تاریخ انتشار: 11اسفند1394|00:18

| کد خبر: 109710

اسامی منتخبان دهمین دوره مجلس در سراسر کشور + گرایشها

وکیل ملت: دهمین دوره انتخابات مجلس و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه 7 اسفند در سراسر کشور برگزار شد.

در این خبر در جریان اخبار لحظه به لحظه از اعلام نتایج انتخابات 7 اسفند قرار می‌گیرید:
 

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

ورزقان

رضا علیزاده(اصولگرا)

 

ملکان

سلمان خدادادی(اصولگرا)

 

هشترود و چاراویماق

سید حمزه امینی(مستقل)

 

تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان(اصلاح طلب)

احمدعلی رضابیگی(اصولگرا)

محمدحسین فرهنگی(اصولگرا)

زهرا ساعی(اعتدالگرا)

علیرضا منادی سفیدان(اصولگرا)

محمد اسماعیل سعیدی(اصولگرا)

میرعلی اصغر موسوی

سید محمدرضا میرتاج الدینی(اصولگرا)

شهاب الدین بیمقدار(اصلاح طلب)

عباس عباس زاده(اصلاح طلب)

*

سراب و مهربان

یوسف داودی(مستقل)

مجید نصیرپور سردهایی(اصلاح طلب)

*

بناب

ضیاالله اعزازی ملکی(اصولگرا)

 

بستان‌آباد

محمد وحدتی هلان(مستقل)

 

مرند و جلفا

کریم شافعی(اصلاح طلب)

محمد حسن نژاد(مستقل)


*

مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری(اصولگرا)
محمدعلی حسین زاده(اصولگرا)

*

میانه

فردین فرمند(اصلاح طلب)

یعقوب شیریاری(اصولگرا)

 

کلیبر ، خداآفرین و هوراند

ولی‌الله قلیزاده(اصولگرا)

 

اهر و هریس

بیت الله عبداللهی(اصلاح طلب)

مهدی حسینیان سراجه‌لو(اصولگرا)

*

شبستر

معصومه آقاپورعلی شاهی(مستقل)

علی علیلو(اصولگرا)

*

 

آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بوکان

محمدقسیم عثمانی(اعتدالگرا)

 

مهاباد

جلال محمودزاده(مستقل)

 

خوی و چایپاره

سید تقی کبیری(اصولگرا)

 

ماکو، پلدشت، چالداران و شوط

عین الله شریف پور(اصلاح طلب)

محرم اکبرزاده(اصولگرا)

*

نقده و اشنویه

عبدالکریم حسین زاده(اصلاح طلب)

 

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

همایون هاشمی(اصولگرا)

محمد میرزایی(اصلاح طلب)

جهانبخش محبی نیا(اصولگرا)

مهدی عیسی زاده(اصولگرا)

*

سردشت و پیرانشهر

رسول خضری(مستقل)

 

ارومیه

نادر قاضی پور(اصولگرا)

حاکم ممکان(مستقل)

سیدهادی بهادری(اصلاح طلب)

روح الله حضرت پور طلاتپه(مستقل)

مجید دودکانلوی میلان(مستقل)

*

سلماس

رسول جلایر سرنقی(اصولگرا)
شهروز برزگر کاشانی(اصلاح طلب)

 
*

 

اردبیل

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

پارس آباد و بیله سوار

ایرج بیگدلو(اصولگرا)

شکور حسین شقلان(مستقل)

*

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

 

مشکین شهر

ولی ملکی  

گرمی

سید میرحمایت میرزاده(اصلاح طلب)

 

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

صدیف بدری

رضا کریمی

محمد فیضی سنگیر

سید کاظم موسوی

*

ایلام

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

دهلران، آبدانان و دره‌شهر

شادمهر کاظم‌زاده
علیمحمد احمدی

*

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

سلام امینی

سارا فلاحی

جلال میرزایی

لطیف صادقی

*

 

اصفهان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

کاشان، آران و بیدگل

سیدجواد ساداتی نژاد(اصولگرا)

 

اصفهان

حمیدرضا فولادگر(اصولگرا)

ناهید تاج الدین(اصلاح طلب)

مینو خالقی(اصلاح طلب)

حیدرعلی عابدی(اصلاح طلب)

احمد سالک کاشانی(اصولگرا)

 

خوانسار و گلپایگان

علی بختیار(اصلاح طلب)

 

قمصر و نطنز

مرتضی صفاری نطنزی(اصولگرا)

 

شاهین شهر، برخوار و میمه

حسینعلی حاجی دلیگانی(اصولگرا)

 

نجف‌آباد، تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

 

نائین، خور و بیایانک

عباسعلی پوربافرانی(مستقل)

 

اردستان

سید صادق طباطبائی‌نژاد(اصولگرا)

 

شهرضا و دهاقان

محمد رضا آقایی(اصولگرا)

سمیه محمودی(اصولگرا)

*

فلاورجان

سید ناصر موسوی لارگانی(اصولگرا)

 

مبارکه

زهرا سعیدی مبارکه(مستقل)

 

چادگان، فریدون‌شهر و فریدن

اکبر ترکی(اصولگرا)

 

لنجان

(محسن کوهکن‌ریزی (اصولگرا

 

سمیرم

اصغر سلیمی(اصولگرا)

بهروز جعفری(اصولگرا)

 

خمینی‌شهر

سید محمد جواد ابطحی (اصولگرا)

 

 

البرز

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان

محمود بهمنی(اصولگرا)

 

کرج، اشتهارد و فردیس

عزیز اکبریان(اصولگرا)

محمد جواد کلیوند(اصولگرا)

 

 

بوشهر

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

دشتستان

محمد باقر سعادت(اعتدالگرا)

 

کنگان، دیر و جم

سکینه الماسی(اعتدالگرا)

 

دشتی و تنگستان

سید کمال الدین شهریاری(اصولگرا)

 

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری(اصلاح طلب)

 

 

تهران

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

دماوند و فیروزکوه

سید احمد رسولی نژاد(اصولگرا)

قاسم میرزایی نیکو

*

ورامین و پیشوا

سید حسین نقوی حسینی(اصولگرا)

 

رباط کریم

حسن نوروزی(اصولگرا)

ابراهیم نکو(اعتدالگرا)

*

شهریار، قدس و ملارد

حسین گروسی(اعتدالگرا)

محمد محمودی(اصلاح طلب) شاه‌نشین(اصلاح طلب)

*

پاکدشت

محمد قمی(اصلاح طلب)

 

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

محمد رضا عارف(اصلاح طلب) /علی مطهری(اصلاح طلب)/سهیلا جلودار زاده(اصلاح طلب)/علیرضا محجوب(اصلاح طلب)/الیاس حضرتی(اصلاح طلب)/کاظم جلالی(اعتدالگرا)/محمدرضا بادامچی(اصلاح طلب)/فریده اولاد قبا(اصلاح طلب)/سید فاطمه حسینی(اصلاح طلب)/مصطفی کواکبیان(اصلاح طلب)/پروانه سلحشوری(اصلاح طلب)/ابوالفضل سروش(اصلاح طلب)/علی نوبخت حقیقی(اصلاح طلب)/غلامرضا حیدری(اصلاح طلب)/مهدی شیخ(اصلاح طلب)/فاطمه سعیدی(اصلاح طلب)/محمد علی وکیلی(اصلاح طلب)/محمود  صادقی(اصلاح طلب)/بهروز نعمتی(اعتدالگرا)/پروانه مافی(اصلاح طلب)/فاطمه ذوالقدر(اصلاح طلب)/محمد جواد فتحی(اصلاح طلب)/طیبه سیاوشی شاه عنایتی(اصلاح طلب)/سید فرید موسوی(اصلاح طلب)/محمد رضا نجفی(اصلاح طلب)/داوود محمدی(اصلاح طلب)/محسن علیجانی زمانی(اصلاح طلب)/احمد مازنی(اصلاح طلب)/علی رضا رحیمی(اصلاح طلب)/عبدالرضا هاشم زائی(اصلاح طلب)

 

 

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

شهرکرد، بن و سامان

اردشیر نوریان(اصلاح طلب)

 

