آرایش سیاسی مجلس دهم در حال شکل گیری است

نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس به تفکیک گرایش سیاسی

وکیل ملت: با اعلام رسمی نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور آرایش سیاسی مجلس دهم در حال شکل گیری است

تاریخ انتشار: 9اسفند1394|16:04

نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس به تفکیک گرایش سیاسی
| کد خبر: 109154

ستاد انتخابات کشور نتایج انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس را به تفکیک حوزه های انتخابیه اعلام کرد.

نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک آرایش سیاسی بر این اساس است. لازم به ذکر است که اسامی که علامت( * ) دارند بصورت غیر رسمی می باشد:

استان آذربایجان شرقی

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کرسی مجلس

اصولگرا

اصلاح‌طلب

مستقل

 دور دوم

  تبریز و آذرشهر و اسکو

۶

 احمد علیرضا بیگی 

محمد حسین فرهنگی(دور دوم)

علیرضا منادی(دور دوم)

محمد اسماعیل سعیدی(دور دوم)

محمدرضا میرتاج الدینی(دور دوم)

مسعود پزشکیان

شهاب الدین بی مقدار(دور دوم)

عباس عباس زاده(دور دوم)

زهرا ساعی(دور دوم)

میر علی اصغر الموسوی(دور دوم)

 

 

تکلیف ۴ کرسی به دور دوم کشیده شد

  اهر و هریس

۱

   مهدی حسینیان

بیت الله عبدالهی

   

دور دوم

  بستان آباد

۱

   

 

   محمد وحدتی هلان

 

  بناب

۱

   ضیاءالله اعزازی

 

   

 

  سراب

۱

   

مجید نصیرپور

بوسف داوودی  

دور دوم

  شبستر

۱

  علی علی لو

 

معصومه آقاپور  

دور دوم

  کلیبر و بخش هوراند

۱

   قلی الله قلی زاده

 

   

 

  مراغه و عجب شیر

۱

   

 

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین زاده 

دور دوم

  مرند و جلفا

۱

   

کریم شافعی

   محمد حسن نژاد

دور دوم

  ملکان

۱

     سلمان خدادادی

 

 

 

  میانه

۲

   یعقوب شیویاری

 

   فردین فرمند

 

  هشترود و چار اویماق

۱

   

 

   سید حمزه امینی

 

  ورزقان

۱

   رضا علیزاده

 

   

 

  استان آذربایجان غربی

  ارومیه

۳

نادر قاضی پور  

سید هادی بهادری(دور دوم)

مجید دودکانلوی میلان(دور دوم)

 روح الله حضرتپور(دور دوم)  

حاکم ممکان(دور دوم)

۲ نماینده دور دوم

  بوکان

۱

   

 قسیم عثمانی

   

 

  پیرانشهر و سردشت

۱

رسول خضری  

 

   

 

  خوی و چایپاره

۱

تقی کبیری 

 

   

 

  سلماس

۱

   رسول جلایر

 

   شهروز برزگر

دور دوم

  ماکو و چالدران و پلدشت و شوط

۱

اکبرزاده  

شریف زاده

   

دور دوم

  مهاباد

۱

   محمودزاده

 

   

 

  میاندوآب و شاهین دژ و تکاب

۲

   عیسی زاده

هاشمی

محبی نیا

میرزایی

   

دور دوم

  نقده و اشنویه

۱

   

عبدالکریم حسین زاده

   

 

استان اردبیل

  اردبیل و نمین و نیر

۳

سیدکاظم موسوی(دور دوم)  

رضا کریمی

محمد فیضی(دور دوم)

صدیف بدری   

یک نماینده دور دوم

  پارس آباد و بیله سوار

۱

ایرج بیگدلو  

 

شکور پورحسین

دور دوم

  خلخال و کوثر

۱

بشیر خالقی  

 

  

 

  گرمی

۱

   

 سید حمایت میرزاده

   

 

  مشکین شهر

۱

   

 

  ولی ملکی

 

  استان اصفهان

  اصفهان

۵

حمیدرضا فولادگر*

احمد سالک* 

ناهید تاج الدین*

مینو خالقی*

حیدرعلی عابدی*

   

 

  اردستان

۱

سیدصادق طباطبائی نژاد  

 

   

 

  شاهین شهر و میمه و برخوار

۱

حسینعلی   حاجی دلیگانی

 

   

 

  خمینی شهر

۱

   سیدمحمد جواد ابطحی

 

   

 

