کوهپایه‌زاده در واکنش به تکذیب مشاور وزیر نفت

زنجانی وکالت اموال داخل ترکیه را به شرکت نفت داده است

وکیل ملت: وکیل بابک زنجانی در واکنش به تکذیب مشاور وزیر نفت مبنی بر اینکه ارائه فهرست اموال خارجی زنجانی به همراه وکالت بلاعزل به شرکت نفت صحت ندارد، گفت: دفترخانه شماره ۵۱۸ با هماهنگی وارد زندان شد و موکلم وکالت اموال داخل ترکیه را به شرکت نفت داد.

تاریخ انتشار: 21فروردين1395|18:03

زنجانی وکالت اموال داخل ترکیه را به شرکت نفت داده است
| کد خبر: 128654

به گزارش وکیل ملت رسول کوهپایه‌زاده در پاسخ به این سئوال که اصغر هندی مشاور وزیر نفت و مسئول کمیته وصول مطالبات این وزارتخانه، ارائه فهرست اموال خارجی زنجانی به شرکت نفت به همراه وکالت بلاعزل برای پیگیری این اموال را تکذیب کرده است، اظهار کرد: 16 فروردین امسال جلسه‌ای با حضور مسئولان دادستانی و شرکت نفت از جمله آقای هندی برگزار شد که موکل در آن جلسه راهکارهایی را برای استیفای اموال خارج از کشور خود ارائه می‌‌کند.

وکیل مدافع بابک زنجانی افزود: متعاقب آن جلسه، چهارشنیه یا پنج‌شنبه هفته گذشته مسئول دفترخانه شماره 518 تهران با هماهنگی مسئولان وارد زندان شد و از زنجانی بابت اموال خارجی وکالت بلاعزل برای شرکت نفت گرفت.

کوهپایه‌زاده توضیح  داد: اینکه موکل بابت بخشی از اموال یا کل آن وکالت رسمی داده یا خیر، بحث دیگری است و آنچه اهمیت دارد این است که اگر موضوع برای مسئولان شرکت نفت مهم نبود، چنین وکالتی اخذ نمی‌کردند. ضمن اینکه زنجانی در شرایط فعلی که در زندان به سر می‌برد، بیشتر از این نمی‌تواند انجام دهد و این هم تلاش موکل در راستای تخفیف آثار جرم و جبران بخشی از خسارات وارده است و چنین اتفاقی قابل انکار نیست. 

وکیل مدافع بابک زنجانی در پاسخ به این سئوال که موکلش وکالت چه تعداد از اموال خارجی خود را به شرکت نفت داده است، افزود: این وکالت درباره اموال زنجانی در ترکیه است زیرا این کشور یکی از کشورهایی به شمار می‌رود که اموال موکل در آن متمرکز است.

روز گذشته (جمعه) 20 فروردین بود که وکیل مدافع زنجانی از ارائه فهرست اموال خارجی موکلش به همراه وکالت بلاعزل به شرکت نفت خبر داد تا از تعرض به اموال زنجانی در خارج از کشور جلوگیری شود.

دسته بندی حقوقی ,
منبع خبر تسنیم
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top