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت الله حمزه شلمزاری(اصولگرا)
 

علی کاظمی باباحیدری(اصلاح طلب)

*
 

بروجن

خدیجه ربیعی(مستقل)
علی نادری فرد(مستقل)

*

لردگان

محمد خالدی سردشتی(اصلاح طلب)

 

 

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بیرجند و درمیان

سیدمحمدباقر عبادی (اصولگرا)

 

قائنات

فرهاد فلاحتی(اصولگرا)

 

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی(اصولگرا)

 

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

محمدرضا امیرحسن خانی(اصولگرا)

 

 

خراسان رضوی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

چناران و طرقبه

محمد دهقانی نقندر(اصولگرا)

 

مشهد و کلات

امیرحسین قاضی زاده(اصولگرا)

نصرالله پژمانفر(اصولگرا)

محمدحسین حسین زاده بحرینی(اصولگرا)

رضا شیران خراسانی(اصولگرا)

جواد کریمی قدوسی(اصولگرا)

*

گناباد و بجستان

حمید بنایی(مستقل)

 

تربت حیدریه و مه‌ولات و زاوه

سعید باستانی(اعتدال)

ابوالقاسم خسروی سهل‌آبادی(اصولگرا)

*

درگز

عبدالله حاتمیان(اصلاح طلب)

 

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

بهروز بنیادی (اصلاح طلب)

 

نیشابور و فیروزه

حمید گرماوی(اصلاح طلب)

هاجر چنارانی(اصولگرا)

 

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی(اصلاح طلب)

 

فریمان و سرخس

سید احسان قاضی زاده هاشمی(اصولگرا)

 

سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

حسین مقصودی(اصولگرا)

رمضانعلی سبحانی‌فر(اصلاح طلب)

 

قوچان و فاروج

هادی شوشتری(اصلاح طلب)

 

تربت جام و تایباد

جلیل رحیمی جهان آبادی(اصلاح طلب)

 

 

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بجنورد

علی اکبری(اصلاح طلب)

علی قربانی(اصلاح طلب)

 

شیروان

عبدالرضا عزیزی (مستقل)

 

اسفراین

هادی قوامی(اعتدالگرا)

 

 

خوزستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

اهواز، باوی، حمیدیه و کارون

همایون یوسفی(اعتدالگرا)

جواد کاظم نسب

سید شکر خدا موسوی

سید شریف حسینی(اصولگرا)

شبیب جبیری(اصولگرا)

علی ساری

*

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری(اصولگرا)

علی گلمرادی(مستقل)

*

شوش

سید راضی نوری(اصولگرا)

 

اندیمشک

فریدون حسن‌وند(اصولگرا)

 

شوشتر و گتوند

سهراب گیلانی(اصولگرا)

 

مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

علی عسگر زاهدی عبدوند(مستقل)

علیرضا ورناصری قندعلی(اصولگرا)

*

دزفول

عباس پاپی زاده پالنگان(اصولگرا)

 

رامهرمز و رامشیر

اقبال محمدیان(اصولگرا)

 

خرمشهر

عبدالله سامری(مستقل)

 

شادگان

مجید ناصری نژاد(اصولگرا)

 

دشت‌آزادگان و هویزه

قاسم ساعدی(اصولگرا)

 

آبادان

عامر کعبی(مستقل)

جلیل مختار(مستقل)

غلامرضا شرفی(اصولگرا)

سید محمد مولوی(اصولگرا)

*

ایذه و باغملک

سید هادی طباطبایی(اصولگرا)

هدایت الله خادمی(مستقل)

*

بهبهان

حبیب‌الله کشت زر(مستقل)

محمودرضا ضرغامی(اصلاح طلب)

*

 

زنجان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

زنجان و طارم

سیدافضل موسوی

فریدون احمدی

علی وقت‌چی

کریم خان‌محمدی

*

ابهر ، خرمدره و سلطانیه

محمد عزیزی

محمدرضا خالمحمدی خرمی

*

خدابنده

سیدالبرز حسینی

احمد بیگدلی

*

ماهشان، انگوران و ایجرود

سیدمرتضی خاتمی

 

 

سمنان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

سمنان و مهدیشهر

احمد همتی

 

شاهرود و میامی

سید حسن حسینی(اصولگرا)

 

دامغان

ابوالفضل حسن بیگی(اصولگرا)

 

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب(اصولگرا)

 

 

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

زاهدان

علیم یارمحمدی(اصلاح طلب)
 

حسینعلی شهریاری(اصولگرا)
 

 

خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین

علی کرد (اصولگرا)

 

سراوان، سیب و سوران و مهرستان

محمد باسط درازهی(مستقل)

 

زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون

حبیب‌الله ده مرده(اصولگرا)

احمدعلی کیخا(مستقل)

 

چابهار، نیکشهر و کنارک

عبدالغفور ایران نژاد(اصولگرا)

 

ایرانشهر و سرباز

محمدنعیم امینی فرد (مستقل)

 

 

فارس

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

نی ریز و استهبان

اصغر مسعودی(مستقل)

فرهاد طهماسبی(اصولگرا)
 

*

شیراز

بهرام پارسایی

فرج الله رجبی

مسعود رضایی

علی اکبری

جعفر قادری

*

لامرد و مهر

سید محسن علوی(اصلاح طلب)

 

داراب و زرین دشت

محمدجواد عسگری

رضا انصاری

*

خرامه، سروستان و کوار

داریوش اسماعیلی(اصولگرا)

 

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

محمدمهدی برومندی(اصولگرا)

 

آباده، بوانات و خرم‌بید

رحیم زارع(اصولگرا)

 

لارستان، خنج و گراش

جمشید جعفرپور

 

جهرم

محمدرضا رضایی کوچی(اصولگرا)

 

اقلید

حسین افضلی(اصلاح طلب)

 

سپیدان

سید علاالدین خادم

 

رستم و ممسنی

مسعود گودرزی

عبدالرضا مرادی

*

کازرون

حسین رضا زاده(مستقل)

 

فسا

محمدجواد جمالی نوبندگانی(اصولگرا)

 

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

کوروش کرم پور حقیقی(اصلاح طلب)

 

 

قزوین

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

قزوین و آبیک

داوود محمدی

سیده حمیده زرآبادی

 

تاکستان

بهمن طاهرخانی

 

بوئین‌ زهرا و آوج

روح الله بابایی صالح(اصلاح طلب)

 

 

قم

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

قم

احمد امیرآبادی فرهانی

علی اردشیر لاریجانی

مجتبی ذوالنوری

 

 

کردستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بیجار

حمدالله کریمی(مستقل)

 

مریوان و سروآباد

منصور مرادی(مستقل)
امید کریمیان(اصلاح طلب)

*

سقز و بانه

محسن بیگلری(اعتدالگرا)

 

قروه و دهگلان

علی محمد مرادی(مستقل)

 

سنندج، دیوان دره و کامیاران

سید مهدی فرشادان(مستقل)

سید حسن علوی

سالار مرادی

*

 

کرمان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

کرمان و راور


محمد مهدی زاهدی(اصولگرا)

محمدرضا پور ابراهیمی(اصولگرا)

 

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

حبیب الله نیکزاد پناه(اصلاح طلب)

 

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

احمد حمزه(اصلاح طلب)

 

جیرفت و عنبرآباد

یحیی کمالی پور(اعتدالگرا)

 

بافت، رابر، ارزوئیه

علی بختیاری(اصلاح طلب)

 

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور بیگلری(مستقل)

 

شهربابک

علی اسدی(اصلاح طلب)

 

رفسنجان و انار

احمد انارکی محمدی(اصلاح طلب)

 

زرند و کوهبنان

حسین امیری‌خامکانی(اصلاح طلب)

 

 

کرمانشاه

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

اسلام‌آباد غرب و دالاهو

حشمت‌الله فلاحت پیشه(اصولگرا)

 

کنگاور و بیستون

حسن سلیمانی(اصولگرا)

 

سنقر و کلیایی

سید جواد حسینی کیا

محمد عمادی رستگار

*

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

فرهاد تجری(اصولگرا)

 

پاوه و جوانرود

شهاب نادری(اصولگرا)

 

کرمانشاه

عبدالرضا مصری(اصولگرا)