  سمیرم

۱

بهروز جعفری

اصغر سلیمی 

 

   

دور دوم

  شهرضا و سمیرم سلفی

۱

   محمدرضا آقایی

 

   محمودی

دور دوم

  فریدن، چادگان و فریدونشهر

۱

اکبر ترکی  

 

   

 

  فلاورجان

۱

  سید ناصر موسوی لارگانی

 

   

 

  کاشان و آران بیدگل

۱

سید جواد ساداتی نژاد 

 

   

 

  گلپایگان و خوانسار

۱

   

علی بختیار

   

 

  لنجان

۱

محسن کوهکن

 

   

 

  مبارکه

۱

   

 

    زهرا سعیدی

 

  نائین و خور و بیابانک

۱

   

 

   عباسعلی پور بافرانی

 

  نجف آباد و تیران و کرون

۱

  ابوالفضل ابوترابی 

 

   

 

  نطنز و بخش قمصر

۱

  مرتضی صفاری نطنزی

 

 

 

استان البرز

کرج ۲

محمدجواد کولیوند

عزیز اکبریان

     
ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد (هشتگرد) ۱ محمود بهمنی      

  استان ایلام

  ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران

۲

لطیف صادقی  

جلال میرزایی

   سارا فلاحی

سلام امینی

 

دور دوم

  دهلران و دره شهر و آبدانان

۱

   

 

   شادمهر کاظم زاده

علی محمد احمدی

دور دوم

  استان بوشهر

  بوشهر و گناوه و دیلم

۱

   

عبدالحمید خدری

   

 

  دشتی و تنگستان

۱

  سید کمال الدین شهریاری

 

   

 

  دشتستان

۱

   

محمدباقر سعادت

   

 

  کنگان و دیر و جم

۱

   

 

سکینه الماسی  

 

  استان تهران

  تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر

۳۰

   

 

   

 

  پاکدشت

۱

   

محمد قمی

   

 

  دماوند و فیروزکوه

۱

   احمد رسولی نژاد

قاسم میرزایی نیکو

   

دور دوم

  رباط کریم

۱

حجت الاسلام نوروزی  

خانعلی ابراهیم نکو

   

دور دوم

  شهریار

۱

   

محمد محمودی

حسین گروسی  

دور دوم

  ورامین

۱

سیدحسین نقوی حسینی  

 

   

 

  استان چهارمحال و بختیاری

  شهرکرد

۱

   

 

 اردشیر نوریان 

 

  اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار

۱

 قدرت‌الله حمزه
  

علی کاظمی بابا حیدری

   

دور دوم

  بروجن

۱

   

 

   خدیجه ربیعی

علی نادری

 دور دوم

  لردگان

۱

   

 

    محمد خالدی

 

  استان خراسان جنوبی

  بیرجند و درمیان

۱

سید محمدباقر عبادی  

 

   

 

  نهبندان و سربیشه

۱

نظر افضلی 

 

   

 

  قائنات

۱

   فرهاد فلاحتی

 

   

 

  فردوس و سرایان و طبس

۱

محمدرضا امیرحسنخانی  

 

 

 

  استان خراسان رضوی

  مشهد و کلات

۵

امیرحسین قاضی زاده *

نصرالله پژمان فر*

حسین زاده بحرینی*

رضا شیران خراسانی*

محمد جواد کریمی قدوسی* 

 

   

 

  تربت جام و تایباد

۱

   

جلیل رحیمی

  

 

  تربت حیدریه و مه و لات

۱

   ابوالقاسم خسروی

سعید باستانی

 

دور دوم

  چناران و بینالود

۱

   محمد دهقان

 

   

 

  خاف و رشتخوار

۱

   

محمود نگهبان سلامی

   

 

  درگز

۱

   

حاتمیان

   

 

  سبزوار و جغتای و جوین

۲

   

رمضان علی سبحانی فر

مقصودی  

 

  فریمان، سرخس، احمدآباد

۱

  احسان قاضی زاده

 

   

 

  قوچان و فاروج

۱

 

هادی شوشتری

   

 

  کاشمر و خلیل آباد و بردسکن

۱

   

بهروز بنیادی

   

 

  گناباد و بجستان

۱

   حمید بنایی

 

   

 

  نیشابور و تخت جلگه

۲

 هاجر چنارانی 

حمید گرمابی

   

 

  استان خراسان شمالی

  اسفراین

۱

   هادی قوامی

 

   

 

  شیروان

۱

عبدالرضا عزیزی

 

