تاریخ انتشار: 11اسفند1394|11:00

| کد خبر: 109911

انتقام بی‌شرمانه نو عروس از خواهر شوهرش

وکیل ملت: زن جوانی که به خاطر انتقام از خانواده شوهر خود، تصاویر خصوصی خواهرشوهرش را در فضای سایبری منتشر کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ علی شفیعی رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت:خانمی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه و بیان داشت شخصی ناشناس مرا در خیابان مشاهده و مدعی شده تعدادی از عکس های خصوصی مرا در اختیار دارد.
به گزارش«شفاف»، این زن ادامه داد: زمانی که پرسیدم آن را چگونه به دست آورده بیان داشت این تصاویر را از طریق یکی از شبکه های اجتماعی دریافت کرده و  جهت تایید حرف های خود یکی از عکس ها را از طریق شبکه اجتماعی تلگرام برایم ارسال کرد که متوجه شدم حقیقت را می گوید و با توجه به اینکه این موضوع باعث هتک حیثیت اینجانب شده، لذا درخواست پیگیری دارم.

سرهنگ شفیعی افزود: با توجه به گفته های شاکی تیمی از پلیس فتا برای بررسی موضوع وارد عمل شدند که پس از یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبری شخصی در خصوص انتشار تصاویر خصوصی این زن جوانی شناسایی و به پلیس فتا احضار شد.

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه ادامه داد: متهم در بازجویی های به عمل آمده در مواجه با مستندات دیجیتالی کشف شده به بزه انتسابی مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی شاکی اعتراف و اظهار داشت که عکس های شاکی را شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی تلگرام برایش ارسال و درخواست داشت که این تصاویر را در فضای مجازی منتشر کنم.

وی تصریح کرد: با توجه به اعترافات متهم کاراگاهان این پلیس با بررسی مستندات موجود صحت ادعای وی را مشخص کردند، لذا در ادامه با اقدامات فنی و استفاده از شگرد پلیسی فرد دیگری به عنوان متهم شناسایی و پس از اخذ دستور مقام قضائی دستگیر و ادله دیجیتال وی جهت بررسی به این پلیس منتقل شد.

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه بیان داشت: متهم در بازجویی اولیه منکر بزه انتسابی شد، اما با استخراج ادله دیجیتال و استفاده از تکنیک های خاص بازجویی معترف و بیان داشت که خواهرم عروس خانواده شاکی است و مدتی است با شوهر خود دچار اختلاف شده است به همین دلیل خواهرم با نقشه قبلی چند عکس از  خواهر شوهرش تهیه و آن را در اختیارم قرار داد و من هم تصاویر را از طریق شبکه های اجتماعی برای دوستم ارسال کردم تا در فضای مجازی منتشر کند.

سرهنگ شفیعی با اشاره به معرفی متهم به مقام قضائی خاطر نشان کرد: هر کسی که به هر نحو اقدام به مزاحمت و هتک حیثیت در فضای مجازی کند بر اساس قانون جرائم رایانه ای افزون بر اعاده حیثیت در صورت امکان به حبس و جزای نقدی محکوم می شود.

 

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top