نظارت مستمر وکلا بر هیات مدیره کانون

امیر سالار داودی

وکیل ملت: ۲۹ فروردین حواریون وکلای دادگستری از برای انتخاب رییس و نواب رییس و بازرسین و منشی و در یک کلام هیات رییسه تشکیل جلسه خواهند داد و این جلسه اولین جلسه هیات بیست و نهم خواهد بود.

تاریخ انتشار: 20فروردين1395|21:44

نظارت مستمر وکلا بر هیات مدیره کانون
| کد خبر: 128041

تصادف جالبی است که هیات بیست و نهم روز بیست و نهم فروردین ماه (اولین بیست و نهم سال ۹۵) برای اولین بار در طبقه چهارم ساختمان وکلا دور می نشینند و در حضور اعضای علی البدل و دیگر فعالان صنفی برای انتخاب سر و صاحب اداره کانون وکلا طی دو سال آتی تصمیم خواهند گرفت.
حواریون جامعه وکالت صاحب رای هستند و از سوی وکلای دادگستری به آنها این اختیار تفویض شده است که انتخاب کنند.
انتخابی که بد و خوبش و حتی خنثی بودن نتایجش دامن گیر انتخاب کنندگان خواهد شد.
اگر چه اداره امور جامعه وکالت در دست دوازده حواری منتخب جامعه وکالت است! لیکن ۶ نفر از این تعداد سکان دار و پیش قراول جامعه صنفی هستند و بسیاری از اقدامات و تحولات و مناسبات مستقیماً مربوط به فعل و قول  هیات رییسه است!
ما منتقدین که برآمده از متن و بطن جامعه صنفی هستیم قطعاً نظارت می کنیم و دقیق فرایند انتخاب فرد فرد هیات رییسه را مد نظر قرار خواهیم داد و دامن رای دهندگان را بابت آرایی که له برگزیدگان اختصاص می دهند ، خواهیم گرفت و در طول این دو سال مسئولیت رای دهندگان را پیش چشمشان حضور و غیاب خواهیم کرد.
امید که این انتخاب به گونه ای رقم بخورد که نتایجش سربلندی رای دهندگان را در پی بیاورد و در غیر اینصورت نمی دانستیم و نمی خواستیم و کف دستمان را بو نکرده بودیم و توجیهاتی از این دست برای ما ذره مثقالی اهمیت ندارد .
روی سخنمان چشم در چشم با اعضای اصلی هیات مدیره دوره بیست و نهم است.
دقت تان را افزون سازید و چشم هایتان را بینا تر از قبل و گوش هایتان را نیوشا گردانید و بدانید و آگاه باشید که سکان اداره کانون را برای دوسال آتی به چه کسانی خواهید سپرد .
مسئولیت فرد فرد شما متعاقب انتخاب هیات رئیسه پایان نمی گیرد و ما در طول تمام دو سال که از روز بیست و نهم فروردین ماه کلید خواهد خورد ناظر می مانیم و هر آنچه از قول و فعل منتخبان شما برای هیات رییسه به منصه ظهور برسد ، علاوه بر خود قائلین و عاملین ، شما انتخاب کنندگان هم به همان اندازه باید پاسخگو باشید.
پس.....
لطفا بدانید و آگاه باشید که سکان اداره امور را به چه کسانی خواهید سپرد.
لطفا جدی بگیرید.
 

 

وکیل پایه یک دادگستری

دسته بندی با وکلا , حقوقی , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top