سید قاسم جاسمی(اصولگرا)

سعید حیدری طیب

احمد صفری

*

 

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بویراحمد و دنا

غلام محمد زارعی(اصلاح طلب)

 

کهگیلویه و بهمئی

عادل هاشمی پور(اصولگرا)

 

گچساران و باشت

غلامرضا تاجگردون(اصلاح طلب)

 

 

گلستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

علی‌آباد کتول

اسدالله قره خانی

 

گنبد کاووس

قرجه طیار

 

رامیان و آزادشهر

علیرضا ابراهیمی

 

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

رامین نور قلی پور

رحمت الله جلالی میان دره

*

مینودشت و کلاله

شهرام کوسه‌قراوی

سید مجید حسینی

*

گرگان و آق‌قلا

عبدالغفور امان زاده

نورمحمد تربتی نژاد

سید علی طاهری

*

 

گیلان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

آستارا

ولی داداشی (مستقل)

 

فومن

محمدمهدی افتخاری(اصلاح طلب)

 

لنگرود

مهرداد بائوج لاهوتی (اصولگرا)

 

طوالش، رضوانشهر و ماسال

محمود شکری(اصولگرا)

 

لاهیجان و سیاهکل

ذبیح نیک‌فر لیالستانی(اصولگرا)

 

صومعه‌سرا

سیدکاظم دلخوش اباتری(اصولگرا)

 

بندر انزلی

حسن خسته‌بند(اصولگرا)

 

رودسر و املش

اسدالله عباسی(اصولگرا)

 

آستانه اشرفیه

محمدحسین قربانی(اصولگرا)

 

رودبار

صمد مرعشی

منوچهر جمالی سوسفی

*

رشت

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی(اصلاح طلب)

جبار کوچکی نژاد

سید علی آقازاده داوساری

سید ولی اله عظمتی

محمد صادق حسنی جوریابی

*

 

لرستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

خرم‌آباد

محمد بیرانوندی

محمدرضا ملکشاهی

اعظم محمدی نیا

مرتضی محمودوند

*

سلسله و دلفان

علی رستمیان

 

کوهدشت و رومشکان

اله‌یار ملک‌شاهی

 

الیگودرز

محمد خدابخش(اصولگرا)

 

درود و ازنا

حسین گودرزی

مجید کیان پور

*

پلدختر

حمید‌رضا کاظمی

 

بروجرد

علاءالدین بروجردی

هادی مقدسی

عباس گودرزی

فاطمه مقصودی

*

 

مازندران

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بابل

علی نجفی خوشرودی
حسین نیاز آذری
همت الله طاهری نژاد دلداری
*

ساری و میاندرود

علی اصغر یوسف نژاد(اصلاح طلب)

محمد دامادی(اصلاح طلب)

 

نوشهر، کلاردشت و چالوس

قاسم احمدی لاشکی

 

نکا، بهشهر و گلوگاه

علی محمد شاعری(اصولگرا)

 

آمل

عزت الله یوسفیان ملا(اصولگرا)

 

بابلسر و فریدونکنار

ولی الله نانواکناری(اصولگرا)

 

نور و محمود‌آباد

علی اسماعیلی(اصلاح طلب)

 

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

عبدلله رضیان(اصلاح طلب)

سید علی قدیانی

کمال علی‌پور خنکداری

*

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد

شمس اله شریعت نژاد

 

 

مرکزی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

محمدحسن آصفری

سید مهدی مقدسی

*

شازند

صاحبعلی غفاری

علی ابراهیمی

 

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمی(اصولگرا)

 

ساوه و زرندیه

شهلا میرگلوبیات(اصولگرا)
محمدرضا منصوری(مستقل)

*

خمین

محمد ابراهیم رضایی

 

تفرش، آشتیان و فراهان

محمد حسینی

 

 

هرمزگان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

میناب، جاسک و سیریک

سید مجتبی ذوالقدر

 

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

حسین هاشمی تختی نژاد

احمد مرادی

محمد عاشوری تازیانی

 

بندرلنگه، بستک، پارسیان

خالد زمزم نژاد(اصلاح طلب)
احمد جباری(اصولگرا)

*

 

همدان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

رزن

حسن لطفی(اصلاح طلب)

عطا الله سلطانی صبور(اصولگرا)

*

اسدآباد

اکبر زنجبرزاده

 

نهاوند

حسن بهرام نیا(اصولگرا)

 

بهار و کبودرآهنگ

محمدعلی پورمختار(اصولگرا)

 

تویسرکان

محمدمهدی مفتح(اصولگرا)

 

ملایر

محمد کاظمی (اصلاح طلب)

احد آزادی خواه( اصولگرا)

علیرضا امامی(اصلاح طلب)

*

همدان و فامنین

حمیدرضا حاجی بابایی

امیرخجسته(اصولگرا)

 

 

یزد

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

یزد و صدوق

   

اردکان

محمدرضا تابش(اصلاح طلب)

 

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان بافقی(مستقل)

محمدرضا بابایی دره(اصولگرا)

*

اشکذر و ندوشن

سید ابوالفضل موسوی دیوتی (اصلاح‌طلب)

 

تفت و میبد

کمال دهقانی فیروزآبادی(اصلاح طلب)

 

 

اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

زرتشتیان

اسفندیار اختیاری کسنویه  

کلیمیان‌

سیامک مره صدق  

ارامنه شمال

کارن خانلری  

مسیحیان آشوری و کلدانی

یوناتن بت کلیا  

ارامنه جنوب

ژرژیک آبرامیان

 
 

 

لازم به ذکر است که دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به گفته وزیر کشور اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت 94 برگزار خواهد شد.در این خبر در جریان اخبار لحظه به لحظه از اعلام نتایج انتخابات 7 اسفند قرار می‌گیرید:
 

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

ورزقان

رضا علیزاده(اصولگرا)

 

ملکان

سلمان خدادادی(اصولگرا)

 

هشترود و چاراویماق

سید حمزه امینی(مستقل)

 

تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان(اصلاح طلب)

احمدعلی رضابیگی(اصولگرا)

محمدحسین فرهنگی(اصولگرا)

زهرا ساعی(اعتدالگرا)

علیرضا منادی سفیدان(اصولگرا)

محمد اسماعیل سعیدی(اصولگرا)

میرعلی اصغر موسوی

سید محمدرضا میرتاج الدینی(اصولگرا)

شهاب الدین بیمقدار(اصلاح طلب)

عباس عباس زاده(اصلاح طلب)

*

سراب و مهربان

یوسف داودی(مستقل)

مجید نصیرپور سردهایی(اصلاح طلب)

*

بناب

ضیاالله اعزازی ملکی(اصولگرا)

 

بستان‌آباد

محمد وحدتی هلان(مستقل)

 

مرند و جلفا

کریم شافعی(اصلاح طلب)

محمد حسن نژاد(مستقل)


*

مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری(اصولگرا)
محمدعلی حسین زاده(اصولگرا)

*

میانه

فردین فرمند(اصلاح طلب)

یعقوب شیریاری(اصولگرا)

 

کلیبر ، خداآفرین و هوراند

ولی‌الله قلیزاده(اصولگرا)

 

اهر و هریس

بیت الله عبداللهی(اصلاح طلب)

مهدی حسینیان سراجه‌لو(اصولگرا)

*

شبستر

معصومه آقاپورعلی شاهی(مستقل)

علی علیلو(اصولگرا)

*

 

آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بوکان

محمدقسیم عثمانی(اعتدالگرا)

 

مهاباد

جلال محمودزاده(مستقل)

 

خوی و چایپاره

سید تقی کبیری(اصولگرا)

 

ماکو، پلدشت، چالداران و شوط

عین الله شریف پور(اصلاح طلب)

محرم اکبرزاده(اصولگرا)

*

نقده و اشنویه

عبدالکریم حسین زاده(اصلاح طلب)

 

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

همایون هاشمی(اصولگرا)

محمد میرزایی(اصلاح طلب)

جهانبخش محبی نیا(اصولگرا)

مهدی عیسی زاده(اصولگرا)

*

سردشت و پیرانشهر

رسول خضری(مستقل)

 

