تاریخ انتشار: 21فروردين1395|20:05

| کد خبر: 128708

بخشنامه جدید صداوسیما: رسوایی پاناما را ماستمالی کنید!

وکیل ملت: اتاق فکر معاونت سیاسی صداوسیما، به بخشهای مختلف خبری رادیو و تلویزیون دستور داده، در خصوص رسوایی افشای اسناد پاناما، به شکل معکوس عمل کنند.

 این روزها و در پس انتشار خبر پولشویی رهبران سیاسی جهان که نام احمدی نژاد نیز در آن به چشم می خورد، معاونت سیاسی صداوسیما، در اقدامی قابل تامل برای سرپوش گذاشتن و مخدوش کردن این اسناد، دست به کار شده است.

معاون سیاسی صداوسیما که مسئول تنظیم و پخش اخبار رادیو و تلویزیون نیز هست، معاون سابق سعید جلیلی است و اغلب خطوط سیاسی در بخشهای مختلف خبری را با تفکر جلیلی تنظیم و تدوین می کند.

در جدیدترین هماهنگی تیم فکری سعید جلیلی برای پخش اخبار، شیوه پوشش دادن خبر پولشویی رهبران سیاسی جهان، در دستور کار قرار گرفته و بنا بر این شده که بخش های مختلف خبری ضمن حذف نام احمدی نژاد در لیست منتشر شده و بدون اشاره به آن، در ابتدا این اسناد را فاقد وجاهت و جعلی عنوان کنند و در گام دوم، بدون اشاره به نام احمدی نژاد در لیست مذکور، از نبود برخی اسامی سران سیاسی غرب در آن اشکال بگیرند و در گام سوم، به حمایت از وجود اسامی برخی سران عرب در این لیست بپردازند و آن را برجسته سازی کنند.

این اقدام صداوسیما در حالی صورت می گیرد که در شبکه های مجازی و همچنین فضای وب، وجود نام رییس جمهور سابق و مورد علاقه معاون سیاسی صداوسیما، جنجال بزرگی به پا کرده است و در ادامه افشای فسادهای بزرگ در دولت پاکدستان، مایه سرافکندگی طرفداران احمدی نژاد شده است.
* راوی

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top