

تعداد واجدین رأی دادن:
2/038/878 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بافت، رابر و ارزوئیه

علی برز بختیاری

 

اصلاح‌طلب

 

2

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

علی نیکزاد

 

اصلاح‌طلب

 

3

جیرفت و عنبر آباد

یحیی کمالی‌پور

 

مستقل

 

4

رفسنجان و انار

احمد محمدی

 

اصلاح‌طلب

 

5

زرند و كوهبنان

حسین امیری‌خانمکانی

 

اصلاح طلب

-

6

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن‌پور

 

مستقل

 

7

شهر بابک

علی اسدی کرم

 

اصلاح‌طلب

 

8

كرمان و راور

محمدرضا پورابراهیمی

 

اصولگرا

 

 

 

 

 

9

کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

احمد حمزه

 

اصلاح‌طلب

 

 

استان کرمانشاه

تعداد واجدین رأی دادن:
1/507/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اسلام آباد غرب و دالاهو

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

 

اصولگرا

-

2

پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهاي سر قلعه و جیگران

شهاب نادری

 

اصولگرا

-

3

سنقر

سید جواد حسینی‌کیا

 

اصولگرا

-

4

قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب

فرهاد تجری

30730

اصولگرا

-

5

کرمانشاه

عبدالرضا مصری

 

اصولگرا

محمد کرمی‌راد
(اصولگرا)
 

سید قاسم جاسمی

 

اصولگرا

سید سعید حیدری طیب
(اصولگرا)
 

-

-

-

-

6

كنگاور، صحنه، هرسین

حسن سلیمانی

49816

مستقل
 

-

 

استان کهگیلویه و بویراحمد

تعداد واجدین رأی دادن:
517/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده

 

 

 

 

2

گچساران و باشت

 

 

 

 

3

بویراحمد و دنا

 

 

 

 

 

استان گلستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/288/536 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گرگان وآق قلا

 

 

 

 

 

 

 

 

2

گنبدکاووس

قرجه‌طیار

 

اصلاح طلب

-

3

رامیان و آزادشهر

 

 

 

 

4

علی آبادکتول

 

 

 

 

5

مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه

 

 

 

 

6

کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان

 

 

 

 

 

استان گیلان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/861/370 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

رشت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

آستارا

ولی داداشی

 

اصولگرا

-

3

آستانه‌اشرفیه

 

 

 

 

4

بندر انزلی

 

 

 

 

5

رودبار

 

 

 

 

6

رودسر و املش

اسدالله عباسی

40047

اصولگرا
 

-

7

صومعه‌سرا

 

 

 

 

8

تالش، رضوانشهر و ماسال

 

 

 

 

9

فومن و شفت

 

 

 

 

10

لاهیجان و سیاهکل

 

 

 

 

11

لنگرود

 

 

 

 

 

استان لرستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/409/036 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

خرم آباد و دوره

 

 

 

 

 

 

 

 

2

بروجرد

 

 

 

علاءالدین بروجردی، هادی مقدسی

 

 

 

عباس گودرزی، فاطمه مقصودی
 

3

سلسله و دلفان

 

 

 

 

4

پلدختر

 

 

 

 

5

کوهدشت و رومشکان

 

 

 

 

6

دورود و ازنا

 

 

 

 

7

الیگودرز

 

 

 

 

 

استان مازندران

تعداد واجدین رأی دادن:
2/235/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

آمل

یوسفیان ملا

 

 

 

2

بابل

 

 

 

 

 

 

 

 

3

بابلسر و فریدونکنار

 

 

 

 

4

بهشهر، نکا و گلوگاه

علی محمد شاعری

 

 

 

5

ساری و میاندورود

 

 

 

 

 

 

 

 

6

قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی

 

 

 

 

7

نور و محمود آباد

 

 

 

 

8

نوشهر و چالوس

 

 

 

 

9

تنکابن، رامسر و عباس آباد

 

 

 

 

 

استان مرکزی

تعداد واجدین رأی دادن:
1/047/670 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان

به دور دوم

1

اراک، کمیجان و خنداب

 

 

 

 

 

 

 

 

2

تفرش، آشتیان و فراهان

محمد حسینی

 

اصلاح‌طلب

 

3

خمین

محمد ابراهیم رضایی

 

اصولگرا

 

4

ساوه و زرندیه

منصوری

خانم میرگلو بیات
 

 

اصلاح‌طلب

اصولگرا
 

 

5

شازند

 

 

 

 

6

محلات و دلیجان

علیرضا سلیمی

 

اصولگرا

 

 

استان هرمزگان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/119/093 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

بندر لنگه و بستك و پارسیان

 

 

 

 

3

میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد

 

 

 

 

 

استان همدان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/441/976 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده ‌منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اسدآباد

اکبر رنجبرزاده

 

اصولگرا

-

2

بهار و کبودرآهنگ

محمدعلی پورمختار

 

اصولگرا
 

-

3

تویسرکان

محمد مهدی مفتح

 

اصولگرا

-

4

رزن

-

-

-

حسن لطفی
(اصلاح طلب)

عطاءالله سلطانی‌صبور

(اصولگرا)
 

5

ملایر

محمد کاظمی

 

اصلاح طلب
 

احد آزادیخواه
(اصولگرا)
 

-

 

 

 

6

نهاوند

حسن بهرام‌نیا

 

اصولگرا

 

7

همدان و فامنین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان یزد

تعداد واجدین رأی دادن:
665/504 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان
 

به دور دوم

1

اردکان

 

 

 

 

2

بافق، مهریز، ابرکوه،
 

خاتم و بهاباد

 

 

 

 

3

تفت و میبد

کمال دهقانی

 

اصلاح طلب

-

4

یزد ،اشکذر، ندوشن و
 

سورک

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top