خوشحالی اصولگرایان از رای ناپلئونی جنتی و یزدی

وکیل ملت: اصولگرایان که تا پیش از برگزاری انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی بواسطه دوپینگ شورای نگهبان و رد صلاحیت گسترده کاندیداهای اصلاح طلبان مست پیروزی خود ساخته بودند،حالا به حداقل ها اکتفا کرده و از رای ناپلئونی دو نفر از سه کاندیشان یعنی جنتی و یزدی علنا خو شحالی می کنند.

تاریخ انتشار: 8اسفند1394|22:09

خوشحالی اصولگرایان از رای ناپلئونی جنتی و یزدی
| کد خبر: 108974

به گزارش وکیل ملت،خبرگزاری فارس با درج مطلبس از مهدی محمدی از کارشناسان اصولگرا ضمن اشاره به قطعی نبودن آرا اعلام شده تصریح کرده است ،اگرچه وضعیت شمارش آرا در تهران بسیار سیال است اما تقریبا قطعی است که پروژه عدم ورود آقایان جنتی، یزدی و مصباح به مجلس خبرگان که اصلی‌ترین هدف ائتلاف فتنه - انگلیس بود شکست خورده است.البته وی پیش بینی حذف مصباح را نکرده بود.

محمدی در کانال تلگرامی اش نوشت: هر چه از پایان زمان رای دهی بیشتر فاصله می گیریم، این مسئله واضح تر می شود که استراتژی مشترک امریکا و یک جریان سیاسی در داخل برای تبدیل کردن برجام به ابزاری برای تغییر معادله قدرت در ایران شکست خورده است.

نتایج انتخابات 7 اسفند برای طراحان این استراتژی بی گمان سرافکندگی بزرگی است. در سراسر کشور، اکنون قطعی است که حداقل 60 درصد فهرست جامعه مدرسین به مجلس خبرگان راه یافته اند.

درباره مجلس هم از حدود 100 کاندیدایی که تا اینجا راه یابی آنها به مجلس قطعی شده 75 نفر اصولگرا هستند. وضعیت کلی هم به احتمال بسیار زیاد از همین فرمول تبعیت خواهد کرد.

درباره تهران نیز، اگرچه وضعیت بسیار سیال است اما تقریبا قطعی است که پروژه عدم ورود آقایان جنتی، یزدی و مصباح به مجلس خبرگان که اصلی ترین هدف ائتلاف فتنه-انگلیس بود شکست خورده است. به همین دلیل هم هست که در اندرونی خود به دوستانشان سفارش می کنند صدای این قضیه را دیگر درنیاورند!

تحلیل نتایج این دور از انتخابات، در ابعاد کشوری، ارزیابی های بسیار مهمی در اختیار ما قرار خواهد داد.

حال که نتایج اولیه انتخابات تهران اعلام شده است آقای محمدی بهتر می تواند خود تحلیل واقع بینانه ای از کار بزرگی که ملت ایران انجام داده اند ارائه دهد.او که از منتقدان سیاست های دولت بشمار می رود باید

بهتر از هر کسی پیام این رای مردم را بفهمد.

 

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top