قائم مقام مرکز آموزش قوه قضائیه:

نیاز دادگستری‌ها به کادر قضایی سال آینده برطرف می‌شود

وکیل ملت: قائم مقام مرکز آموزش قوه‌قضائیه با بیان اینکه تا پایان سال ۹۴ حدود هزار و ۱۰۰ نفر به کادر قضایی اضافه می‌شوند، گفت: سال آینده نیاز دادگستری‌ها به کادر قضایی به نحو قابل توجهی برطرف می‌شود.

تاریخ انتشار: 20اسفند1394|14:00

نیاز دادگستری‌ها به کادر قضایی سال آینده برطرف می‌شود
| کد خبر: 114984

به گزارش وکیل ملت ، حجت‌الاسلام سیدتوحید عاملی با بیان اینکه در سال ۹۴ تعداد ۸۲۷ نفر مراحل کارآموزی قضایی را سپری کردند، افزود: تا پایان سال ۲۷۲ نفر دیگر این مراحل را طی می‌کنند.

قائم مقام مرکز آموزش قوه‌قضائیه ادامه داد: در مجموع در سال ۹۴ تعداد هزار و ۹۹ نفر کارآموزی می‌گیرند و این روند سال آینده نیز ادامه دارد.

وی تاکید کرد: سال آینده نیاز دادگستری‌ها به کادر قضایی به نحو قابل توجهی مرتفع می‌شود. همچنین آزمون کتبی فروردین ماه در استان‌های خوزستان، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

عاملی اضافه کرد: در آزمون اختصاصی هزار و ۴۰۰ نفر ثبت‌نام کرده‌اند و پیش‌بینی می‌کنیم تا سال ۹۶ نیاز استان‌های محروم به کادر قضایی برطرف شود.

قائم مقام مرکز آموزش قوه‌قضائیه تاکید کرد: دادسرای انتظامی قضات برنامه ویژه‌ای برای ارزیابی عملکرد قضات در دوره آموزشی پیش‌بینی کرده است و نتایج این ارزیابی مبنای اظهارنظر معاونت انسانی در تغییر وضعیت قضات از آزمایشی به دائمی خواهد بود.

دسته بندی حقوقی , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top