ارومیه

نادر قاضی پور(اصولگرا)

حاکم ممکان(مستقل)

سیدهادی بهادری(اصلاح طلب)

روح الله حضرت پور طلاتپه(مستقل)

مجید دودکانلوی میلان(مستقل)

*

سلماس

رسول جلایر سرنقی(اصولگرا)
شهروز برزگر کاشانی(اصلاح طلب)

 
*

 

اردبیل

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

پارس آباد و بیله سوار

ایرج بیگدلو(اصولگرا)

شکور حسین شقلان(مستقل)

*

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

 

مشکین شهر

ولی ملکی  

گرمی

سید میرحمایت میرزاده(اصلاح طلب)

 

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

صدیف بدری

رضا کریمی

محمد فیضی سنگیر

سید کاظم موسوی

*

ایلام

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

دهلران، آبدانان و دره‌شهر

شادمهر کاظم‌زاده
علیمحمد احمدی

*

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

سلام امینی

سارا فلاحی

جلال میرزایی

لطیف صادقی

*

 

اصفهان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

کاشان، آران و بیدگل

سیدجواد ساداتی نژاد(اصولگرا)

 

اصفهان

حمیدرضا فولادگر(اصولگرا)

ناهید تاج الدین(اصلاح طلب)

مینو خالقی(اصلاح طلب)

حیدرعلی عابدی(اصلاح طلب)

احمد سالک کاشانی(اصولگرا)

 

خوانسار و گلپایگان

علی بختیار(اصلاح طلب)

 

قمصر و نطنز

مرتضی صفاری نطنزی(اصولگرا)

 

شاهین شهر، برخوار و میمه

حسینعلی حاجی دلیگانی(اصولگرا)

 

نجف‌آباد، تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

 

نائین، خور و بیایانک

عباسعلی پوربافرانی(مستقل)

 

اردستان

سید صادق طباطبائی‌نژاد(اصولگرا)

 

شهرضا و دهاقان

محمد رضا آقایی(اصولگرا)

سمیه محمودی(اصولگرا)

*

فلاورجان

سید ناصر موسوی لارگانی(اصولگرا)

 

مبارکه

زهرا سعیدی مبارکه(مستقل)

 

چادگان، فریدون‌شهر و فریدن

اکبر ترکی(اصولگرا)

 

لنجان

(محسن کوهکن‌ریزی (اصولگرا

 

سمیرم

اصغر سلیمی(اصولگرا)

بهروز جعفری(اصولگرا)

 

خمینی‌شهر

سید محمد جواد ابطحی (اصولگرا)

 

 

البرز

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان

محمود بهمنی(اصولگرا)

 

کرج، اشتهارد و فردیس

عزیز اکبریان(اصولگرا)

محمد جواد کلیوند(اصولگرا)

 

 

بوشهر

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

دشتستان

محمد باقر سعادت(اعتدالگرا)

 

کنگان، دیر و جم

سکینه الماسی(اعتدالگرا)

 

دشتی و تنگستان

سید کمال الدین شهریاری(اصولگرا)

 

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری(اصلاح طلب)

 

 

تهران

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

دماوند و فیروزکوه

سید احمد رسولی نژاد(اصولگرا)

قاسم میرزایی نیکو

*

ورامین و پیشوا

سید حسین نقوی حسینی(اصولگرا)

 

رباط کریم

حسن نوروزی(اصولگرا)

ابراهیم نکو(اعتدالگرا)

*

شهریار، قدس و ملارد

حسین گروسی(اعتدالگرا)

محمد محمودی(اصلاح طلب) شاه‌نشین(اصلاح طلب)

*

پاکدشت

محمد قمی(اصلاح طلب)

 

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

محمد رضا عارف(اصلاح طلب) /علی مطهری(اصلاح طلب)/سهیلا جلودار زاده(اصلاح طلب)/علیرضا محجوب(اصلاح طلب)/الیاس حضرتی(اصلاح طلب)/کاظم جلالی(اعتدالگرا)/محمدرضا بادامچی(اصلاح طلب)/فریده اولاد قبا(اصلاح طلب)/سید فاطمه حسینی(اصلاح طلب)/مصطفی کواکبیان(اصلاح طلب)/پروانه سلحشوری(اصلاح طلب)/ابوالفضل سروش(اصلاح طلب)/علی نوبخت حقیقی(اصلاح طلب)/غلامرضا حیدری(اصلاح طلب)/مهدی شیخ(اصلاح طلب)/فاطمه سعیدی(اصلاح طلب)/محمد علی وکیلی(اصلاح طلب)/محمود  صادقی(اصلاح طلب)/بهروز نعمتی(اعتدالگرا)/پروانه مافی(اصلاح طلب)/فاطمه ذوالقدر(اصلاح طلب)/محمد جواد فتحی(اصلاح طلب)/طیبه سیاوشی شاه عنایتی(اصلاح طلب)/سید فرید موسوی(اصلاح طلب)/محمد رضا نجفی(اصلاح طلب)/داوود محمدی(اصلاح طلب)/محسن علیجانی زمانی(اصلاح طلب)/احمد مازنی(اصلاح طلب)/علی رضا رحیمی(اصلاح طلب)/عبدالرضا هاشم زائی(اصلاح طلب)

 

 

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

شهرکرد، بن و سامان

اردشیر نوریان(اصلاح طلب)

 

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت الله حمزه شلمزاری(اصولگرا)
 

علی کاظمی باباحیدری(اصلاح طلب)

*
 

بروجن

خدیجه ربیعی(مستقل)
علی نادری فرد(مستقل)

*

لردگان

محمد خالدی سردشتی(اصلاح طلب)

 

 

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بیرجند و درمیان

سیدمحمدباقر عبادی (اصولگرا)

 

قائنات

فرهاد فلاحتی(اصولگرا)

 

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی(اصولگرا)

 

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

محمدرضا امیرحسن خانی(اصولگرا)

 

 

خراسان رضوی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

چناران و طرقبه

محمد دهقانی نقندر(اصولگرا)

 

مشهد و کلات

امیرحسین قاضی زاده(اصولگرا)

نصرالله پژمانفر(اصولگرا)

محمدحسین حسین زاده بحرینی(اصولگرا)

رضا شیران خراسانی(اصولگرا)

جواد کریمی قدوسی(اصولگرا)

*

گناباد و بجستان

حمید بنایی(مستقل)

 

تربت حیدریه و مه‌ولات و زاوه

سعید باستانی(اعتدال)

ابوالقاسم خسروی سهل‌آبادی(اصولگرا)

*

درگز

عبدالله حاتمیان(اصلاح طلب)

 

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

بهروز بنیادی (اصلاح طلب)

 

نیشابور و فیروزه

حمید گرماوی(اصلاح طلب)

هاجر چنارانی(اصولگرا)

 

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی(اصلاح طلب)

 

فریمان و سرخس

سید احسان قاضی زاده هاشمی(اصولگرا)

 

سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

حسین مقصودی(اصولگرا)

رمضانعلی سبحانی‌فر(اصلاح طلب)

 

قوچان و فاروج

هادی شوشتری(اصلاح طلب)

 

تربت جام و تایباد

جلیل رحیمی جهان آبادی(اصلاح طلب)

 

 

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بجنورد

علی اکبری(اصلاح طلب)

علی قربانی(اصلاح طلب)

 

شیروان

عبدالرضا عزیزی (مستقل)

 

اسفراین

هادی قوامی(اعتدالگرا)

 

 

خوزستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

اهواز، باوی، حمیدیه و کارون

همایون یوسفی(اعتدالگرا)

جواد کاظم نسب

سید شکر خدا موسوی

سید شریف حسینی(اصولگرا)

شبیب جبیری(اصولگرا)

علی ساری

*

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری(اصولگرا)

علی گلمرادی(مستقل)

*

شوش

سید راضی نوری(اصولگرا)

 

اندیمشک

فریدون حسن‌وند(اصولگرا)

 

شوشتر و گتوند

سهراب گیلانی(اصولگرا)

 

مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

علی عسگر زاهدی عبدوند(مستقل)

علیرضا ورناصری قندعلی(اصولگرا)

*

دزفول

عباس پاپی زاده پالنگان(اصولگرا)

