ادعای عجیب قاضی‌پور/ انتخابات مجدد برگزار شود دو برابر آرا فعلی رای خواهد آورد

وکیل ملت: نادر قاضی‌پور مدعی است اگر انتخابات مجددی برگزار شود دوبرابر آرا فعلی رای خواهد آورد.

تاریخ انتشار: 17اسفند1394|23:45

ادعای عجیب قاضی‌پور/ انتخابات مجدد برگزار شود دو برابر آرا فعلی رای خواهد آورد
| کد خبر: 113492

نادر قاضی‌پور در مورد نحوه انتشار فیلمی از وی در فضای مجازی که موجب انتقادات بسیاری شده است، گفت: این فیلم در محلفلی دوستانه و قبل از انتخابات است. عده‌ای با برخی از عناصر کوموله و پژاک عکس انداخته بودند که من در آن نشست در مورد آنها سخن گفتم و جواب آنها را دادم.

نماینده مردم ارومیه با تاکید براینکه منتشرکنندگان این فیلم ابتدا و انتهای سخنان وی را حذف کرده‌اند، در مورد آن 600 اسیری که عراقی هم نبودند کشته شدند، گفت:‌ در عملیاتی که ما انجام دادیم بسیاری از بچه های ما در آن محور شهید شدند. در آن فیلم من ترکی صحبت می کنم که به فارسی ترجمه کردن آن موجب بروز برخی شائبه ها شده است.

نماینده مردم ارومیه در مورد اینکه علیرغم فضای انتقادی در سراسر کشور علیه وی، اما مردم حوزه انتخابیه همچنان از او دفاع می کنند، گفت: همین الان اگر مجدد انتخابات برگزار شود من دو برابر رای خواهم آورد. وی در مورد راه افتادن کمپینی برای رد اعتبارنامه ‌اش در مجلس دهم گفت:‌ من هیچ مشکلی در بحث تائید اعتبار نامه نخواهم داشت و اگر هم موردی پیش بیاید آنها باید مطالب مورد نظر خود را مطرح کنند تا براساس آن بتوانم پاسخ درست بدهم . من از خودم دفاع خواهم کرد و مشکلی در تائید اعتبارنامه ها نخواهیم داشت. خبرآنلاین این گفت و گو را منتشر کرده است.

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top