تاریخ انتشار: 26اسفند1394|16:01

| کد خبر: 117846

کلام وحی ناجی زندانی محکوم به اعدام شد

وکیل ملت: زندانی ح‌-ر 36 ساله با تحصیلات متوسطه دو سال قبل به جرم نگهداری 1.5 کیلوگرم شیشه در حوزه قضایی شهرستان شازند دستگیر و تحویل اردوگاه کاردرمانی و حرفه‌آموزی استان شد.

زندانی محکوم به اعدام با حفظ کل قرآن مجید از اعدام رهایی یافت.

به گزارش ایسنا، محمدحسن نصیری رئیس اردوگاه کاردرمانی و حرفه‌آموزی استان مرکزی درخصوص یک زندانی مواد مخدر محکوم به اعدام اظهار کرد: زندانی ح‌-ر 36 ساله با تحصیلات متوسطه دو سال قبل به جرم نگهداری 1.5 کیلوگرم شیشه در حوزه قضایی شهرستان شازند دستگیر و تحویل اردوگاه کاردرمانی و حرفه‌آموزی استان شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر این زندانی از اعدام نجات یافته است، گفت: این زندانی طی دو سال اخیر به اتهام نگهداری مواد مخدر در اردوگاه کاردرمانی استان تحمل کیفر می‌کرد و منتظر اجرای حکم اعدام بود، اما به دلیل شرکت در برنامه‌های فرهنگی و حفظ کل قرآن کریم با یک درجه تخفیف حکم اعدام وی به حبس ابد تقلیل یافت.

رئیس اردوگاه کاردرمانی و حرفه‌آموزی استان مرکزی افزود: در مراسمی که در سالن اردوگاه به منظور تشریح بخشنامه مرخصی نوروزی توسط معاون دادستان برای زندانیان برگزار شد، تخفیف مجازات زندانی نامبرده درخواست و مورد موافقت دادستان مرکزی استان و نهایتا دادستانی کل کشور قرار گرفت.
 

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top