نامه شورای عالی امنیت ملی به حسین شریعتمداری+جوابیه

وکیل ملت: پایگاه اطلاع‌رسانی دولت و برخی رسانه‌های وابسته، این بخش از سخنان دبیر شورای عالی امنیت ملی را به طور کلی حذف کردند و معلوم نیست اگر سخنان ایشان، آنگونه که در جوابیه مذکور آمده، مربوط به یک مقطع خاص نبوده و در پی تبیین یک آسیب تاریخی بوده، چرا رسانه‌های دولتی آن را خلاف وضعیت کنونی دولت پنداشته و حذف کرده‌اند!؟

تاریخ انتشار: 22اسفند1394|19:02

نامه شورای عالی امنیت ملی به حسین شریعتمداری+جوابیه
| کد خبر: 115972

به گزارش وکیل ملت به نقل از روزنامه کیهان، در پی درج خبری در روزنامه روز پنجشنبه 94/12/20 تحت عنوان «با تفکر لیبرالیستی اقتصاد مقاومتی ایجاد نمی‌شود»، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی جوابیه‌ای به شرح ذیل به کیهان ارسال کرد:

جناب آقای شریعتمداری
مدیر مسئول محترم روزنامه کیهان
با سلام؛
احتراماً اعلام می‌دارد:

مطالب عنوان شده از سوی دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی در کنگره ملی اقتصاد مقاومتی (1394/12/19) به منظور تشریح یک آسیب تاریخی بر اقتصاد کشور بوده و معطوف به دوره‌ای خاص نمی‌باشد. از این رو انتخاب تیترهایی چون «سنگرهای اقتصادی ما با تفکر لیبرالیسم اشغال شده»، «سنگرهای اقتصادی را لیبرال‌ها اشغال کرده‌اند» و «با تفکر لیبرالیستی اقتصاد مقاومتی ایجاد نمی‌شود» برای خبر مورد نظر کاملاً غیر دقیق و نامربوط به محتوای مطالب عنوان شده از سوی ایشان بوده و مقتضی است در خصوص اصلاح آن به قید فوریت اقدام شود.
از توجه جناب عالی سپاسگزارم.

کیهان:
تیتر و متن خبر کیهان، تماماً برگرفته از عین سخنان آقای شمخانی، دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی است و هیچ گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته است. از قضا ایشان رابطه بین اقتصاد مقاومتی و تفکر لیبرالیستی را همچون «جن» و «بسم‌الله» دانسته‌اند که تیتر کیهان یعنی «با تفکر لیبرالیستی، اقتصاد مقاومتی ایجاد نمی‌شود» به مراتب رقیق‌تر از اصل صحبت ایشان بوده است. و غیر دقیق و نامربوط دانستن خبر منتشر شده، عجیب است! معنی این سخن آن است که نویسندگان جوابیه برخلاف نظر آقای شمخانی، معتقدند که با تفکر لیبرالیستی اقتصاد مقاومتی ایجاد می‌شود! با این حال، عین عبارت بیان شده توسط دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی بار دیگر  عینا نقل می‌شود:

«می‌توان در اقتصاد به اجماع رسید. البته این با تأخیر امکان‌پذیر است ولی همین تأخیر زیان‌آور است. بسیاری از سنگرهای اقتصادی ما با تفکر لیبرالیسم اشغال شده و نسبت آن با اقتصاد مقاومتی، مانند جن و بسم‌الله است.»

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top