از امروز دست‌فروشی و بساط‌گستری ممنوع است

وکیل ملت: موضوع دستفروش‌ها ، اعتراض کسبه که روزهای پایانی سال در هسته مرکزی شهر تهران رو به افزایش است، سبب شد تا از سوی شهرداری منطقه 11 و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نشست مشترکی برگزار و مقرر شود بررسی و برآورد عملیاتی در مکان‌های مورد توجه و تجمع دست فروشان، انجام و استقرار نیروی انتظامی در محل و پاکسازی پس از دریافت حکم قضایی و اطلاع رسانی محیطی با تأکید بر ممنوعیت قانونی دست فروشی و بساط گستری در معابر از عصر امروز اجرا شود.

تاریخ انتشار: 18اسفند1394|00:35

 از امروز دست‌فروشی و بساط‌گستری ممنوع است
| کد خبر: 113511

دراین نشست که با حضور نصراله آبادیان شهردار منطقه 11، سردار کریمی،جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، سردار علیپور، رییس یگان حفاظت شهرداری تهران، رضا قدیمی،مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر و ابوالقاسم چیذری،مدیر عامل شرکت شهربان شهرداری تهران برگزارشد، موضوع حضور دست فروش‌ها در معابر و راسته‌های تجاری این منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

سردار کریمی ضمن تأکید بر لزوم ساماندهی دست فروش‌ها در سطح شهر تهران اظهار کرد: ایجاد 22 نقطه در شهر تهران برای تأمین محل مناسب عرضه کالا توسط دست فروش‌ها به ویژه در نقاط مرکزی شهر تهران از جمله مناطق 1،5،11،12 مد نظر ماست که برای این منظور در حال برنامه ریزی هستیم.

نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 تهران نیز با بیان این که خوشبختانه تعامل بین منطقه و نیروی انتظامی بسیار خوب بوده است، توجه به موقعیت سیاسی و جغرافیایی این منطقه، قرارگیری در مرکز شهر تهران و وجود راسته‌های متعدد و بورس کالاهای تجاری که موجب مراجعه بسیاری از شهروندان به این محدوده می‌شود را حائز اهمیت دانست.

در این نشست مقررشد بررسی و برآورد عملیاتی در مکان‌های مورد توجه و تجمع دست فروشان، انجام و استقرار نیروی انتظامی در محل و پاکسازی پس از دریافت حکم قضایی و اطلاع رسانی محیطی با تأکید بر ممنوعیت قانونی دست فروشی و بساط گستری در معابر از عصر امروز اجرا شود.

شایان ذکر است روز گذشته کسبه خیابان جمهوری و ولی عصر(عج) با تجمع در خیابان جمهوری به سد معبر دستفروشان و بساط گستران که موجبات نارضایتی رهگذران و کسبه را فراهم آورده بود، از نیروی انتظامی و شهرداری منطقه 11 خواستار پیگیری و جمع آوری برهم زنندگان نظم شهری شدند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top