سنگسار زن جوان برای جهاد نکاح/ تجاوز به کودکان و سربریدن مقابل چشم آنها +عکس

وکیل ملت: سنگسار، سوزاندن در قفس، سر بریدن، کشتار دسته جمعی، تجاوز به کودکان و زنان، قطع عضو و به صلیب کشیدن؛ روش هایی که تروریست های داعش وقتی در میدان نبرد مقابل شجاعت و دلاوری های مدافعان حرم و نیروهای مردمی حرفی برای گفتن ندارند دست به دامن آنها می شوند و تصاویر آنها را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند تا شاید شکست های پی در پی در میدان جنگ را جبران کنند.

تاریخ انتشار: 18اسفند1394|22:23

سنگسار زن جوان برای جهاد نکاح/ تجاوز به کودکان و سربریدن مقابل چشم آنها +عکس
| کد خبر: 114097


  

زنان و مردان بی گناهی که به بهانه پیروی نکردن از تفکر و عقاید افراطی این گروهک تروریستی و رهبران وهابیش مقابل دیدگان خانواده هایشان سنگسار می شوند چرا که تصمیم این گروه تکفیری برای زنانی که جهاد نکاح را انجام ندهند سنگسار است.
ناصر العمر از جمله وهابیونی است که همه را تشویق به جهاد نکاح می کرد، بسیاری از تروریست های جنایتکار در سوریه به بهانه ی این فتوا، زنان سوری را اسیر کرده و به آنها تجاوز می کردند.
افشای شواهد جدید نشان می‌دهد که چطور تروریست‌های داعش کودکان را به عنوان برده جنسی خریداری کرده و آنها را مجبور به ازدواج می‌کنند، تصورش هم سخت است که چه بلایی سر کودکان و زنانی که مورد تجاوز فرماندهان این گروهک وحشی قرار می گیرند می آید، بی دلیل نیست که بسیاری از افرادی که مورد تعرض داعش قرار می گیرند خودکشی می کنند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top