  

 

  بجنورد و مانه و سملقان و جاجرم

۲

   

علی اکبری

علی قربانی

   

 

  استان خوزستان

  اهواز

۳

شکر خدا موسوی*  

شبیب جویجری*

همایون یوسفی*

جواد کاظم نسب الباجی*

علی ساری*

   سید شریف حسینی*

 

  آبادان

۳

 عامر کعبی

جلیل مختار غلامرضا شرفی(دور دوم)

سید محمد مولوی(دور دوم)

 

 

 

یک نماینده دور دوم

  اندیمشک

۱

   فریدون حسنوند

 

   

 

  ایذه و باغملک

۱

  سیدهادی طباطبایی 

 

 هدایت الله خادمی 

دور دوم

  بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان

۱

   حبیب آقاجری

 

  گلمرادی

دور دوم

  بهبهان

۱

   

محمودرضا ضرغامی

  حبیب الله کشت زر

دور دوم

  خرمشهر

۱

   

 

   عبدالله سامری

 

  دزفول

۱

عباس پاپی  

 

   

 

  دشت آزادگان و هویزه (سوسنگرد)

۱

   قاسم ساعدی

 

   

 

  رامهرمز و رامشیر

۱

اقبال محمدیان  

 

   

 

  شادگان

۱

 مجید ناصری نژاد

 

   

 

  شوش

۱

   سید راضی نوری

 

   

 

  شوشتر و گتوند

۱

سهراب گیلانی  

 

   

 

  مسجد سلیمان و لالی و هفتگل و اندیکا

۱

علیرضا ورناصری

 

  علی عسکر ظاهری 

دور دوم

  استان زنجان

  زنجان و طارم

۲

   

سید افضل موسوی

کریم خانمحمدی

فریدون احمدی

علی وقفچی 

دور دوم

  ابهر و خرمدره

۱

محمدرضا خانمحمدی

محمد عزیزی 

 

   

 

  خدابنده (قیدار)

۱

   

 

سید البرز حسینی

احمد بیگدلی 

دور دوم

  ماهنشان و ایجرود

۱

   

 

سید مرتضی خاتمی  

 

  استان سمنان

  سمنان و مهدی شهر

۱

   

احمد همتی

   

 

  دامغان

۱

   

 

   ابوالفضل حسن بیکی

 

  شاهرود

۱

سید حسن حسینی  

 

   

 

  گرمسار

۱

   

 

 غلامرضا کاتب

 

  استان سیستان و بلوچستان

  زاهدان

۲

 حسینعلی شهریاری 

یارمحمدی

   

 

  ایرانشهر و سرباز و دلگان

۱

   

 

  نعیم امینی فرد

 

  چابهار و نیک شهر و کنارک

۱

عبدالغفور ایران نژاد  

 

 

 

  خاش

۱

علی کرد  

 

   

 

  زابل و زهک

۲

 حبیب الله دهمرده 

احمدعلی کیخا

   

 

  سراوان و سیب و سوران

۱

   

 

محمدباسط درازهی  

 

استان  فارس

  شیراز

۴

 حسین نجابت(دور دوم)

جعفر قادری(دور  دوم)

 

بهرام پارسایی

فرج الله رجبی

علی اکبری(دور دوم)

مسعود رضایی(دور دوم)

   

دو نماینده دور دوم

  آباده و بوانات و خرم بید

۱

   

 

رحیم زارع  

 

  نی ریز و استهبان

۱

   فرهاد طهماسبی

 

اصغر مسعودی  

دور دوم

  اقلید

۱

   

حسین افضلی

 

 

  جهرم

۱

   محمد رضا رضایی کوچی

 

   

 

  داراب و زرین دشت

۱

  محمدجواد عسگری

رضا انصاری

   

دور دوم

  سپیدان (اردکان)

۱

   

 

   علاالدین خادم

 

  سروستان و کربال

۱

   داریوش اسماعیلی

 

   

 

  فسا

۱

   

 

   محمدجواد جمالی

 

  فیروزآباد

۱

   

کوروش کرمپور

   

 

  کازرون

۱

   

 

حسین رضازاده  

 

  لارستان، خنج و گراش

۱

  جمشید جعفرپور

 

   

 

  لامرد و مهر

۱

   

محسن علوی

   

 

  مرودشت،  پاسارگاد و ارسنجان

۱

  محمد مهدی برومندی*

 

   

 

  ممسنی (نورآباد)

۱

   

