مجری و گزارشگر ورزشی فوتبال در یکی از برنامه های زنده تلویزیونی حاضر شده و صحبت های جالبی در مورد گزارشگری و بخصوص فردوسی پور کرد.

جواد خیابانی در این برنامه درباره عادل فردوسی پور اظهار داشت: خوشحالم بعد از مدتها عملکرد عادل فردوسی پور از من خیابانی بهتر شده است و من به وی افتخار می کنم.

وی درادامه افزود : من برای نخستین بار از وی تست گرفتم وباید عنوان کنم که وی بسیار باهوش بوده است.

خیابانی ادامه داد : من به عادل در تست گفتم سعی کن خیابانی نشوی چون راه حرفه ایی خود را هیچ گاه پیدا نمی کنی بلکه سعی کن خودت باشی وهمین شد که وی عادل فردوسی پور شد نه جواد خیابانی . واکنون از مجریان وگزارشگران خوب و محبوب مردم است.

مجری و گزارشگر ورزشی فوتبال در پاسخ به سوال دوست داشتی برنامه 90 را اجرا می کردی تصریح کرد : من هیچگاه قادر به اجرا برنامه 90 نیستم چرا که عادل دراین برنامه کاملا جا افتاده است و نمی توانم این برنامه را اجرا کنم چرا که سبکم متفاوت است.

وی در باره بهترین گزارشگران ورزشی فوتبال گفت : سخت است از بین همه گزارشگران کسی رو برگزید اما به نظر من فردوسی پور و میرزایی از گزارشگران خوب سازمان هستند و البته محمد رضا و پیمان هم از دیگر گزارشگران هستند.

وی درباره اجرای برنامه نود گفت: در واقع من قادر به اجرا برنامه 90 نیستم چراکه من اهل دعوا نیستم چون باعث تنش خواهد شد. ما برای وصل کردن می آییم اما برنامه 90 برای فصل! و ما اهل جدایی و فصل نیستییم .

وی بیان کرد :به نظر من عادل دوست خوب و قابل اعتمادی است. من اتقاف تلخی برایم قبل از عید پیش اومد ومن مشکل مالی پیدا کردم و تنها کسی که به من کمک کرد عادل بود. باید گفت همه نان عمل و بازو را می خورند اما وی نان دل خود رامی خورد و من از وی تقدیر می کنم .

جواد خیابانی در ادامه با اشاره به سوتی ها و پرداختن در شبکه های مجازی عنوان کرد : البته این گونه سوتی ها در همه همکاران صدق می کند و فقط منحصر به من خیابانی نیست من ظرفیتم بالاست و نقد پذیر در واقع لذت میبرم زمانی که به نقد از من می پردازند چرا که من وقتی نقد  می شوم درکانون توجه مردم هستم واین یک حسن است . اشتباهات من همانند بقیه دوستان است وکمتر نیست بیشتر هم نیست برابر با همه همکاران بوده است .

مجری و گزارشگر ورزشی فوتبال در پاسخ به سوال مجری برنامه که چرا این انتقادات را برای عادل فردوسی پور و میرزایی مطرح نمی کنند گفت : در واقع دلیل این قضیه رانمی دانم اما شاید بارزترین دلیلش این بوده که بقیه همکاران خصوصا عادل به انتقادات مطبوعات و شبکه های مجازی پاسخ نمی دهند و از اینکه باعث خنده هموطنان می شوم خوشحالم .

وی در باره نقدهای تند و تیز در برنامه آقای گزارشگر و ارائه امتیازات کم به گزارشگران جوان گفت : شما بروید یک بار دیگر برنامه را ببینیید خواهید دید که امتیاز و نقدهای دوستان و سایرین تند بوده است.

خیابانی یادآورشد: امیدوارم سال جدید توام با خوشی و موفقیت برای ورزش کشورمان باشد.

دسته بندی اخبار داغ , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top