یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال فاش کرد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در مهلت از پیش تعیین شده برگزار نخواهد شد. این منبع آگاه فاش کرد: « ارسال اساسنامه به هیات دولت برای گرفتن تاییدیه یک تکلیف است که از سوی سازمان بازرسی کل کشور تاکید شده است. از آنجایی که تا اکنون هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است و این پروسه یک پروسه زمان بر است دور از ذهن است که انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در مهلت از پیش تعیین شده برگزار شود و به نظر می رسد انتخابات به تعویق خواهد افتاد.»

این منبع آگاه در خصوص زمان ارسال اساسنامه به هیات دولت گفت: « اعضای هیات رئیسه در یکی از نشست هایی که داشتند تصمیم گرفتند اساسنامه را تقدیم وزارت ورزش و جوانان کنند تا از طریق این وزارت در اختیار هیات دولت قرار گیرد. اگر نیت به تغییر اساسنامه باشد تغییرات در اساسنامه ابتدا باید به تایید اعضای مجمع عمومی برسد. در پروسه بعدی هم فیفا قرار دارد که باید تغییرات در اساسنامه را برای اجرایی شدن مصوب کند. البته برای جلوگیری از دوباره کاری ابتدا تغییرات در اساسنامه در اختیار اعضای مجمع و هیات دولت قرار خواهد گرفت و در صورت اجماع مثبت روی تغییرات برای فیفا ارسال خواهد شد.

 واقعیت این است که هنوز جمع بندی نهایی بین فدراسیون فوتبال و هم چنین وزارت ورزش و جوانان برای اینکه اساسنامه فعلی برای تایید به هیات دولت برود یا اساسنامه جدید صورت نگرفته است. همان طور که اشاره کردم اگر نیت به تغییر اساسنامه باشد ابتدا تغییرات باید به سمع و نظر اعضای مجمع عمومی برسد که برگزاری جلسه مجمع عمومی و هم چنین گرفتن تایید آنها خود مستلزم زمان است. به هر صورت انتخابات به تعویق خواهد افتاد و در صورت تغییر حتی یک بند ثبت نام نامزدها باطل خواهد شد و نامزدها باید از دوباره ثبت نام کنند.»

بر اساس تصمیم اعضای مجمع عمومی فدراسیون فوتبال تا زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال علی کفاشیان در سمت خود باقی خواهد ماند.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top