مخالفت شورای شهر تهران با راه اندازی شب بازارها

وکیل ملت: رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مخالف راه اندازی شب بازارها هستیم چرا که این کار نمی تواند با پدیده دستفروشی مقابله کند.

تاریخ انتشار: 19اسفند1394|16:22

مخالفت شورای شهر تهران با راه اندازی شب بازارها
| کد خبر: 114594

به گزارش وکیل ملت مهدی چمران گفت: روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته شاهد حضور  اعتراض آمیز پیمانکاران در مقابل شورای شهر تهران هستیم و اعتراضات پیمانکاران نیز بی جا نیست.

وی افزود: شهردار تهران باید تا پایان سال جاری بخش قابل توجهی از مطالبات پیمانکاران را به صورت نقد و غیر نقد پرداخت کند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه رفتار شهرداری طی سال های گذشته با پیمانکاران به هیچ وجه مناسب نبوده است خاطرنشان کرد: در حال حاضر پیمانکارانی هستند که طلب های آنها از شهرداری به چندین سال قبل باز می گردد و طی سال های گذشته مطالبات آنها پرداخت نشده است.

چمران در ادامه با اشاره به افزایش دستفروشان در تهران در آستانه سال نو اظهار کرد: اقدام دستفروشان در خیابان ها سد معبر است و سدمعبر نیز از نظر شرعی و قانونی دارای اشکال است.

وی ادامه داد: سد معبر دستفروشان نه تنها سبب زشت شدن سیمای شهر می شود بلکه کسادی بازار را نیز برای فروشندگانی که در تمام طول سال مالیات و عوارض پرداخت می کنند به همراه دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص  راه اندازی روز بازار و  شب بازارها در شهر تهران اذعان کرد: به دلیل مشکلات مرتبط با اشتغال جوانان و کمبود شغل در کشور، شهرداری به هر میزان که شب بازار و روز بازار در پایتخت دایر کند، باز هم افرادی هستند که بخواهند در این بازارها حاضر شده و  نمی توان ادعا کرد با راه اندازی این بازارها می توان با پدیده دستفروشی مقابله کرد.

چمران تاکید کرد: شورای شهر تهران موافق افزایش تعداد شب بازارها و روز بازاها در پایتخت نیست زیرا معتقد هستیم با این کار تعداد بیکاران شهرستانی حاضر در تهران افزایش می یابد.

دسته بندی اخبار داغ ,
منبع خبر میزان
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top