 

رامهرمز و رامشیر

اقبال محمدیان(اصولگرا)

 

خرمشهر

عبدالله سامری(مستقل)

 

شادگان

مجید ناصری نژاد(اصولگرا)

 

دشت‌آزادگان و هویزه

قاسم ساعدی(اصولگرا)

 

آبادان

عامر کعبی(مستقل)

جلیل مختار(مستقل)

غلامرضا شرفی(اصولگرا)

سید محمد مولوی(اصولگرا)

*

ایذه و باغملک

سید هادی طباطبایی(اصولگرا)

هدایت الله خادمی(مستقل)

*

بهبهان

حبیب‌الله کشت زر(مستقل)

محمودرضا ضرغامی(اصلاح طلب)

*

 

زنجان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

زنجان و طارم

سیدافضل موسوی

فریدون احمدی

علی وقت‌چی

کریم خان‌محمدی

*

ابهر ، خرمدره و سلطانیه

محمد عزیزی

محمدرضا خالمحمدی خرمی

*

خدابنده

سیدالبرز حسینی

احمد بیگدلی

*

ماهشان، انگوران و ایجرود

سیدمرتضی خاتمی

 

 

سمنان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

سمنان و مهدیشهر

احمد همتی

 

شاهرود و میامی

سید حسن حسینی(اصولگرا)

 

دامغان

ابوالفضل حسن بیگی(اصولگرا)

 

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب(اصولگرا)

 

 

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

زاهدان

علیم یارمحمدی(اصلاح طلب)
 

حسینعلی شهریاری(اصولگرا)
 

 

خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین

علی کرد (اصولگرا)

 

سراوان، سیب و سوران و مهرستان

محمد باسط درازهی(مستقل)

 

زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون

حبیب‌الله ده مرده(اصولگرا)

احمدعلی کیخا(مستقل)

 

چابهار، نیکشهر و کنارک

عبدالغفور ایران نژاد(اصولگرا)

 

ایرانشهر و سرباز

محمدنعیم امینی فرد (مستقل)

 

 

فارس

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

نی ریز و استهبان

اصغر مسعودی(مستقل)

فرهاد طهماسبی(اصولگرا)
 

*

شیراز

بهرام پارسایی

فرج الله رجبی

مسعود رضایی

علی اکبری

جعفر قادری

*

لامرد و مهر

سید محسن علوی(اصلاح طلب)

 

داراب و زرین دشت

محمدجواد عسگری

رضا انصاری

*

خرامه، سروستان و کوار

داریوش اسماعیلی(اصولگرا)

 

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

محمدمهدی برومندی(اصولگرا)

 

آباده، بوانات و خرم‌بید

رحیم زارع(اصولگرا)

 

لارستان، خنج و گراش

جمشید جعفرپور

 

جهرم

محمدرضا رضایی کوچی(اصولگرا)

 

اقلید

حسین افضلی(اصلاح طلب)

 

سپیدان

سید علاالدین خادم

 

رستم و ممسنی

مسعود گودرزی

عبدالرضا مرادی

*

کازرون

حسین رضا زاده(مستقل)

 

فسا

محمدجواد جمالی نوبندگانی(اصولگرا)

 

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

کوروش کرم پور حقیقی(اصلاح طلب)

 

 

قزوین

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

قزوین و آبیک

داوود محمدی

سیده حمیده زرآبادی

 

تاکستان

بهمن طاهرخانی

 

بوئین‌ زهرا و آوج

روح الله بابایی صالح(اصلاح طلب)

 

 

قم

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

قم

احمد امیرآبادی فرهانی

علی اردشیر لاریجانی

مجتبی ذوالنوری

 

 

کردستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بیجار

حمدالله کریمی(مستقل)

 

مریوان و سروآباد

منصور مرادی(مستقل)
امید کریمیان(اصلاح طلب)

*

سقز و بانه

محسن بیگلری(اعتدالگرا)

 

قروه و دهگلان

علی محمد مرادی(مستقل)

 

سنندج، دیوان دره و کامیاران

سید مهدی فرشادان(مستقل)

سید حسن علوی

سالار مرادی

*

 

کرمان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

کرمان و راور


محمد مهدی زاهدی(اصولگرا)

محمدرضا پور ابراهیمی(اصولگرا)

 

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

حبیب الله نیکزاد پناه(اصلاح طلب)

 

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

احمد حمزه(اصلاح طلب)

 

جیرفت و عنبرآباد

یحیی کمالی پور(اعتدالگرا)

 

بافت، رابر، ارزوئیه

علی بختیاری(اصلاح طلب)

 

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور بیگلری(مستقل)

 

شهربابک

علی اسدی(اصلاح طلب)

 

رفسنجان و انار

احمد انارکی محمدی(اصلاح طلب)

 

زرند و کوهبنان

حسین امیری‌خامکانی(اصلاح طلب)

 

 

کرمانشاه

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

اسلام‌آباد غرب و دالاهو

حشمت‌الله فلاحت پیشه(اصولگرا)

 

کنگاور و بیستون

حسن سلیمانی(اصولگرا)

 

سنقر و کلیایی

سید جواد حسینی کیا

محمد عمادی رستگار

*

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

فرهاد تجری(اصولگرا)

 

پاوه و جوانرود

شهاب نادری(اصولگرا)

 

کرمانشاه

عبدالرضا مصری(اصولگرا)

سید قاسم جاسمی(اصولگرا)

سعید حیدری طیب

احمد صفری

*

 

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بویراحمد و دنا

غلام محمد زارعی(اصلاح طلب)

 

کهگیلویه و بهمئی

عادل هاشمی پور(اصولگرا)

 

گچساران و باشت

غلامرضا تاجگردون(اصلاح طلب)

 

 

گلستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

علی‌آباد کتول

اسدالله قره خانی

 

گنبد کاووس

قرجه طیار

 

رامیان و آزادشهر

علیرضا ابراهیمی

 

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

رامین نور قلی پور

رحمت الله جلالی میان دره

*

مینودشت و کلاله

شهرام کوسه‌قراوی

سید مجید حسینی

*

گرگان و آق‌قلا

عبدالغفور امان زاده

نورمحمد تربتی نژاد

سید علی طاهری

*

 

گیلان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

آستارا

ولی داداشی (مستقل)

 

فومن

محمدمهدی افتخاری(اصلاح طلب)

 

لنگرود

مهرداد بائوج لاهوتی (اصولگرا)

 

طوالش، رضوانشهر و ماسال

محمود شکری(اصولگرا)

 

لاهیجان و سیاهکل

ذبیح نیک‌فر لیالستانی(اصولگرا)

 

صومعه‌سرا

سیدکاظم دلخوش اباتری(اصولگرا)

 

بندر انزلی

حسن خسته‌بند(اصولگرا)

 

رودسر و املش

اسدالله عباسی(اصولگرا)

 

آستانه اشرفیه

محمدحسین قربانی(اصولگرا)

 

رودبار

صمد مرعشی

منوچهر جمالی سوسفی

*

رشت

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی(اصلاح طلب)

جبار کوچکی نژاد

سید علی آقازاده داوساری

سید ولی اله عظمتی

محمد صادق حسنی جوریابی

*

 

لرستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

خرم‌آباد

محمد بیرانوندی

محمدرضا ملکشاهی

اعظم محمدی نیا

مرتضی محمودوند

*

سلسله و دلفان

علی رستمیان

 

کوهدشت و رومشکان

اله‌یار ملک‌شاهی

 

الیگودرز

محمد خدابخش(اصولگرا)

 

درود و ازنا

حسین گودرزی

مجید کیان پور

*

پلدختر

حمید‌رضا کاظمی

 

بروجرد

علاءالدین بروجردی

هادی مقدسی

عباس گودرزی

فاطمه مقصودی

*

 

مازندران

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بابل

علی نجفی خوشرودی
حسین نیاز آذری
همت الله طاهری نژاد دلداری
*

ساری و میاندرود

علی اصغر یوسف نژاد(اصلاح طلب)

محمد دامادی(اصلاح طلب)

 

نوشهر، کلاردشت و چالوس

قاسم احمدی لاشکی

 

