قتل مرد میانسال در نزاع مرگبار لویزان

وکیل ملت: بعد از درگیری با حمید به سمت منزلمان رفتم که مشاهده کردم سعید سر کوچه ایستاده و تصور کردم او نیز قصد درگیری با من را دارد، به همین خاطر از آشپزخانه منزل، چاقویی را برداشتم و به کوچه رفتم و ضرباتی را با چاقو به سعید وارد کردم ...

تاریخ انتشار: 25اسفند1394|21:19

قتل مرد میانسال در نزاع مرگبار لویزان
| کد خبر: 117430

 ساعت 23:19 دوشنبه شب خبر قتل مرد 45 ساله‌ای به نام حمید  و مجروح شدن مرد 50 ساله‌ای  به نام سعید که پس از درگیری در منطقه لویزان به بیمارستان چمران منقل شده بودند، به ماموران کلانتری 102 پاسداران اعلام شد.

به گزارش وکیل ملت، با حضور ماموران در بیمارستان مشخص شد مقتول و مجروح که در درگیری حضور داشتند، توسط پسر 22 ساله‌ای مورد اصابت چاقو قرار گرفته‌اند؛ با حضور ماموران در محل درگیری و تحقیقات از شاهدان عینی نزاع مرگبار، پسر جوانی به عنوان متهم پرونده، شناسایی و درستگیر شد و صبح امروز برای انجام تحقیقات در مقابل بازپرس کشیک قتل حاضر شد.

پسر جوان درباره علت درگیری به محسن مدیرروستا؛ بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران گفت: چند روز پیش در پارک شب‌بوی لویزان نشسته بودم که حمید نزد من آمد و از من خواست به منزل دوستش برویم؛ زمانی که آنجا رفتیم کمی صحبت کردیم که من ناگهان احساس بی‌هوشی کردم و پس از مدتی دوباره به هوش آمدم و پس از به هوش آمدنم از آنجا رفتم، در طول این چند روز، تصوراتی به ذهنم خطور کرد که گمان می‌کردم در مدت بی‌هوشی توسط حمید و دوستش سعید  مورد آزار و اذیت  قرار گرفته‌ام تا اینکه بعد از ظهر دیروز زمانی که در پارک بودم، حمید سراغم آمد و به دلیل بدهی که به من داشت، با وی درگیر شدم که در حین درگیری حمید ناگهان دست خود را گرفت و داد فریاد زد و از آنجا رفت.

پسر 22 ساله ادامه اظهاراتش را به بازپرس اینگونه شرح داد: بعد از درگیری با حمید به سمت منزلمان رفتم که مشاهده کردم سعید سر کوچه ایستاده است و تصور کردم او نیز قصد درگیری با من را دارد، به همین خاطر از آشپزخانه منزل، چاقویی را برداشتم و به کوچه رفتم و ضرباتی را با چاقو به سعید وارد کردم و بعد از درگیری نیز از آنجا گریختم؛ من حمید را نگشتم اما قبول دارم که سعید را مجروح کردم.

پس از این اظهارات به دستور محسن مدیر روستا؛ بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران، پسر جوان برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

دسته بندی اخبار داغ ,
منبع خبر تسنیم
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top