از لطف و مروّت و صفای جناب آقای ناطق نوری بسیار ممنونم

واکنش مهاجرانی به شایعه بازگشت: امیدوارم!

وکیل ملت: عطاءالله مهاجرانی درباره ی شایعه ی رایزنی های برخی مسوولان و افراد تأثیرگذار داخلی برای بازگشت به کشور را رد نکرد.

تاریخ انتشار: 28اسفند1394|02:27

 واکنش مهاجرانی به شایعه بازگشت: امیدوارم!
| کد خبر: 118426

دکتر مهاجرانی وزیر ارشاد دولت اول سیدمحمد خاتمی، در پاسخ به خبرنگار انصاف نیوز در این باره گفت: «امیدوارم این شایعه تبدیل به واقعه شود!».

روزنامه جوان نوشته بود: «شنیده‌ها حاکی از آن است که عطاءالله مهاجرانی – وزیر ارشاد دولت اصلاحات- قول‌های مساعد و محکمی را از جانب برخی مسوولان و افراد تأثیرگذار داخلی برای بازگشت بی‌سروصدا به کشور دریافت کرده است». [منبع شایعه کانال ویژه خبری بود که در خبر روزنامه ی جوان نیامده است]

البته او درباره ی بخش های دیگر نوشته ی روزنامه ی جوان که به عنوان زمینه سازی برای این بازگشت مطرح شده بود، توضیحاتی داد.

این روزنامه مدعی شده بود: «اقدامات چند ماهه اخير وي؛ نظير خاتمه کار سايت جرس و بستن حساب‌هاي کاربري شبکه‌هاي مجازي از جمله فيس‌بوک، توئيتر، پلاس و کانال تلگرام آن از سوي برخي تحليلگران، به عنوان زمينه‌سازي براي دستيابي به اين هدف ارزيابي شده است».

مهاجرانی گفت: «من در تاسیس و یا تعطیل جرس هیچ نقشی نداشته ام. هیچگاه صفحه فیس بوک نداشته ام. مطالبم را در سایت مکتوب می نویسم که در تلگرام مکتوب هم باز نشر می شود. صفحه ی تویترم هم کم و بیش فعال است».

شایعه ی بازگشت یک روز پس از آن منتشر شده بود که ناطق نوری در گفتگویی با روزنامه ی اعتماد، او را با نام کوچک، یعنی «عطا» خطاب کرده، خروج او از کشور را اشتباه می خواند و با ابراز تاسف می گوید: «او غفلت کرده و هم به خودش و هم به کشور جفا کرد. او نیروی بسیار با استعداد و با هوشی بود و می شد که بماند و جامعه از او استفاده کند»، «او یک فرد مسلط، خوش دوق و سلیق است که در سخنانش گاهی لطیفه می گوید و گاهی هم شعر حافظ می خواند که در جلب نظر مستمع بسیار موثر است. مهارتی که عبدالله نوری آن را به کار نبرد و در استیضاحش موثر بود». [لینک]

مهاجرانی در این باره نیز گفت: «از لطف و مروّت و صفای سرور عزیز و دوست شفیق جناب آقای ناطق نوری بسیار ممنونم».

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top