نکا، بهشهر و گلوگاه

علی محمد شاعری(اصولگرا)

 

آمل

عزت الله یوسفیان ملا(اصولگرا)

 

بابلسر و فریدونکنار

ولی الله نانواکناری(اصولگرا)

 

نور و محمود‌آباد

علی اسماعیلی(اصلاح طلب)

 

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

عبدلله رضیان(اصلاح طلب)

سید علی قدیانی

کمال علی‌پور خنکداری

*

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد

شمس اله شریعت نژاد

 

 

مرکزی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

محمدحسن آصفری

سید مهدی مقدسی

*

شازند

صاحبعلی غفاری

علی ابراهیمی

 

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمی(اصولگرا)

 

ساوه و زرندیه

شهلا میرگلوبیات(اصولگرا)
محمدرضا منصوری(مستقل)

*

خمین

محمد ابراهیم رضایی

 

تفرش، آشتیان و فراهان

محمد حسینی

 

 

هرمزگان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

میناب، جاسک و سیریک

سید مجتبی ذوالقدر

 

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

حسین هاشمی تختی نژاد

احمد مرادی

محمد عاشوری تازیانی

 

بندرلنگه، بستک، پارسیان

خالد زمزم نژاد(اصلاح طلب)
احمد جباری(اصولگرا)

*

 

همدان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

رزن

حسن لطفی(اصلاح طلب)

عطا الله سلطانی صبور(اصولگرا)

*

اسدآباد

اکبر زنجبرزاده

 

نهاوند

حسن بهرام نیا(اصولگرا)

 

بهار و کبودرآهنگ

محمدعلی پورمختار(اصولگرا)

 

تویسرکان

محمدمهدی مفتح(اصولگرا)

 

ملایر

محمد کاظمی (اصلاح طلب)

احد آزادی خواه( اصولگرا)

علیرضا امامی(اصلاح طلب)

*

همدان و فامنین

حمیدرضا حاجی بابایی

امیرخجسته(اصولگرا)

 

 

یزد

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

یزد و صدوق

   

اردکان

محمدرضا تابش(اصلاح طلب)

 

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان بافقی(مستقل)

محمدرضا بابایی دره(اصولگرا)

*

اشکذر و ندوشن

سید ابوالفضل موسوی دیوتی (اصلاح‌طلب)

 

تفت و میبد

کمال دهقانی فیروزآبادی(اصلاح طلب)

 

 

اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

زرتشتیان

اسفندیار اختیاری کسنویه  

کلیمیان‌

سیامک مره صدق  

ارامنه شمال

کارن خانلری  

مسیحیان آشوری و کلدانی

یوناتن بت کلیا  

ارامنه جنوب

ژرژیک آبرامیان

 
 

 

لازم به ذکر است که دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به گفته وزیر کشور اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت 94 برگزار خواهد شد.در این خبر در جریان اخبار لحظه به لحظه از اعلام نتایج انتخابات 7 اسفند قرار می‌گیرید:
 

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

ورزقان

رضا علیزاده(اصولگرا)

 

ملکان

سلمان خدادادی(اصولگرا)

 

هشترود و چاراویماق

سید حمزه امینی(مستقل)

 

تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان(اصلاح طلب)

احمدعلی رضابیگی(اصولگرا)

محمدحسین فرهنگی(اصولگرا)

زهرا ساعی(اعتدالگرا)

علیرضا منادی سفیدان(اصولگرا)

محمد اسماعیل سعیدی(اصولگرا)

میرعلی اصغر موسوی

سید محمدرضا میرتاج الدینی(اصولگرا)

شهاب الدین بیمقدار(اصلاح طلب)

عباس عباس زاده(اصلاح طلب)

*

سراب و مهربان

یوسف داودی(مستقل)

مجید نصیرپور سردهایی(اصلاح طلب)

*

بناب

ضیاالله اعزازی ملکی(اصولگرا)

 

بستان‌آباد

محمد وحدتی هلان(مستقل)

 

مرند و جلفا

کریم شافعی(اصلاح طلب)

محمد حسن نژاد(مستقل)


*

مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری(اصولگرا)
محمدعلی حسین زاده(اصولگرا)

*

میانه

فردین فرمند(اصلاح طلب)

یعقوب شیریاری(اصولگرا)

 

کلیبر ، خداآفرین و هوراند

ولی‌الله قلیزاده(اصولگرا)

 

اهر و هریس

بیت الله عبداللهی(اصلاح طلب)

مهدی حسینیان سراجه‌لو(اصولگرا)

*

شبستر

معصومه آقاپورعلی شاهی(مستقل)

علی علیلو(اصولگرا)

*

 

آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بوکان

محمدقسیم عثمانی(اعتدالگرا)

 

مهاباد

جلال محمودزاده(مستقل)

 

خوی و چایپاره

سید تقی کبیری(اصولگرا)

 

ماکو، پلدشت، چالداران و شوط

عین الله شریف پور(اصلاح طلب)

محرم اکبرزاده(اصولگرا)

*

نقده و اشنویه

عبدالکریم حسین زاده(اصلاح طلب)

 

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

همایون هاشمی(اصولگرا)

محمد میرزایی(اصلاح طلب)

جهانبخش محبی نیا(اصولگرا)

مهدی عیسی زاده(اصولگرا)

*

سردشت و پیرانشهر

رسول خضری(مستقل)

 

ارومیه

نادر قاضی پور(اصولگرا)

حاکم ممکان(مستقل)

سیدهادی بهادری(اصلاح طلب)

روح الله حضرت پور طلاتپه(مستقل)

مجید دودکانلوی میلان(مستقل)

*

سلماس

رسول جلایر سرنقی(اصولگرا)
شهروز برزگر کاشانی(اصلاح طلب)

 
*

 

اردبیل

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

پارس آباد و بیله سوار

ایرج بیگدلو(اصولگرا)

شکور حسین شقلان(مستقل)

*

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

 

مشکین شهر

ولی ملکی  

گرمی

سید میرحمایت میرزاده(اصلاح طلب)

 

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

صدیف بدری

رضا کریمی

محمد فیضی سنگیر

سید کاظم موسوی

*

ایلام

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

دهلران، آبدانان و دره‌شهر

شادمهر کاظم‌زاده
علیمحمد احمدی

*

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

سلام امینی

سارا فلاحی

جلال میرزایی

لطیف صادقی

*

 

اصفهان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

کاشان، آران و بیدگل

سیدجواد ساداتی نژاد(اصولگرا)

 

اصفهان

حمیدرضا فولادگر(اصولگرا)

ناهید تاج الدین(اصلاح طلب)

مینو خالقی(اصلاح طلب)

حیدرعلی عابدی(اصلاح طلب)

احمد سالک کاشانی(اصولگرا)

 

خوانسار و گلپایگان

علی بختیار(اصلاح طلب)

 

قمصر و نطنز

مرتضی صفاری نطنزی(اصولگرا)

 

شاهین شهر، برخوار و میمه

حسینعلی حاجی دلیگانی(اصولگرا)

 

نجف‌آباد، تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

 

نائین، خور و بیایانک

عباسعلی پوربافرانی(مستقل)

 

اردستان

سید صادق طباطبائی‌نژاد(اصولگرا)

 

شهرضا و دهاقان

محمد رضا آقایی(اصولگرا)

سمیه محمودی(اصولگرا)

*

فلاورجان

سید ناصر موسوی لارگانی(اصولگرا)

 

مبارکه

زهرا سعیدی مبارکه(مستقل)

 

چادگان، فریدون‌شهر و فریدن

اکبر ترکی(اصولگرا)

 

لنجان

(محسن کوهکن‌ریزی (اصولگرا

 

سمیرم

اصغر سلیمی(اصولگرا)

بهروز جعفری(اصولگرا)

 

خمینی‌شهر

سید محمد جواد ابطحی (اصولگرا)

 

 

البرز

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان

محمود بهمنی(اصولگرا)

 

کرج، اشتهارد و فردیس

عزیز اکبریان(اصولگرا)

محمد جواد کلیوند(اصولگرا)

 

 

بوشهر

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

دشتستان

محمد باقر سعادت(اعتدالگرا)

 

