نظر نهایی شورای نگهبان درباره مینو خالقی

وکیل ملت: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اصفهان گفت: هیچ توافقی میان شورای نگهبان و وزارت کشور برای حضور نفر ششم انتخابات اصفهان در میان نیست و تصمیم آخر و نهایی "برگزاری انتخابات میان دوره‌ای" است.طبیبی افزود: براین اساس نفر سوم انتخابات اصفهان حذف شده و نفر جایگزین در انتخابات میان دوره‌ای سال 96 انتخاب می‌شود.

تاریخ انتشار: 22فروردين1395|16:47

نظر نهایی شورای نگهبان درباره مینو خالقی
| کد خبر: 129349

به گزارش وکیل ملت مرتضی طبیبی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اصفهان با بیان اینکه براساس تصمیم نهایی شورای نگهبان نفر سوم انتخابات اصفهان حذف و نفر جایگزین در انتخابات میان دوره ای مشخص خواهد شد، اظهار داشت: تمامی اخبار منتشر شده که این مورد در آن ذکر نشده، کذب است و از سوی شورای نگهبان تکذیب می‌شود.

وی با بیان اینکه تصمیم نهایی شورای نگهبان انتخابات نفر باقی مانده انتخابات اصفهان در انتخابات میان دوره‌ای است، گفت:  براین اساس انتخابات در خرداد‌ماه 96 و همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اصفهان تصریح کرد: همه چیز در مورد انتخابات اصفهان از ابتدا قطعی بوده و هیچ توافقی میان شورای نگهبان و وزارت کشور مبنی بر انتخاب نفر ششم انتخابات اصفهان در میان نیست.

وی با بیان اینکه امروز از سوی شورای نگهبان وظیفه اطلاع‌رسانی نهایی در این باره به بنده واگذار شد، خاطرنشان کرد: در تماسی که امروز با شورای نگهبان داشتم، عنوان کردم که این موضوع باید به‌صورت رسمی عنوان شود که شورای نگهبان این وظیفه را به بنده محول کرد، بر همین اساس به‌صورت رسمی عنوان می‌کنم که نفر باقی مانده انتخابات اصفهان در انتخابات میان دوره‌ای برگزار می‌شود و هیچ تصمیم دیگری در این باره از سوی شورای نگهبان اتخاذ نشده است.

طبیبی افزود:  براین اساس نفر سوم انتخابات اصفهان حذف شده و نفر جایگزین در انتخابات میان دوره‌ای سال 96 انتخاب می‌شود و هیچ تصمیم دیگری مبنی بر این موضوع گرفته نخواهد شد و این به معنای تعیین تکلیف انتخابات اصفهان است

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top