راز مرکز لوکس محله ازگل تهران+تصاویر

وکیل ملت: چند وقتی است که یک مرکز لوکس در محله ازگل مکانی خصوصی برای دور هم جمع شدن طبقه مرفه تاسیس شده است که انتشار تصاویر آن در فضای مجازی به ابهام آن افزوده است

تاریخ انتشار: 18اسفند1394|01:15

راز مرکز لوکس محله ازگل تهران+تصاویر
| کد خبر: 113522


چند وقتی است که یک مرکز لوکس در محله ازگل مکانی خصوصی  برای دور هم جمع شدن طبقه مرفه تاسیس شده است که انتشار تصاویر آن در فضای مجازی به ابهام آن افزوده است یکی از این ابهام ها این است که هیچگونه تبلیغاتی راجع به این مرکز دیده نشده، چطور ممکن است که با توجه به سرمایه گذاری عظیم که باید با تبلیغات فراوان منجر به بازگشت هزینه آن شود، بدون هیچ سر و صدایی نزدیک به 2 سال است که فعالیت دارد؟ چرا این مرکز از حالت عمومی به شکل کلوپ و مرکزی برای خواص تبدیل شده است؟
 


با گشتی که در اینترنت راجع به این مرکز می زنیم، متوجه میشویم که این مرکز یک مرکز خدماتی در حوزه سلامت بوده و شامل حوضچه های آبگرم و ماساژ و خدمات ریلکسی میباشد که با سرمایه گذاری مشترک ژاپنی ها صورت گرفته. با تماس تلفنی با این مرکز، هزینه های متوسط برای استفاده از مرکز تن آسایی و سلامت هانا بین 200 تا 300 هزار تومان اعلام میگردد که معادل یک سوم حقوق یک کارمند است. و در صورت استفاده از کلیه خدمات، این مبلغ برای هر نفر تا 600 هزار تومان خواهد رسید. چطور می شود که عده ای برای 3-4 ساعت استراحت و ریلکس کردن و دریافت خدمات لوکس، حاضر به پرداخت چنین مبالغی هستند و در مقابل عده ای دیگر گرفتار مسایل روزمره خود میباشند؟
 دسته بندی اخبار داغ , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top