گرمی بازار تحلیل شکست اصولگرایان/سایت احمدی نژاد:این شکست ناشی از آه فرزند رحیمی است!

وکیل ملت: متفاوت ترین و خاص ترین تحلیل درباره چرایی شکست اصولگرایان در انتخابات هفتم اسفند را احمدی نژادی ها و هواداران رییس دولت نهم و دهم با مربوط دانستن این شکست به آه فرزند محمد رضا رحیمی، ارایه کردند.

تاریخ انتشار: 11اسفند1394|22:45

گرمی بازار تحلیل شکست اصولگرایان/سایت احمدی نژاد:این شکست ناشی از آه فرزند رحیمی است!
| کد خبر: 110300

نویسنده این تحلیل نوشت: «شکست اصولگرا ها نه بخاطر غرور و تکبر و حتی اقتدارگرایی ناشی از نگاه بالا به پایین به جامعه بود و نه آن رفتار رذیلانه ای که از سال هشتاد و هشت با رییس جمهور سابق داشتند و نه بخاطر تهمت و خط قرمزی به اسم جریان انحرافی.»

در ادامه این تحلیل آمده است: «شکست اصولگرایان تنها یک دلیل دارد آن هم آه یک یتیم به اسم خانم رحیمی فرزند همان معاون اول دولت سابق. همان آهی که بخاطر محکومیت پدرش به جرم تقسیم کردن پولی که آقای لابیگر منبعش را معرفی کرده بود تا بین کاندیدای اصولگرا تقسیم شود که خرج انتخابات و تبلیغاتشان شود.»نویسنده این مطلب تاکید کرد: «این شکست برای همان آهی است که وقتی پدرش معاون اول شد صد و چند نفر از انتصابش تقدیر کردن ولی در ادامه بدترین رفتار را به جرم همان انتصاب با او کردند.

این شکست بخاطر  همان آه  از دست دادن مادرش و مادر بزرگش و خانه نشین شدن خواهرش بود.» این مطلب در کانال تلگرام سایت دولت بهار منتشر شده است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 2

شايان
|
13اسفند ماه 1394
0
2
دو عامل باعث شكست اصولگرا ها شد : 1-سياست هاي غلط دولت قبلي و حمايت اينها از اشتباهات احمدي نژاد . 2- سياست هاي اشتباه اينها در قضيه برجام و عدم رعايت منافع ملي
شهاب
|
13اسفند ماه 1394
0
3
آه ، راست ميگه اگه رحيمي زندان نبود خودش سرليست مي شد و با تقسيم پول بين اصولگرايان ، آنها انتخاب شده بودند و . . .

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top