احمدی نژاد را الکی بزرگ نکنید لطفا.

وکیل ملت: با همه انتقادهایی که به آقای حسن عباسی دارم اما یک سخن بسیار تامل برانگیز از ایشان را هرگز فراموش نمی کنم.

تاریخ انتشار: 21فروردين1395|01:35

احمدی نژاد را الکی بزرگ نکنید لطفا.
| کد خبر: 128113


کابینه محمود احمدی نژاد از آدم های کوچکی تشکیل شده بود که با ایستادن روی دیوار وزارت قدبلند به نظر می رسیدند ، و وقتی پایین آمدند ، محو شدند (البته ایشان این سخن را درباره بسیاری دیگر از دولتمردان نیز گفته اند ) .

🔘این روزها سفر ها و فعالیت های محمود احمدی نژاد در صدر اخبار قرار گرفته است و چپ و راست به آن پروبال می دهند . عده ای از اصولگرایان که شکست مطلقی در انتخابات مجلس و خبرگان خورده اند ، چنان دچار قحط الرجال شده اند که دوباره دست به دامان کسی شده اند که منحصر به فرد ترین مخالفت را با برخی ارکان انجام داد ، کاری که رئیس جمهورهای قبلی  نکرده بودند.
و جناح چپ هم خواسته یا ناخواسته چنان دست پاچه شده اند که گویا فردا صبح انتخابات است !

🔘محمود احمدی نژاد هم که عاشق جلب توجه و دیده شدن است - تا جاییکه مهمترین خاطره سفر به آمریکای لاتینش این است که (راست و دروغش ! با خودش ! ) کودکی اسپانیولی او را به اسم کوچک صدا زده است -  چنان امر برایش مشتبه شده که فکر می کند  رعشه ای به تن همگان از اصولگرایان و اصلاح طلبان انداخته است که صبح قیامت آنان را چنان نمی لرزاند ! و بدتر از او عده ای از همفکرانش شروع به مانور دادن کرده اند که اصولگرایی بدون احمدی نژاد هیچ است و از آن بالاتر با محاسبات احمدی نژاد گونه از مساحت زمین ورزشگاه آمل به تخمین جمعیت استقبال کنندگان تا سه میلیون نفر می پردازند !!!

⭕️حدود چهل روز پیش بود که سخنان چند دقیقه ای کسی که چند سال است ممنوع الهمه چی است (و حتی اخیرا ممنوع العروسی !) و بدترین حملات و تهمت ها در تریبون های رسمی و غیر رسمی به او وارد شد ، نتیجه انتخابات را چنان تغییر داد که خود اصلاح طلبان هم انتظارش را نداشتند .

⭕️آقایان اگر واقعا فکر می کنند که احمدی نژاد اینهمه طرفدار دارد ، چرا پیام چند دقیقه ای آن مرد در آپارات را بر نتابیدند و حذفش کردند ؟

پس محبوبیتی هم اگر هست بادکنکی است لطفا بزرگش نکنید.
 

\r\n

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top