کنگان، دیر و جم

سکینه الماسی(اعتدالگرا)

 

دشتی و تنگستان

سید کمال الدین شهریاری(اصولگرا)

 

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری(اصلاح طلب)

 

 

تهران

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

دماوند و فیروزکوه

سید احمد رسولی نژاد(اصولگرا)

قاسم میرزایی نیکو

*

ورامین و پیشوا

سید حسین نقوی حسینی(اصولگرا)

 

رباط کریم

حسن نوروزی(اصولگرا)

ابراهیم نکو(اعتدالگرا)

*

شهریار، قدس و ملارد

حسین گروسی(اعتدالگرا)

محمد محمودی(اصلاح طلب) شاه‌نشین(اصلاح طلب)

*

پاکدشت

محمد قمی(اصلاح طلب)

 

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

محمد رضا عارف(اصلاح طلب) /علی مطهری(اصلاح طلب)/سهیلا جلودار زاده(اصلاح طلب)/علیرضا محجوب(اصلاح طلب)/الیاس حضرتی(اصلاح طلب)/کاظم جلالی(اعتدالگرا)/محمدرضا بادامچی(اصلاح طلب)/فریده اولاد قبا(اصلاح طلب)/سید فاطمه حسینی(اصلاح طلب)/مصطفی کواکبیان(اصلاح طلب)/پروانه سلحشوری(اصلاح طلب)/ابوالفضل سروش(اصلاح طلب)/علی نوبخت حقیقی(اصلاح طلب)/غلامرضا حیدری(اصلاح طلب)/مهدی شیخ(اصلاح طلب)/فاطمه سعیدی(اصلاح طلب)/محمد علی وکیلی(اصلاح طلب)/محمود  صادقی(اصلاح طلب)/بهروز نعمتی(اعتدالگرا)/پروانه مافی(اصلاح طلب)/فاطمه ذوالقدر(اصلاح طلب)/محمد جواد فتحی(اصلاح طلب)/طیبه سیاوشی شاه عنایتی(اصلاح طلب)/سید فرید موسوی(اصلاح طلب)/محمد رضا نجفی(اصلاح طلب)/داوود محمدی(اصلاح طلب)/محسن علیجانی زمانی(اصلاح طلب)/احمد مازنی(اصلاح طلب)/علی رضا رحیمی(اصلاح طلب)/عبدالرضا هاشم زائی(اصلاح طلب)

 

 

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

شهرکرد، بن و سامان

اردشیر نوریان(اصلاح طلب)

 

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت الله حمزه شلمزاری(اصولگرا)
 

علی کاظمی باباحیدری(اصلاح طلب)

*
 

بروجن

خدیجه ربیعی(مستقل)
علی نادری فرد(مستقل)

*

لردگان

محمد خالدی سردشتی(اصلاح طلب)

 

 

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بیرجند و درمیان

سیدمحمدباقر عبادی (اصولگرا)

 

قائنات

فرهاد فلاحتی(اصولگرا)

 

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی(اصولگرا)

 

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

محمدرضا امیرحسن خانی(اصولگرا)

 

 

خراسان رضوی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

چناران و طرقبه

محمد دهقانی نقندر(اصولگرا)

 

مشهد و کلات

امیرحسین قاضی زاده(اصولگرا)

نصرالله پژمانفر(اصولگرا)

محمدحسین حسین زاده بحرینی(اصولگرا)

رضا شیران خراسانی(اصولگرا)

جواد کریمی قدوسی(اصولگرا)

*

گناباد و بجستان

حمید بنایی(مستقل)

 

تربت حیدریه و مه‌ولات و زاوه

سعید باستانی(اعتدال)

ابوالقاسم خسروی سهل‌آبادی(اصولگرا)

*

درگز

عبدالله حاتمیان(اصلاح طلب)

 

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

بهروز بنیادی (اصلاح طلب)

 

نیشابور و فیروزه

حمید گرماوی(اصلاح طلب)

هاجر چنارانی(اصولگرا)

 

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی(اصلاح طلب)

 

فریمان و سرخس

سید احسان قاضی زاده هاشمی(اصولگرا)

 

سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

حسین مقصودی(اصولگرا)

رمضانعلی سبحانی‌فر(اصلاح طلب)

 

قوچان و فاروج

هادی شوشتری(اصلاح طلب)

 

تربت جام و تایباد

جلیل رحیمی جهان آبادی(اصلاح طلب)

 

 

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بجنورد

علی اکبری(اصلاح طلب)

علی قربانی(اصلاح طلب)

 

شیروان

عبدالرضا عزیزی (مستقل)

 

اسفراین

هادی قوامی(اعتدالگرا)

 

 

خوزستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

اهواز، باوی، حمیدیه و کارون

همایون یوسفی(اعتدالگرا)

جواد کاظم نسب

سید شکر خدا موسوی

سید شریف حسینی(اصولگرا)

شبیب جبیری(اصولگرا)

علی ساری

*

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری(اصولگرا)

علی گلمرادی(مستقل)

*

شوش

سید راضی نوری(اصولگرا)

 

اندیمشک

فریدون حسن‌وند(اصولگرا)

 

شوشتر و گتوند

سهراب گیلانی(اصولگرا)

 

مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

علی عسگر زاهدی عبدوند(مستقل)

علیرضا ورناصری قندعلی(اصولگرا)

*

دزفول

عباس پاپی زاده پالنگان(اصولگرا)

 

رامهرمز و رامشیر

اقبال محمدیان(اصولگرا)

 

خرمشهر

عبدالله سامری(مستقل)

 

شادگان

مجید ناصری نژاد(اصولگرا)

 

دشت‌آزادگان و هویزه

قاسم ساعدی(اصولگرا)

 

آبادان

عامر کعبی(مستقل)

جلیل مختار(مستقل)

غلامرضا شرفی(اصولگرا)

سید محمد مولوی(اصولگرا)

*

ایذه و باغملک

سید هادی طباطبایی(اصولگرا)

هدایت الله خادمی(مستقل)

*

بهبهان

حبیب‌الله کشت زر(مستقل)

محمودرضا ضرغامی(اصلاح طلب)

*

 

زنجان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

زنجان و طارم

سیدافضل موسوی

فریدون احمدی

علی وقت‌چی

کریم خان‌محمدی

*

ابهر ، خرمدره و سلطانیه

محمد عزیزی

محمدرضا خالمحمدی خرمی

*

خدابنده

سیدالبرز حسینی

احمد بیگدلی

*

ماهشان، انگوران و ایجرود

سیدمرتضی خاتمی

 

 

سمنان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

سمنان و مهدیشهر

احمد همتی

 

شاهرود و میامی

سید حسن حسینی(اصولگرا)

 

دامغان

ابوالفضل حسن بیگی(اصولگرا)

 

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب(اصولگرا)

 

 

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

زاهدان

علیم یارمحمدی(اصلاح طلب)
 

حسینعلی شهریاری(اصولگرا)
 

 

خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین

علی کرد (اصولگرا)

 

سراوان، سیب و سوران و مهرستان

محمد باسط درازهی(مستقل)

 

زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون

حبیب‌الله ده مرده(اصولگرا)

احمدعلی کیخا(مستقل)

 

چابهار، نیکشهر و کنارک

عبدالغفور ایران نژاد(اصولگرا)

 

ایرانشهر و سرباز

محمدنعیم امینی فرد (مستقل)

 

 

فارس

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

نی ریز و استهبان

اصغر مسعودی(مستقل)

فرهاد طهماسبی(اصولگرا)
 

*

شیراز

بهرام پارسایی

فرج الله رجبی

مسعود رضایی

علی اکبری

جعفر قادری

*

لامرد و مهر

سید محسن علوی(اصلاح طلب)

 

داراب و زرین دشت

محمدجواد عسگری

رضا انصاری

*

خرامه، سروستان و کوار

داریوش اسماعیلی(اصولگرا)

 

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

محمدمهدی برومندی(اصولگرا)

 

آباده، بوانات و خرم‌بید

رحیم زارع(اصولگرا)

 

لارستان، خنج و گراش

جمشید جعفرپور

 

جهرم

محمدرضا رضایی کوچی(اصولگرا)

