کشف اسب و خرس قطبی در شکم کوسه‌!+تصاویر

وکیل ملت: با مشاهده جانورانی که در شکم کوسه‌ها یافت شدند، کاملا به کسانی که از شنا کردن در اقیانوس واهمه دارند حق می‌دهیم.

تاریخ انتشار: 29اسفند1394|00:40

کشف اسب و خرس قطبی در شکم کوسه‌!+تصاویر
| کد خبر: 118766

پس از نمایش فیلم "جا" که در مورد کوسه‌ها بود افراد زیادی از اینکه در اقیانوس شنا کنند، وحشت داشتند. البته چه در این فیلم چه در فیلم‌های دیگر می‌بینیم که در مورد اتفاقاتی که در دریا‌ها و اقیانوس‌ها روی می‌دهد بسیار اغراق می‌شود اما این موضوع اینکه کوسه حیوان بسیار خطرناکی است را نفی نمی‌کند.
 محققان می‌گویند حمله کوسه‌ها خیلی کم اتفاق می‌افتد و آمار هم این موضوع را تایید کرده‌است. با مشاهده جانورانی که در شکم کوسه‌ها یافت شدند، کاملا به کسانی که از شنا کردن در اقیانوس واهمه دارند حق می‌دهیم. با اینکه محققان اذعان دارند کوسه تنها جاندارانی را شکار می‌کنند که در رژیم غذایی آن‌ها هستند، در اینجا خلاف آن را ثابت می‌کنیم.

1.    جوجه تیغی: تعداد کمی از حیوانات جرات مقابله با جوجه تیغی را دارند. ظاهرا حیواناتی که در مقابل حیوانات قوی مانند خرس مقابله می‌کنند، در مقابل کوسه کم می‌‌آورند. اینکه چطور این جوجه تیغی طعمه کوسه شده جالب است، اما جالبتر از آن این است که جوجه تیغی بیچاره برای کوسه مانند یک وعده غذایی کوچک بوده‌است.
 

محسنی/باشگاه شبانه
 

2.    گلوله توپ: وجودجوجه تیغی نسبت به توپ گلوله در شکم کوسه منطقی‌تر به نظر می‌رسد. شاید این گلوله به آدمی چسببیده بوده و این چنین وارد شکم کوسه شده‌است.
 

محسنی/باشگاه شبانه
 

3.    پول: یک کیسه پر از پول در معده کوسه یافت شد که وجودش واقعا غیر منتظره است.
 

محسنی/باشگاه شبانه
 

4.    اسب: سوالی که ذهن ما را مشغول کرده این است که یک اسب وسط اقیانوس چه می‌کرده‌است.
 

محسنی/باشگاه شبانه
 

5.    خرس قطبی: خرس قطبی از نوع بزرگسال، بسیار بزرگ است و بلعیدن آن چه زنده و چه مرده کار بسیار شگفت‌آوری برای کوسه بوده‌است.

محسنی/باشگاه شبانه

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top