به گزارش وکیل ملت ابوالفضل قناعتی در مورد میزان افزایش کرایه تاکسی ها در سال جدید اظهار داشت: بعد از تصویب نهایی بهای بلیت اتوبوس و مترو در شورای اسلامی شهر تهران، مقرر شده کرایه تاکسی ها در سال آینده نیز در روزهای پایانی سال نهایی شود.
 
وی افزود: هر گونه افزایش کرایه پیش از 16 فروردین سال آینده  تخلف محسوب شده و تاکسیران ها نباید شخصا نسبت به افزایش کرایه ها اقدام کنند.
 
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه افزایش کرایه ها پس از تأیید فرمانداری نهایی می شود، اظهارکرد: پس تصویب میزان افزایش کرایه ها در شورای شهر تهران، پیشنهاد اعضا به فرمانداری ارسال شده و فرمانداری نیز برای تأیید نهایی 15 روز زمان در اختیار دارد.
 
وی اذعان کرد: بدون شک با توجه به تورم موجود در جامعه، شاهد افزایش کرایه تاکسی ها خواهیم بود اما اینکه میزان این افزایش ها چقدر باشد، باید با تأیید فرمانداری اطلاع رسانی شود.
 
قناعتی با اشاره به نوع برخورد های صورت گرفته شده با تاکسیران های متخلف گفت: در طول هر ماه حدود 400 تخلف از تاکسیران های شهر تهران به ثبت می رسد و نوع تخلف ها و برخوردهای صورت گرفته با متخلفان نیز متفاوت است.
 
وی ادامه داد: در برخی از موارد، تخلف تاکسیران ها منجر به فک پلاک  یا باطل شدن پروانه کار افراد می شود.در طول هر ماه پروانه حدود 10 نفر از تاکسیران های شهر باطل می شود.
 
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از شهروندان تهرانی درخواست کرد هرگونه تخلف اعم از افزایش کرایه تاکسی، ممانعت تاکسیران ها از سوار کردن مسافران  و یا برخورد نامناسب رانندگان تاکسی ها را به سامانه 1888 اطلاع دهند.

کلید واژه ها کرایه تاکسی - افزایش
دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top