دیدار مدیربنیاد جهانی رهبران شهری‌ با مدیرعامل بانک شهر

وکیل ملت: مدیرعامل بانک شهر با "بیلمر"، مدیر طرح ابتکاری شکوفایی شهری از بنیاد جهانی رهبران شهری‌ دیدار و گفت و گو کرد.

تاریخ انتشار: 2فروردين1395|21:10

دیدار مدیربنیاد جهانی رهبران شهری‌ با مدیرعامل بانک شهر
| کد خبر: 119771

به گزارش وکیل ملت به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، در این نشست با حضور کیمبرلی بیلمر، مدیر طرح ابتکاری شکوفایی شهری از بنیاد جهانی رهبران شهری‌(ICL) به دلیل حمایت این بانک از اهداف توسعه پایدار که در مجمع عمومی سازمان ملل نهایی و تصویب شده و همچنین تلاش‌ در زمینه اجرایی کردن برنامه‌های طرح ابتکاری شکوفایی شهریازمدیرعاملبانکشهر قدردانی شد.
همچنین مدیر طرح ابتکاری شکوفایی شهری از بنیاد جهانی رهبران شهری، ضمن تقدیر از عملکرد بانک شهر در خصوص حمایت از عمران و آبادی شهرها، بر لزوم همکاری هر چه بیشتر بانک شهر با این بنیاد تاکید کرد.
پورزرندی نیز ضمن اعلام آمادگی مبنی بر افزایش تعامل با بنیاد جهانی رهبران شهری اظهار کرد: بانک شهر تاکنون در زمینه عمران و آبادانی شهرهای ایران اقدامات مختلفی را با حمایت از شهرداری کلانشهرها انجام داده و ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان در دستور کار این بانکقراردارد.
گفتنی است پیش از این نیز طی مراسمی، حکم قهرمان، سخنگو و رایزن جهانی طرح CPI-MC از طرف سازمان اسکان بشر ملل متحد(UN-Habitat)، ازسویمعصومهابتکار، معاونرییسجمهورورییسسازمانحفاظتمحیطزیستبهدکتر پورزرندی اعطاشد.
طرح ابتکاری شکوفایی شهری(CPI-MC) رویکردی نوآورانه در بحث ارزیابی شهرهاست که یکی از مهم‌ترین برون‌دادها و نتایج تیم برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد طی چهار دهه است و با هدف تجزیه و تحلیل داده‌ها و اطلاعات شهری به منظور حمایت از تدوین سیاست‌های آگاهانه جهت ایجاد شهرهای پایدار، برای اولین بار به طور رسمی در سال2012 مطرح و به مرور زمان، به یک برنامه جهانی تبدیل شد؛ به طوری که امروزه بیش از 600شهر را در سراسر جهان پوشش می‌دهد.

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top