مسعود گودرزی

عبدالرضا رستمی  

دور دوم

  استان قزوین

  قزوین و آبیک و البرز

۲

   

سید حمیده زرآبادی

 داوود محمدی 

 

  بوئین زهرا

۱

   

روح الله بابایی

   

 

  تاکستان

۱

   

بهمن طاهرخانی

   

 

  استان قم

  قم

۳

   احمد امیرآبادی

علی لاریجانی

مجتبی ذوالنور

 

   

 

  استان کردستان

  سنندج و دیواندره و کامیاران

۲

   سید احسن علوی(دور دوم)

 

 مهدی فرشادان 

سالار مرادی(دور دوم)

یک نماینده دور دوم

  بیجار

۱

   

 

   حمدلله کریمی

 

  سقز و بانه

۱

   

 

   محسن بیگلری

 

  قروه و دهگلان

۱

   

 

علی محمد مرادی  

 

  مریوان و سروآباد

۱

   

 

   امید کریمیان

منصور مرادی

دور دوم

  استان کرمان

  کرمان و راور

۲

   محمدرضا پور ابراهیمی

محمد مهدی زاهدی

 

   

 

  بافت

۱

   

علی برز بختیاری

   

 

  بم و ریگان

۱

   

حبیب الله نیکزادی

   

 

  جیرفت و عنبرآباد

۱

   

 

   یحیی کمالی پور*

 

  رفسنجان

۱

   

 احمد محمدی انارکی

   

 

  زرند و کوهبنان

۱

   

حسین امیری

   

 

  سیرجان و بردسیر

۱

   

 

   شهبار حسن پور

 

  شهر بابک

۱

   

 علی اسدی

   

 

  کهنوج

۱

   

 احمد حمزه*

   

 

  استان کرمانشاه

  کرمانشاه

۳

   عبدالرضا مصری

سید قاسم جاسمی

سید سعید حیدری طیب (دور دوم)

احمد صفری(دور دوم)

   

یک نماینده دور دوم

  اسلام آباد غرب و دالاهو

۱

   

 

   حشمت الله فلاحت پیشه

 

  پاوه و جوانرود

۱

   شهاب نادری

 

   

 

  سنقر

۱

   سید جواد حسینی کیا

 

   

 

  قصرشیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب

۱

 فرهاد تجری 

 

 

 

  کنگاور و صحنه و هرسین

۱

   حسن سلیمانی

 

   

 

  استان کهگیلویه و بویراحمد

  یاسوج (بویراحمد و دنا)

۱

   

 

غلام محمد زارعی 

 

  کهگیلویه و بهمئی (دهدشت)

۱

عدل هاشمی پور  

 

 

 

  گچساران (دوگنبدان)

۱

   

 غلامرضا تاجگردون

   

 

  استان گلستان

  گرگان و آق قلا

۲

سید علی طاهری

   

نورمحمد تربتی‌نژاد

 عبدالغفور امان‌زاده

نبی‌هزار جریبی

دور دوم

  رامیان و آزادشهر

۱

   

 

   علیرضا ابراهیمی فر

 

  علی آباد

۱

   

 

   اسدالله قره خانی

 

  کردکوی و ترکمن و بندر گز

۱

   رحمت جلالی

رامین نورقلی پور

   

دور دوم

  گنبد کاووس

۱

   

 

    قرجه طیار

 

  مینودشت و کلاله

۱

   

 

حسینی

شهرام کوسه غراوی 

دور دوم

  استان گیلان

  رشت

۳

  جبار کوچکی نژاد(دور دوم)

سید ولی الله عظمتی(دور دوم)

سید علی آقازاده(دور دوم)

غلامعلی جعفرزاده

محمد صادق حسنی(دور دوم)

  

دو نماینده دور دوم

  آستارا

۱

   

 

   ولی داداشی

 

  آستانه اشرفیه

۱

   

محمد حسین قربانی

   

 

  بندرانزلی

۱

حسن خسته وند*

 

   

 

  رودبار

۱

   

 

منوچهر جمالی

صمد مرعشی

دور دوم

  رودسر و املش

۱

   اسداله عباسی

 

   

 

  صومعه سرا

۱

سیدکاظم دلخوش  

 

   

 

  طوالش و رضوانشهر و ماسال (هشتپر)

۱

محمود شکری  

 

   

 

  فومن و شفت

۱

   

مهدی افتخاری*

   

 

  لاهیجان و سیاهکل

۱

   ذبیح‌الله نیکفر
 

 