 

اقلید

حسین افضلی(اصلاح طلب)

 

سپیدان

سید علاالدین خادم

 

رستم و ممسنی

مسعود گودرزی

عبدالرضا مرادی

*

کازرون

حسین رضا زاده(مستقل)

 

فسا

محمدجواد جمالی نوبندگانی(اصولگرا)

 

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

کوروش کرم پور حقیقی(اصلاح طلب)

 

 

قزوین

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

قزوین و آبیک

داوود محمدی

سیده حمیده زرآبادی

 

تاکستان

بهمن طاهرخانی

 

بوئین‌ زهرا و آوج

روح الله بابایی صالح(اصلاح طلب)

 

 

قم

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

قم

احمد امیرآبادی فرهانی

علی اردشیر لاریجانی

مجتبی ذوالنوری

 

 

کردستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بیجار

حمدالله کریمی(مستقل)

 

مریوان و سروآباد

منصور مرادی(مستقل)
امید کریمیان(اصلاح طلب)

*

سقز و بانه

محسن بیگلری(اعتدالگرا)

 

قروه و دهگلان

علی محمد مرادی(مستقل)

 

سنندج، دیوان دره و کامیاران

سید مهدی فرشادان(مستقل)

سید حسن علوی

سالار مرادی

*

 

کرمان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

کرمان و راور


محمد مهدی زاهدی(اصولگرا)

محمدرضا پور ابراهیمی(اصولگرا)

 

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

حبیب الله نیکزاد پناه(اصلاح طلب)

 

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

احمد حمزه(اصلاح طلب)

 

جیرفت و عنبرآباد

یحیی کمالی پور(اعتدالگرا)

 

بافت، رابر، ارزوئیه

علی بختیاری(اصلاح طلب)

 

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور بیگلری(مستقل)

 

شهربابک

علی اسدی(اصلاح طلب)

 

رفسنجان و انار

احمد انارکی محمدی(اصلاح طلب)

 

زرند و کوهبنان

حسین امیری‌خامکانی(اصلاح طلب)

 

 

کرمانشاه

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

اسلام‌آباد غرب و دالاهو

حشمت‌الله فلاحت پیشه(اصولگرا)

 

کنگاور و بیستون

حسن سلیمانی(اصولگرا)

 

سنقر و کلیایی

سید جواد حسینی کیا

محمد عمادی رستگار

*

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

فرهاد تجری(اصولگرا)

 

پاوه و جوانرود

شهاب نادری(اصولگرا)

 

کرمانشاه

عبدالرضا مصری(اصولگرا)

سید قاسم جاسمی(اصولگرا)

سعید حیدری طیب

احمد صفری

*

 

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بویراحمد و دنا

غلام محمد زارعی(اصلاح طلب)

 

کهگیلویه و بهمئی

عادل هاشمی پور(اصولگرا)

 

گچساران و باشت

غلامرضا تاجگردون(اصلاح طلب)

 

 

گلستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

علی‌آباد کتول

اسدالله قره خانی

 

گنبد کاووس

قرجه طیار

 

رامیان و آزادشهر

علیرضا ابراهیمی

 

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

رامین نور قلی پور

رحمت الله جلالی میان دره

*

مینودشت و کلاله

شهرام کوسه‌قراوی

سید مجید حسینی

*

گرگان و آق‌قلا

عبدالغفور امان زاده

نورمحمد تربتی نژاد

سید علی طاهری

*

 

گیلان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

آستارا

ولی داداشی (مستقل)

 

فومن

محمدمهدی افتخاری(اصلاح طلب)

 

لنگرود

مهرداد بائوج لاهوتی (اصولگرا)

 

طوالش، رضوانشهر و ماسال

محمود شکری(اصولگرا)

 

لاهیجان و سیاهکل

ذبیح نیک‌فر لیالستانی(اصولگرا)

 

صومعه‌سرا

سیدکاظم دلخوش اباتری(اصولگرا)

 

بندر انزلی

حسن خسته‌بند(اصولگرا)

 

رودسر و املش

اسدالله عباسی(اصولگرا)

 

آستانه اشرفیه

محمدحسین قربانی(اصولگرا)

 

رودبار

صمد مرعشی

منوچهر جمالی سوسفی

*

رشت

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی(اصلاح طلب)

جبار کوچکی نژاد

سید علی آقازاده داوساری

سید ولی اله عظمتی

محمد صادق حسنی جوریابی

*

 

لرستان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

خرم‌آباد

محمد بیرانوندی

محمدرضا ملکشاهی

اعظم محمدی نیا

مرتضی محمودوند

*

سلسله و دلفان

علی رستمیان

 

کوهدشت و رومشکان

اله‌یار ملک‌شاهی

 

الیگودرز

محمد خدابخش(اصولگرا)

 

درود و ازنا

حسین گودرزی

مجید کیان پور

*

پلدختر

حمید‌رضا کاظمی

 

بروجرد

علاءالدین بروجردی

هادی مقدسی

عباس گودرزی

فاطمه مقصودی

*

 

مازندران

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

بابل

علی نجفی خوشرودی
حسین نیاز آذری
همت الله طاهری نژاد دلداری
*

ساری و میاندرود

علی اصغر یوسف نژاد(اصلاح طلب)

محمد دامادی(اصلاح طلب)

 

نوشهر، کلاردشت و چالوس

قاسم احمدی لاشکی

 

نکا، بهشهر و گلوگاه

علی محمد شاعری(اصولگرا)

 

آمل

عزت الله یوسفیان ملا(اصولگرا)

 

بابلسر و فریدونکنار

ولی الله نانواکناری(اصولگرا)

 

نور و محمود‌آباد

علی اسماعیلی(اصلاح طلب)

 

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

عبدلله رضیان(اصلاح طلب)

سید علی قدیانی

کمال علی‌پور خنکداری

*

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد

شمس اله شریعت نژاد

 

 

مرکزی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

محمدحسن آصفری

سید مهدی مقدسی

*

شازند

صاحبعلی غفاری

علی ابراهیمی

 

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمی(اصولگرا)

 

ساوه و زرندیه

شهلا میرگلوبیات(اصولگرا)
محمدرضا منصوری(مستقل)

*

خمین

محمد ابراهیم رضایی

 

تفرش، آشتیان و فراهان

محمد حسینی

 

 

هرمزگان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

میناب، جاسک و سیریک

سید مجتبی ذوالقدر

 

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

حسین هاشمی تختی نژاد

احمد مرادی

محمد عاشوری تازیانی

 

بندرلنگه، بستک، پارسیان

خالد زمزم نژاد(اصلاح طلب)
احمد جباری(اصولگرا)

*

 

همدان

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

رزن

حسن لطفی(اصلاح طلب)

عطا الله سلطانی صبور(اصولگرا)

*

اسدآباد

اکبر زنجبرزاده

 

نهاوند

حسن بهرام نیا(اصولگرا)

 

بهار و کبودرآهنگ

محمدعلی پورمختار(اصولگرا)

 

تویسرکان

محمدمهدی مفتح(اصولگرا)

 

ملایر

محمد کاظمی (اصلاح طلب)

احد آزادی خواه( اصولگرا)

علیرضا امامی(اصلاح طلب)

*

همدان و فامنین

حمیدرضا حاجی بابایی

امیرخجسته(اصولگرا)

 

 

یزد

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

یزد و صدوق

   

اردکان

محمدرضا تابش(اصلاح طلب)

 

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان بافقی(مستقل)

محمدرضا بابایی دره(اصولگرا)

*

اشکذر و ندوشن

سید ابوالفضل موسوی دیوتی (اصلاح‌طلب)

 

تفت و میبد

کمال دهقانی فیروزآبادی(اصلاح طلب)

 

 

اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه

منتخبان

دور دوم

زرتشتیان

اسفندیار اختیاری کسنویه  

کلیمیان‌

سیامک مره صدق  

ارامنه شمال

کارن خانلری  

مسیحیان آشوری و کلدانی

یوناتن بت کلیا  

ارامنه جنوب

ژرژیک آبرامیان

 
 

 

لازم به ذکر است که دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به گفته وزیر کشور اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت 94 برگزار خواهد شد.

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top