عقب نشینی توهین کنندگان از مواضع خود /عذرخواهی شجونی از مردم تهران

من یک حرفی را زدم و شما همین طور تمامی حرفهای من را زدید و آبروریزی کردید؟

وکیل ملت: حجت الاسلام و المسلمین جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز ضمن تایید مصاحبه اخیر خود با رویداد۲۴، هرگونه انحراف و تحریف در متن این گفت‌و‌گو را تکذیب کرد.

تاریخ انتشار: 14اسفند1394|01:04

 من یک حرفی را زدم و شما همین طور تمامی حرفهای من را زدید و آبروریزی کردید؟
| کد خبر: 111303

شجونی در پاسخ به این سوال رویداد۲۴ که دقیقا کدام بخش از این مصاحبه مورد تحریف قرار گرفته است، اعلام کرد: «یک خانم هم دیروز و هم امروز به من زنگ زد و خبر منتشر شده شما را برای من خواند. من یک حرفی را زدم. تند و تند گفتم و شما همین طور تمامی حرفهای من را زدید و آبروریزی کردید؟ من چه زمان گفتم که تمام مردم تهران زنان خود را طلاق می‌دهند.» حال آنکه اساسا چنین موضوعاتی در مصاحبه اصلا مطرح نشده بود تا در‌‌نهایت این عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز ضمن تایید خبر از این رسانه عذرخواهی کند.
 

آقای شجونی خبرگزاری تسنیم به نقل از شما ادعا کرده است که متن گفت‌و‌گوی شما با سایت رویداد۲۴ کذب محض است. سایت رویداد۲۴ هفته جاری طی گفت‌و‌گویی ارزیابی شما را درباره نتایج انتخابات پرسید. آیا در درج سخنان شما کوتاهی صورت گرفته یا آنکه سخنان شما نفع به مطلوب شده است؟
شما اصلا فرصت نمی‌دهید که ما حرف بزنیم. منظورم از تهران فتنه ۸۸ بود. قم که نبود. کاشان که نبود. منظور من این بود. شما با درج آن مطالب کلی آبروریزی به راه انداختید و سخنان مرا اینچنین منعکس کردید؟

شما این خبر را از اساس تکذیب کردید. دقیقا کدام بخش از این خبر تحریف شده است که ما متن دقیق آن را بازتاب بدهیم چون فایل صوتی این مصاحبه موجود بوده و خبرنگار بر اساس همین فایل سخنان شما را منتشر کرده است.
یک خانم هم دیروز و هم امروز به من زنگ زد و خبر منتشر شده شما را برای من خواند. من یک حرفی را زدم. تند و تند گفتم و شما همین طور تمامی حرفهای من را زدید و آبروریزی کردید؟

آقای شجونی....؟
چه می‌خواهید بگویید؟ من چه زمان گفتم که تمام مردم تهران زنان خود را طلاق می‌دهند؟

اما اصلا در مصاحبه چنین مطلبی عنوان نشد. بحث ما درباره نتایج انتخابات بود. خبرنگار از شما پرسید که نظرشما درباره انتخابات چیست که شما گفتید اصولگرایان در اکثر حوزه‌های انتخابیه پیروز شدند. مجددا خبرنگار از شما پرسید که ارزیابی شما از نتایج انتخابات در تهران چیست که شما گفتید تهران پایگاه اصلی ضدانقلاب و ضدولایت فقیه است. آیا جز این سوالات مطلب دیگری در این مصاحبه مطرح شد که شما متن گفت‌و‌گو را تکذیب کردید و یا خبرگزاری تسنیم سایت رویداد ۲۴ را با عناوین و اتهاماتی چون ضدانقلاب، تخریب می‌کند؟
والله آنقدر آبروریزی کردند که....

آقای شجونی در این مصاحبه شما گفتید مردم تهران ضدانقلاب و ضد ولایت فقیه هستند. آیا شما چنین موضوعی را در مصاحبه با رویداد۲۴ مطرح نکردید؟
منظور من آن بود که همان‌هایی که فتنه ۸۸ را به راه انداختند، حالا دنبال کار را گرفتند و خیانت کردند. حالا اتفاقی است که پیش آمده  ببخشید و ما هم ببخشیم.

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top