   

 

  لنگرود

۱

   

مهرداد بائوج لاهوتی

   

 

  استان لرستان

  خرم آباد و دوره

۲

محمدرضا ملک شاهی 

محمد بیرانوندی

مرتضی محمودند  

اعظم محمدی نیا

دور دوم

  الیگودرز

۱

   محمد خدابخشی

 

   

 

  بروجرد

۲

   علاالدین بروجردی

هادی مقدسی

عباس گودرزی

 

 

فاطمه مقصودی

دور دوم

  پلدختر

۱

سید حمیدرضا کاظمی  

 

   

 

  دلفان و سلسله (نورآباد)

۱

   

 

علی رستمیان  

 

  درود و ازنا

۱

حسین گودرزی 

 

  مجید کیان پور

دور دوم

  کوهدشت

۱

   

 

  الهیار ملک شاهی

 

  استان مازندران

  ساری

۲

   

علی اصغر یوسف نژاد

محمد دامادی

   

 

  آمل

۱

عزت الله یوسفیان ملا  

 

 

 

  بابل

۲

حسین نیاز آذری(دور دوم)  

علی نجفی

همت الله طاهر نژاد(دور دوم)

   

یک نفر دور دوم

  بابلسر و فریدونکنار

۱

ولی الله نانواکناری  

 

   

 

  بهشهر و نکا و گلوگاه

۱

  علی محمد شاعری

 

   

 

  تنکابن و رامسر

۱

   

شمس الله شریعت نژآد

   

 

  قائم شهر و سوادکوه و جویبار

۲

  سید علی ادیانی(دور دوم)

کمال علی پور(دور دوم)

عبدالله رضیان

 

   

یک نماینده

دور دوم

  نور و محمودآباد

۱

 

 

صفرعلی اسماعیلی  

 

  نوشهر و چالوس

۱

قاسم احمدی  

 

  

 

  استان مرکزی

  اراک و کمیجان و خنداب

۲

علی اکبر کریمی

محمد حسن آصفری(دور دوم)

سید مهدی مقدسی (دور دوم)

   

یک نفر دور دوم

  تفرش و آشتیان

۱

   

 

   محمد حسینی

 

  خمین

۱

   

 

محمد ابراهیم   رضایی

 

  ساوه و زرندیه

۱

   شهلا میرگلو بیات

 

   محمدرضا منصوری

 دور دوم

  شازند

۱

   

 علی ابراهیمی

  صاحبعلی غفاری

  دور دوم

  محلات و دلیجان

۱

   علیرضا سلیمی

 

   

 

  استان هرمزگان

  بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر

۳

 هاشمی تختی

محمد عاشوری  

 

   احمد مرادی

 

  بندر لنگه و بستک و پارسیان

۱

احمد جباری  

خالد زمزم نژاد

   

دور دوم

  میناب و رودان و جاسک و سیریک

۱

   

سید مصطفی ذوالقدر

   

 

  استان همدان

  همدان

۲

  حمیدرضا حاجی بابایی

امیر خجسته

 

   

 

  اسدآباد

۱

اکبر رنجبرزاده  

 

   

 

  بهار و کبودرآهنگ

۱

محمدعلی پور مختار  

 

   

 

  تویسرکان

۱

   محمد مهدی مفتح

 

   

 

  رزن

۱

عطالله سلطانی صبور  

حسن لطفی

   

دور دوم

  ملایر

۲

  احد آزادی خواه (دور دوم)

محمد کاظمی

علیرضا امامی(دور دوم)

   

یک نماینده دور دوم

  نهاوند

۱

  حسن بهرام نیا

 

   

 

  استان یزد

  یزد و صدوق

۱

   

سید ابوالفضل موسوی

   

 

  اردکان

۱

   

محمدرضا تابش

   

 

  مهریز و بافق و ابرکوه و خاتم

۱

   

 

محمدرضا صباغیان

محمدرضا بابایی 

دور دوم

  تفت و میبد

۱

   

دهقانی فیروزآبادی

   

 

  اقلیت ها

 ارامنه جنوب ایران

۱

   

 

ژرژیک آبرامیان*  

 

  ارامنه شمال ایران

۱

   

 

   کارن‌خانلری*

 

  زرتشتیان

۱

   

 

   اسفندیار اختیاری*

 

  کلیمیان

۱

   

 

   مره‌صدق*

 

  مسیحیان آشوری و کلدانی

۱

   

 

   یوناتن بت‌کلیا*

 

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top