راه اندازی بخش هولناک جرم شناسی داعش، مجهز به انگشت نگاری+ تصاویر

وکیل ملت: گروه تروریستی داعش اکنون به دنبال گسترش تجهیزات و نیروهای خود در حوزه جرم شناسی است تا به سرنخ هایی در عراق دست یابد.

تاریخ انتشار: 18فروردين1395|12:00

راه اندازی بخش هولناک جرم شناسی داعش، مجهز به انگشت نگاری+ تصاویر
| کد خبر: 126821

گروه تروریستی داعش تاکنون نیروهای پلیس و بیمارستان های خود را برای ایجاد رعب و وحشت میان مردم در معرض نمایش گذاشته است. اما این گروه تروریستی اکنون مشغول به گسترش بخشی برای جرم شناسی و تحقیقات مکان جرم است.  گروه تروریستی داعش برای تقویت این بخش به دنبال جنگجویان خارجی با مهارت های مربوط به حوزه انگشت نگاری است.

  تعدادی تصویر تبلیغاتی بوسیله این گروه تروریستی منتشر شده است که عناصر داعش را در حال استفاده از میکروسکوپ و ذره بین برای رسیدگی به جرم و جنایات رخ داده در عراق نشان می دهد. با وجود اینکه بشتر جنایات عراق بوسیله گروه تروریستی داعش انجام شده است، تیم جنایی داعش مشغول جستجو برای یافتن سرنخ هایی در منطقه فرات است.   تیم جنایی داعش با استفاده از تجهیزاتی که از روستاها و شهرهای دیگر به غارت برده است، به تقویت بخش های جنایی خود مشغول است.   در این تصاویر یکی از عناصر گروه تروریستی داعش با ذره بینی در دست در حال بررسی یک شیشه شکسته پنجره است. در تصویری دیگر یک داعشی مشغول بررسی اثر انگشت است.    راه اندازی بخش هولناک جرم شناسی داعش مجهز به انگشت نگاری+ تصاویرراه اندازی بخش هولناک جرم شناسی داعش مجهز به انگشت نگاری+ تصاویر راه اندازی بخش هولناک جرم شناسی داعش مجهز به انگشت نگاری+ تصاویرراه اندازی بخش هولناک جرم شناسی داعش مجهز به انگشت نگاری+ تصاویر راه اندازی بخش هولناک جرم شناسی داعش مجهز به انگشت نگاری+ تصاویرراه اندازی بخش هولناک جرم شناسی داعش مجهز به انگشت نگاری+ تصاویر راه اندازی بخش هولناک جرم شناسی داعش مجهز به انگشت نگاری+ تصاویر

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top