اظهارنظر درباره رای دادن موسوی و کروبی/دبیرکل موتلفه:اگر نظرشان تغییر کرده باشد، یک قدم رو به جلوست

وکیل ملت: دبیرکل حزب موتلفه با بیان اینکه رأی دادن سران فتنه ادعای تقلب در انتخابات ایران را باطل کرد، گفت: اتهامی که میرحسین موسوی و کروبی درباره تقلب در انتخابات به نظام وارد کردند، یک گناه نابخشودنی بود که اگر نظرشان تغییر کرده باشد، یک قدم رو به جلوست.

تاریخ انتشار: 10اسفند1394|23:37

اظهارنظر درباره رای دادن موسوی و کروبی/دبیرکل موتلفه:اگر نظرشان تغییر کرده باشد، یک قدم رو به جلوست
| کد خبر: 109696

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات 7 اسفند اظهار داشت: تداوم هر انقلابی چند شرط دارد که یکی از این شروط، حضور و پشتیبانی مردم است.

حبیبی با بیان اینکه در انتخابات روز جمعه حضور و پشتیبانی مردم از نظام به وجه شایسته‌ای ابراز شد، افزود: انتخابات به خاطر حضور حداکثری مردم قابل توجه بود و ما در هر صورت به رأی مردم احترام می‌گذاریم چرا که موضوعی اصلی، خود مردم هستند.

دبیرکل حزب مؤتلفه ادامه داد: مردم به هر جناحی که رأی دهند، من معتقد هستم که یک اتفاق شایسته افتاده و آن هم حضور مردم است.

وی با اشاره به تقاضای سران فتنه برای رأی دادن و زیر سؤال رفتن ادعای تقلب از سوی آنان تصریح کرد: بسیاری از همراهان و همفکران آقای موسوی نیز آن زمان هم ادعای او مبنی بر تقلب را نپذیرفتند اما اظهار هم نکردند، لذا اتهامی که میرحسین موسوی و کروبی درباره تقلب در انتخابات به نظام وارد کردند، یک گناه نابخشودنی بود که اگر نظرشان تغییر کرده باشد، یک قدم رو به جلوست.

حبیبی ادامه داد: اینکه ما توقع داشته باشیم مجلس طوری تشکیل شود که دولت‌ساخته باشد، خوب نیست و مجلس دهم نیز ترکیبی از اصولگرایان، اعتدالیون و اصلاح‌طلبان است، بنابراین باید بعد از تشکیل مجلس، وضعیت آنها درباره دولت و مسائل کشور سنجیده شود.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top