کارت زرد محسن بنگر قرمز می‌شود + تصویر

وکیل ملت: کارشناسان داوری به اتفاق نظر داده اند که خطای محسن بنگر روی محمد ایرانپوریان کارت قرمز داشته و داور با اغماض به کاپیتان پرسپولیس کارت زرد نشان داده است.

تاریخ انتشار: 17اسفند1394|19:14

کارت زرد محسن بنگر قرمز می‌شود + تصویر
| کد خبر: 113392

البته محسن بنگر با کارت زردی که در بازی با تراکتورسازی گرفت بازی بعدی پرسپولیس که در برابر صبا برگزار می شود، را از دست داد.

با این حال گفته می شود با توجه به خطای شدید محسن بنگر روی بازیکن تراکتورسازی که ممکن بود سلامت بازیکن حریف را به خطر بیاندازد و چالش هایی که این خطا در بازی ایجاد کرد کمیته انضباطی در نظر دارد این صحنه را مورد ارزیابی قرار دهد و در صورت نیاز محرومیت جدیدی را برای محسن بنگر در نظر بگیرد.

بر اساس ماده 67 اعتراض به تصمیمات فنی داور ممنوع است اما کمیته انضباطی می تواند تصمیمات داور در خصوص دادن کارت زرد یا قرمز به بازیکنان را تغییر دهد.

یکی از اعضای کمیته انضباطی این خبر را تایید کرد اما گفت که نتیجه این جلسه هنوز مشخص نیست. هر چند باشگاه تراکتورسازی هم به قضاوت بازی معترض شده و معتقد است داور باید در آن صحنه به محسن بنگر کارت قرمز می داده است.چنانچه کارت زرد محسن بنگر قرمز شود او بازی بعدی تیم پرسپولیس را در شرایطی از دست خواهد داد که دو کارت زرد او به قوت خود باقی خواهد ماند. همچنین این احتمال هم وجود دارد کمیته انضباطی بدون اینکه کارت زرد محسن بنگر را تغییر دهد به دلیل خطای خشن، این بازیکن را محروم کند. در این صورت محرومیت او مازاد بر محرومیت وی به دلیل سه کارته بودن خواهد بود. این هم در حیطه اختیارات کمیته انضباطی است و پیشتر اتفاق افتاده بود.

دسته بندی ورزش , اخبار داغ , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top