به گزارش وکیل ملت ، دکتر علی اکبر سیاری با بيان اينكه هدف از اين بازديد ارزيابي برنامه طرح تحول حوزه بهداشت در خراسان جنوبي بود گفت: اين كار به طور مستمر در طول سال توسط بنده، مديران و كارشناسان معاونت بهداشت وزارت انجام مي شود.

وی با اظهار اينكه شناخت از سه طريق مطالعه، مشاوره و مشاهده به دست مي آيد اضافه كرد: در روزهای آغازين سال از شهرستان هاي تربت حيدريه، گناباد، قائن، زيركوه و بيرجند بازديد انجام گرفت تا از نزديك پيشرفت برنامه های طرح تحول را مشاهده و با ابعاد مختلف نحوه اجراي برنامه در واحدهاي ارائه خدمت آشنا شوم.

سیاری با بيان اينكه توسعه طرح تحول سلامت يكي از مهمترين اولويت هاي معاونت بهداشت وزارت در سال ۹۵ است گفت: در اين طرح ۱۵ برنامه ملي و ۱۰ پروژه در حال انجام است.

معاون وزیر بهداشت با بيان اينكه در سال جديد به دنبال عملياتي شدن پرونده  الكترونيك سلامت ايرانيان هستيم گفت: اين برنامه ستون فقرات كار مامی باشد.

سياري با اشاره به برنامه ايراپن گفت: اين برنامه در حال حاضر در ۴ شهر كشور در حال انجام است و به دنبال آن هستيم تا اين برنامه در سراسر كشور به مرحله اجرا برسد.

وی با اظهار اينكه تاكنون به تدريج دسترسي ۲۴ ميليون نفر به برنامه پزشك خانواده را فراهم كرده ايم گفت: تكميل اين برنامه در سراسر كشور از ديگر برنامه هاي وزارت بهداشت است.

سياري با بيان اينكه نظارت بر طرح تحول حوزه بهداشتي در سه سطح معاون بهداشت و تيم ارزياب معاونت، تيم ۵۰ نفره مركز مديريت شبكه و اداره هاي فني معاونت بهداشت وزارت انجام مي شود گفت: اين پايش ها به طور مستمر در طول سال صورت مي گيرد و در هريك از بازديدهاي اين گروه ها برنامه هاي ملي و پروژه هاي طرح مورد پايش قرار مي گيرد.

 

دسته بندی خبر روز , سلامت , تلگرام + ,
منبع خبر مهر
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top